Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

W ogole to chcialbym Torgenowi i Thaerowi zaproponowac wyjscie na wodke i dziwki :P (moga byc tez lasery). Zachlejecie paly, pomacacie cycki to przejdzie nawet taki bol dupy. :P
Tęczowe serce... :oops:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Aiwazz
Z calym szacunkiem do Ciebie. Przeczytales cokolwiek z tego co pisalem czy tylko streszczenia spisane przez komentatorow ktorym sie czytac nie chce?

re Tercoral
Stworz cos wlasnego w kwesti wypowiedzi bo powielasz stare slagoany i probojesz sie wpisac w kanon wybitnych. Troche wlasnej osobowosci, oni sie nie zmienia.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Davith »

Zostawcie tego Torgena w spokoju, zwyczajnie nadrabia ten 15 letni dystans ktory zbudowala wiekszosc z Was a ze teraz mamy czasy rownosci to i kazdy musi nadrobic stracony czas. Nie rozumiem dlaczego Loptak czy Trfog ma miec przewage w latach plakania nad Torgenem czy kims innym.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015 14:40 przez Davith, łącznie zmieniany 1 raz.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aiwazz »

Torgen pisze:re Aiwazz
Z calym szacunkiem do Ciebie. Przeczytales cokolwiek z tego co pisalem czy tylko streszczenia spisane przez komentatorow ktorym sie czytac nie chce?

Torgen, tak przeczytalem i mam wrazenie ze emocje wciaz sie w Tobie gotuja. Tak jak pisalem, zmiany mozna rozpatrywac personalnie lub globalnie. Personalnie sporo znajdzie sie osob, ktore moga czuc sie pokrzywdzone, czesc pewnie rzeczywiscie jest - mi tez nie wszystko sie podoba, ale mimo to uwazam ze w skali MUDa te zmiany byly konieczne i niezbedne juz dawno.
I mysle, ze jesli ulozysz sobie wszystko na spokojnie - bedzie ok. Jest cala ekipa ludzi, ktora nadal bedzie sie z Toba bawila. Moze warto zrobic pare dni przerwy, ochlonac. Bedzie dobrze. Zobaczysz.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Loptak »

Loptak drogi Panie, proszę nie przekręcać bo Ci zaklepie tego legionistę moim gp'kiem!

Dół: :evil: 8-) :x :lol:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015 14:44 przez Loptak, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Yalom »

Lolptak :P
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Iluandile »

Kupcy też dostali masówkę i to wcześniej niż reszta elitarnych. I nie płaczą :)
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

Torgen pisze: re Tercoral
Stworz cos wlasnego w kwesti wypowiedzi bo powielasz stare slagoany i probojesz sie wpisac w kanon wybitnych. Troche wlasnej osobowosci, oni sie nie zmienia.
Wybacz, ja przez dlugi czas gry bylem po za placzami o elitarki, bo mnie nie dotyczyl wiec nie sledzilem tego. Ale do mnie argumet o "blednej koncepcji +10% dla wybranych przez samych siebie" bardzo przemawia, a nawet sadze ze byl podstawa do zmian w systemie. Walka wedle mnie powinna byc bezstronna i w miare zbalansowana.

Wiesz mi naprawde was szkoda stad moja rada. No, ale co zrobisz. Walka musi byc zbalansowana tak zeby mlody gracz mogl po pol roku czy roku mogl dolaczyc do wyjadaczy na tym samym poziomie mechanicznym. (Technike sie robi ze 4 lata :P)


edit:
Dobra ja tez poplacze: Nozownik zostal obciety przy samej dupie ta zmiana z ukrywaniem :( I nie moze se zmienic broni :( Chlip Chlip
Tęczowe serce... :oops:
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Dobra, dobra nie słuchajcie Tercorala to jest mistrz Arkadii, master of pk i tak dalej :D Postradał wszystkie rozumy ostatnio, ale nawet do gildii trafić nie umie 20 lokacji od ;) A najwięcej krzyczy i udziela porad... Jakie to życiowe.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

Oj kurde nie mozna poflejmic, czasem lubie ? :P


ps. To ze nie umiem Pkowac nie czyni mnie bezwartosciowym. :( Mam POMYSLY !
Tęczowe serce... :oops:
Zablokowany