Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Haern »

Zachęcam zatem do pisania projektu i opisów.
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urs »

Nie bardzo rozumiem dlaczego nie mozna bylo zostawic "papierka" w postaci opisow a podciac umy elitarkom... wiadomo nikt z przeciwnikow nie plakal/placze o to ze ktos ma fajny opis... ; ) tylko ze ten opis zadawal zbyt duzy dmg itd...

Swoja droga ja bym sie nie gniewal gdyby pare zasluzonych i rozpoznawalnych postaci zostalo oszczedzonych.

p.s.
Dzieki za zmiany w mysliwym !
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Molu »

Haern pisze:Zachęcam zatem do pisania projektu i opisów.
Opisy i projekt sa przeciez caly czas dostepne. Wystarczy podpiac opisy pod ciosy fanatyka.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Wergol
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009 11:49

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Wergol »

A ja się wypowiem jako jeden z bardziej poszkodowanych (mowa tutaj o zawodzie starego berserkera). Jest mi bardzo szkoda że został mi ten zawód odebrany. Cieszę się jednak ze zmian wprowadzonych. Uważam że są na lepsze i wprowadzą w pewien sposób naturalny balans na Arkadii którego już od bardzo ale to bardzo dawna brakowało.

Torgen Zurwen ma rację i wystarczy przeczytać twoje notki. Na jednych się żegnasz z graczami, na drugich pytasz jak masz teraz prowadzić technicznie postać. W notkach Twoich widać bardzo dużo emocji.. Faktycznie prześpij się z tematem i ochłoń bo drugiej pikiety dot. kasacji Torgena może już nie być. ;)

Każdy z nas coś stracił ale jestem przekonany iż też wszyscy coś na tym zyskaliśmy co na pewno spowoduje iż wszystkim nam będzie się dobrze grało i lepiej bawiło.

A chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Naturalną sprawa w naszym życiu jest etap zmian które są wprowadzane.
Jest to

Faza I - Negacja
Faza II - Opór
Faza III - Eksperymentowanie
Faza IV - Zaangażowanie

Najważniejsze to przejść jak najlepiej z Fazy I do Fazy IV. W tej grze! W życiu w pracy!! To jest nasza psychika ;)

Proponuję lekturę.

http://www.k2c.pl/index.php?option=com_ ... mitstart=3

Akurat opisane na przykładzie biznesowym ale analogicznie przenieś na całą sytuację.

Pozdrawiam serdecznie.
Xiphias
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2009 21:34

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xiphias »

A jak w obecnej sytuacji wygląda sprawa gildii wiedzminow? Ktoś sie orientuje czy są jeszcze jakieś szanse, czy mam zmieniać opis?
Dagor
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2015 10:46

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dagor »

Tercoral pisze:Tylko ja poplacze jednak...

milicjant -> strażnik

A sa dwa "milicjanty" -> Jeden bretonski z mieczami, a drugi novigradzki z patykami.

Na początku też był ból, ale z drugiej strony... :D To zawsze coś nowego i ciekawego. Przedtem AJ z drzewcami był beznadziejny. Może tak miało być :D
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Dagor pisze:
Tercoral pisze:Tylko ja poplacze jednak...

milicjant -> strażnik

A sa dwa "milicjanty" -> Jeden bretonski z mieczami, a drugi novigradzki z patykami.

Na początku też był ból, ale z drugiej strony... :D To zawsze coś nowego i ciekawego. Przedtem AJ z drzewcami był beznadziejny. Może tak miało być :D

BOL DUPY!!! Z DRUGIEJ STRONY BOL PENISA!!!
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Grothan »

Hyhy mialem cos napisac, ale Torgen mnie uprzedzil. Niech to wystarczy za komentarz z mojej strony na jakikolwiek temat odnosnie zmian. Moze tylko jedno, mlodzi bardzo sie ucieszyli, i dobrze, ale starym graczom pokazywanie kwitka za caly wlozony wysilek i czas nie jest wporzadku.
I Brygu - teraz ja mam Cie na oku :mrgreen:
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Bo jak wiadomo - wszyscy starzy gracze siedzieli w elitarkach. Czekam na dalsze wieści z frontu!
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re up
Masz zajebisty obrazek w oku. To swiadczy o wszytkim!
Zablokowany