Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Rozwój postaci

Post autor: Taloris »

Mam "powergamerskie" pytanie.

Ciekaw jestem tego, który z zawodów masowych w połączeniu z konkretną rasą i ustawieniem cech może, zdaniem graczy arkadyjskich, zaoferować największe "gongi".

3/1/2 ogr gladiator z opalem??
Gnom fanatyk na 2/2/2 z jakąś espą?
Barbarzyńca (nie wiem, od czego zależny jest jego spec) z korbą/runicznym młotem?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Werbat »

Sprawdź na arce :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Rozwój postaci

Post autor: Cochis »

Taloris pisze:Mam "powergamerskie" pytanie.

Ciekaw jestem tego, który z zawodów masowych w połączeniu z konkretną rasą i ustawieniem cech może, zdaniem graczy arkadyjskich, zaoferować największe "gongi".

3/1/2 ogr gladiator z opalem??
Gnom fanatyk na 2/2/2 z jakąś espą?
Barbarzyńca (nie wiem, od czego zależny jest jego spec) z korbą/runicznym młotem?
Jeśli prawdą jest to co mówią o drzewcach to największe gongi będzie sadził fanatyk/partyzant z drzewcem.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Rozwój postaci

Post autor: Taloris »

Mam w pamięci obraz Arcziwalda z ognistym trójzębem i chyba dość srogie gongi sadził istotnie!

No trudno, wygląda na to, że nikt nie chce się podzielić żadnymi ciekawymi historiami.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Berrin »

Z tego co kojarzę to teraz ani fanatyk ani partyzant nie mogą się szkolić w drzewcówkach...
Finmor

Re: Rozwój postaci

Post autor: Finmor »

Kiedyś mogli i jest kilku dinozaurów z takim czitem.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Rozwój postaci

Post autor: Cochis »

Finmor: Wypraszam sobie zarówno dinozaura jak i czita :P

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z partyzantem+drzewiec to mogę sie pochwalić (choć info nie jest świeże bo dawno nie grałem aktywnie).

Kosa: jest do dupy (serio)
Widelec: fajny lans ale ogromny problem z dobywaniem. Gonić z dobytym widelcem się nie da (szybko człowiek się męczy) a opuszczać o dobywać można ograniczoną ilość razy. Pisaliście o Arcziwaldzie - wtedy chyba można było ganiać z dobytą bronią i człowiek się nie męczył aż tak. Dziś jest to spora przeszkoda. Ale nie przeczę, widelec ma uderzenie. Kiedyś poszliśmy na banitów w 6 osób i miałem prawie 90% dobić (choć trzeba uczciwie przyznać, że to ja prowadziłem i atakowałem moby jako ostatni w kolejce :D).
Partyzana: cud-miód:). Najlepiej walczy mi się partyzaną. Nie wiem czemu, po prostu sadziłem największe gongi.

Pewnie jakiś fachowiec się odezwie, że to niemożliwe, że kosa ma większy dm i hita i to, co piszę to bzdura. Możliwe, ja miałem tak jak powyżej. Tak samo jak grając korsarzem porównywałem spece mieczy: gadacza i czarnego obsydianowego na wyvernach. Gadaczem nigdy nie zadałem "na dzień dobry" speca 2/5, obsydianowym zdarzało mi się to robić na tyle często, że mnie nie dziwiło. Cieszyło ale nie dziwiło :)
pozdrawiam
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Doryn
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2014 11:55

Re: Rozwój postaci

Post autor: Doryn »

Na drodze do wiezy golemow lezy powalone drzewo, jaka trzeba miec sile, by je przesunac? :D
Narmaniel

Re: Rozwój postaci

Post autor: Narmaniel »

Trzeba spróbować w grupie co najmniej dwóch osób.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Rozwój postaci

Post autor: Coronius »

Solo też dawało radę, ale nie pamiętam dokładnie ile trzeba było siły do tego, pewnie coś w okolicach epika.
ODPOWIEDZ