Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Aragis
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2015 16:21

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aragis »

Znowu mam problem..

1.Nie mogę trenować w Nuln walki mieczem.
Jak brzmi ta komenda?
2.Gdzie w Nuln i okolicach kupie jakiś topór?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

1/ ob tabliczke w gildii powinno byc "trenuj miecze" o ile jestes we wlasciwym miejscu.

2/ Nie pamietam. zapytaj/sprawdz na arce
Tęczowe serce... :oops:
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tryggvi »

Powinieneś również zerknąć do świątyni Sigmara gdzie nowi gracze bez problemu będą mogli wziąć z urny jakąś broń lub zbroje.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Spróbuj może te swoje 'problemy' rozwiązywać w grze, a nie z byle bzdurą lecisz na forum.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zura
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015 09:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zura »

Szukaj ulicy Garnizonowej, tam za zamkniętą bramą odnajdziesz "salę treningową" w pomieszczeniach garnizonu.

Umiejętności trenuje się, o dziwo, za pomocą komendy "trenuj".

Werbat: nie wiem skąd bierze się założenie, że ta gra ma na początku testować hart ducha, ale jest ono chore, a Ty jesteś niesamowitym dupkiem.

Wypowiadasz się w temacie dla świeżaków i jedyne co robisz, to zniechęcasz ich do społeczności graczy.

Biorąc pod uwagę teraźniejszą liczbę osób w "kto", jest to po prostu wstrętne i budzisz moją najwyższą odrazę swoim zachowaniem.

Zabij poważaniem.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

wesprzyj zure

Gość ma pięć postów na forum na koncie i problemy z opanowaniem komend, a ty mu mówisz, że z byle problemem leci na forum. Dla niego to nie jest byle problem. Nie każdemu dane było się urodzić ze znajomością wszystkich komend Arkadii widocznie.

Myślę, że dałoby się tę samą treść wyrazić uprzejmie, w sposób, który nie sprawiłby, że nowy gracz pomyśli sobie "Ej, ale chamy w tej grze są, idę pograć w LOL".

A to, że nie wszystkie umiejętności wymienione na Arkadia Wiki są w Gildii Podróżników nijak nie jest oczywiste.
Kinrim
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2014 15:05

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kinrim »

Co do toporów, można przynajmniej jeden zamówić u kowala, niedaleko głównego placu.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhorw »

Ale
taka jest prawda, lwia czesc osob na arce to chamy.

Polecam aukcje, prawie codziennie mozna tam spotkac wystawione topory +
czesto sa one najwyzszej jakosci. Do tego cena jest kuszaca.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

"Gość ma pięć postów i problemy z opanowaniem komend"? Naprawdę? Co jest trudnego we wpisaniu ?komendy (co zresztą sugeruje sama gra na początku)? Co jest trudnego w wymyśleniu, że skoro bierze się 'wez', szczeka się 'szczekaj', to trenowanie ani chybi będzie 'trenuj'?
A jeśli ma mieć roszczeniową postawę 'wszystko na tacy albo idę na LOL-a', niech idzie na LOL-a.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Einholt »

Werbat ale wiesz, ze nie musisz tu odpisywac? Ba, nawet nie musisz tego czytac. Jak Cie to razi to nie zagladaj, proste.
ODPOWIEDZ