Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

@Miuosh: Twoje postrzeganie zmian chyba nie do końca zgadza się z "kodową rzeczywistością".
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na magów

Post autor: Miuosh »

Haern pisze:@Miuosh: Twoje postrzeganie zmian chyba nie do końca zgadza się z "kodową rzeczywistością".
Jest też szansa, że to co kodowo wygląda zajebiście, w praktyce nie sprawdza się najlepiej. Ale ogólnie to luz. Od kiedy to nie można sobie popłakać na forum? :(
Nie o taką Arkadię nic nie robiłem!
Ogre!
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Miuosh: Wizowie po prostu stwierdzili, ze macie tam za duze lvle. Kgks tez w sumie. I km? chociaz nie. Kmy sa bezpieczne.
to co, teraz trzesienia ziemi na terenie kmow? balans im sie przyda :D

edit: aha, ale najpierw halflingi. Znowu mi (no dobra, nam!) kradna magiki :(
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Zdajecie sobie wizowie sprawe z tego ze przez takie zmiany w gorach tereny te stana sie malo grywalne? Juz teraz nie ma za bardzo co szukac w gorach. Owszem, mozna polowac ale niosac mieso z niedzwiedzia do skupu po 6 lokacjach czlowiek juz jest wyczerpany. Do tego dochodza zabojcze przepascie. Pogoda itd. Jezeli Waszym celem jest spowodowanie tego ze nikt tam nie bedzie zagladal to spoko. To od razu tez w lasach np wprowadzcie mylenie sie kierunkow, i to nie wazne jak duzy las. A w nocy to juz w ogole niech bedzie masakra tam, niech wylaza watachy wilkow po 20 sztuk i gonia za delikwentem. Bedziemy chodzic trkatami, w koncu po to sa trakty. A tamte miejsca beda lezec odlogiem.


A bo zapomnialem, na wiosne na lakach robia sie mokradla, warto by wo wykorzystac kodowo.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Blob »

Powoli zaczyna się "wyścig zbrojeń" w ishtar i npece albo rosną delikatnie w sile albo dostają nowe umiejętności.

Zaś trzęsienia po następnych świętach. Może jeszcze na przykład ogłuszające vrany. I zredukują się poziomy w Mahakamie.

I będzie git :]

Torgenie: Klasyka, wizowie wymyślili nowy standard gór, ładny na papierze, logiczny, zgodny z rzeczywistością. Tylko mocno niegrywalny....

PS. Specjalne "podziękowania" dla wozów, bo widzę nie zawodzą. I mają świetnych następców Hakona.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2015 20:04 przez Blob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Trfog »

Najgorsze w obecnych gorach jest to, ze administracja swoimi zmianami wymuszaja na graczach wyscig typu: kod wizow przeciwko skryptom graczy. Kto ma lepsze ustawienia w mapach etc., mniej bedzie zgonic. Ja ogolnie gram bez mappera i nigdy nie mialem wiekszych problemow biegajac w gorach (ze dwa razy spadlem raczej przez wlasna glupote, bo bieglem we mgle). Jednak teraz przychodzi do sytuacji, ze na 20 tysiecy dobrze wstukanych lokacji, omsnie ci sie palec i wcisniesz E na numerycznej trzy razy, zamiast dwoch i masz 100% zgona, bo akurat zdarzy sie to przy lokacji z przepascia. Nawet zabezpieczajac sie lampa, czy lina, majac postac z zawodem z wysoka spostrzegawczoscia, bez przeciazenia, zmeczenia, czy innych rzeczy, ktore na to wplwaja.

Ale jak tak maja wygladac Gory w Imperium, to nic nie poradzimy. Wizowie maja swoja wizje, a my tylko zacisniemy zeby i bedziemy nadal nalogami. :)
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Co
do "rzeczywistych gor", spec mi powiedzial, ze schodzenie jest gorsze. A
na arkach nie jest. Ja tam nie wiem, ale jezeli jeszcze mowiac o
rzeczywistosci, to jakim cudem ja potrafie dobiec z zc do nuln na jednym
tchu? pol imperium? slabo!!!!!!!!!!!!!!

Poprosze o rebalans potworkow na naszej wiecznie bugujacej sie arence, potworek z ostatniego poziomu nawet mnie nie musnal. Najlepiej dajcie mi tego ZT, dostane wp... i przestane marudzic :D
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Dhorw
A ja moge go zastapic?
Thinngrim
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2009 10:28

Re: Płacze na magów

Post autor: Thinngrim »

Torgen. Zapraszam do drugiej cukierkowej domeny. Czesc NPCy poglupiala.
Na pewno znajdziesz tu swa chwalebna smierc. U was przyroda dziesiatkuje, u nas odpierdziela co poniektorym mobkom.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Einholt »

Nie rozumiem tego 'urealniania' Arkadii. Za malo ludzie maja reala w realu? To jest gra kurde.
Zablokowany