Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

tak, tak wiem, ale pytam raczej o to jakie sa podstawowe/typowe emoty do spinek.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Spinką można tylko spiąć płaszcz. Nie da się nią bawić jak np. kolczykiem.
Gildead
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2014 11:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gildead »

Pytanie - czy gonienie mnie przez Dziki Gon to normalne i spotykane często zjawisko, czy mam się bać?
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Jak sama nazwa wskazuje Dziki Gon goni. ;) Jeśli uważasz, że to źle zgłoś błąd na Arce.
Doryn
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2014 11:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Doryn »

Co sie stalo z goblinami z jaskin pod Mahakamem?
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Alicia »

To samo co z samymi jaskiniami - zostały wycięte.
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Danthe »

Czy lagi to taki ogolny feature czy tylko ja mam te nutke adrenaliny co 2 minuty?
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Alicia »

Z mojego skromnego doświadczenia ci odpowiem że czasami jest to problem tylko mój a czasami również i otaczających moją postać innych graczy a przyczyn może być sporo np. niska przepustowość.
Varshak
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2014 21:54

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Varshak »

witam serdecznie chcialbym zaczac zabawe przy Arkadii ale nie mam pojecia w ktorym miescie najlepiej zaczac i co na poczatku robic. chcialbym by ktos doswiadczony podpowiedzial mi kilka spraw jesli bedzie w stanie. zaczelem w Novigradzie bodajze lecz z tego co czytalem to wymarle miasto i procz lapania szczurow(ktorych i tak znalesc nie moge) nic nie ma tu do robotki? prosze o podpowiedz bede zobowiazany.
Awatar użytkownika
Airene
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2014 11:13

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Airene »

Całkowicie rozumiem, że nowi gracze mogą mieć problem z zajęciem na mudzie. Nie wiedzą co , gdzie i jak. Każdy z nas to kiedyś przechodził, ale moja rada jest prosta: o to samo zapytaj na arce, klimatycznie. Wciąż wierzę, że znajdują się osoby, które z chęcią podpowiedzą coś, ale już w samej grze, a i tym sposobem zawiążesz postacią pierwsze relacje.
I nie wiem o co dokładnie Ci chodzi z faktem iż Novigrad jest wymarłym miastem - uwierz absolutnie nie jest ;)
I do impossible things at the moment, for miracles I just need more time.
ODPOWIEDZ