Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

Aleksa, zachodzę w głowę, jak udało ci się utworzyć ten skrótowiec. :|
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Cichaj tam! Zwykła literówka, zdarza się! :P
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Doryn
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2014 11:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Doryn »

Mam takie pytanie, gralem w Arkadie z jakies 8 lat temu, wrocilem po tym czasie, zalozylem nowa postac, dobrze mi sie nia gra, aczkolwiek w przyplywie sentymentu wpisalem imie dawnej postaci - okazuje sie, ze nie jest skasowana :D Niestety po tak dlugim czasie, nie pamietam hasla, probowalem kilka roznych, ktore wydawaje mi sie, ze moglem uzywac w tamtym czasie, jednak bez skutku. Jest jakas szansa na odzyskanie hasla? Niestety nie pamietam tez, na jakim koncie e-mail zalozylem konto. Barszo mi zalezy, prosze o odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Asandra »

Istnieją dwa sposoby kontaktu z kreatorami Arkadii. Pierwszym i najważniejszym jest zgłoszenie do Mistrza ds Graczy, czyli użycie w dowolnym miejscu Arkadii (z poziomu zalogowanej postaci) komendy "zgłoś mg". Należy jej używać do zgłoszenia łamania zasad, problemów z postacią, kontem, prośbą o kasację postaci, czy innych _ważnych_ spraw wymagających interwencji czarodziejów.
Drugą formą kontaktu jest list na adres arkadia@arkadia.rpg.pl.
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Jeśli ANI RAZU nie zalogowałeś się na tę postać przez te 8 lat, to zapewne została usunięta w trakcie którejś z czystek. Dlatego bardzo prawdopodobne, że ktoś inny założył postać o takim imieniu.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Enefghar »

Dwa razy mialem bardzo dlugi okres czasu (jakies 3-4 lata) kiedy sie nie logowalem (przed i w trakcie kiedy nastapila ostatnia zmiana, ze nie kasuje sie postaci starszej niz jakistam wiek) i za kazdym razem jakims dziwnym trafem postac oszczedzono, wiec jakas tam mozliwosc jest ze czystka kogos tam jeszcze oszczedzila.

Mozliwe jest tez, ze ktos stworzyl postac o takim samym imieniu (niedawno i nie gra, albo dawno i gra).

Najlepiej skontaktowac sie z niesmiertelnymi.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Stephen
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2014 21:06

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Stephen »

Witam, mam pytanie - jaki jest minimalny czas gry potrzebny, aby w zawodzie móc trenować kolejny etap umiejętności?
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gumrak »

Stephen pisze:Witam, mam pytanie - jaki jest minimalny czas gry potrzebny, aby w zawodzie móc trenować kolejny etap umiejętności?
Musisz w trakcie tygodnia przegrać minimum 5 godzin, wtedy w poniedziałek nad ranem - około 1:00 - 2:00, będziesz mógł wytrenować nowe umiejętności u trenera.

Polecam:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Mam pytanie dotyczace spinek,
Jako ze jestem w trakcie projektowania jednej,chcialabym sie zapytac
zeby nie wydawac niepotrzebnie hajsu na inna spinke, czy spinki maja jakies emoty???
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Vyera
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2011 00:28

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vyera »

Niemal wszystkie przedmioty mają emoty, jeśli ich projektant tak zdecyduje. Na pewno mogą je mieć spinki wykonane w warsztacie Stowarzyszenia Gnomich Wynalazców. ;)
ODPOWIEDZ