Obrazy w Arkadii?

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.

Czy chciałbyś obrazki w Arkadii?

Tak
0
Brak głosów
Nie
31
97%
Jest mi to obojętne
1
3%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Isil »

A to dlatego ze jedyna sluszna opcja jest

NIE.

Zadnych rysunkow w grze. To są LITERKI. Obrazki w wyobrazni, w tym cala magia ze kazdy je widzi inaczej.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Finmor

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Finmor »

> wesprzyj isil

Te rysuneczki ascii, które niektórzy gracze stosują np. na tablicach, też trochę niebardzo w kontekście tego, że normalnie wszystko jest LITERKAMI.
Opisy.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Werbat »

He he. Wątek obok proponujesz łuki, tutaj dodanie grafik.

Musisz zrozumieć, że nie, nie i jeszcze raz nie. To nie o to chodzi w tej grze. Też bym Ci napisał na czerwono, ale już Isia napisał(a) to za wszystkich nas.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Aleksa »

A co nie mam prawa mieć własnego zdania, czy że nie mam prawa nic proponować? Proponuje i pytam, nikogo za nic nie obrażam, ani krzywdy nikomu tym nie robię. Ale muszę powiedzieć, że przeraża mnie wasza nienawiść do zmian, bo inaczej tego odebrać nie potrafię. Przecież zawsze można kulturalnie odpowiedzieć i to uzasadnić, a nie zwyczajnie mnie hate'ować. Co do obrazków jestem w stanie zrozumieć, że jesteście 'uprzedzeni' i że nie chcecie - spoko. Ale łuk? Przecież to normalna broń, myślę, że łuk jest jednym z nieodłącznych atrybutów chociażby elfów. Nie proponuję jednorożcy, biegania po tęczy czy shootgun'a. Zluzujcie się trochę.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Haern »

Kwestia łuków/konii/magii/itp. przewinęła się przez Arkadię na przestrzeni ostatnich 16 lat pewnie dobre kilkanaście razy (nie Ty jeden miałeś taką myśl), zostało wielokrotnie wyjaśnione dlaczego ich nie będzie, stąd irytacja starych graczy na podnoszenie tego typu kwestii (dla Ciebie nowych i odkrywczych, dla nich/nas oklepanej do znudzenia).
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Aleksa »

no ciężko by było żebym przejrzaŁA całe forum i przeczytała każdy jeden post w poszukiwaniu jednej informacji. Nie oczekujcie od nowych wróżbiarstwa;)
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Narmaniel

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Narmaniel »

Alekso,

spieszę z wyjaśnieniami. W sprawie obrazków nikt Cię nie "hejtuje", Twoja propozycja została przeczytana, odniesiono się do niej w sposób negatywny. Nasz (bo chyba mogę tak zbiorowo napisać) zdecydowany i jednogłośny sprzeciw jest wynikiem tego, że Twój pomysł jest naprawdę zły. Arkadia jest MUDem, fundamentalnym założeniem tego typu gier jest tekstowość, przez co Twoja propozycja zmiany uderza w same podstawy jej istnienia. Jeśli szukasz gry tekstowo-obrazkowej wyszukaj w Googlach nazwę Amorion. Mam jednak nadzieję, że pozostaniesz tu z nami.

Względem łuków, uświadomił Cię Haern.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Isil »

JednorożcÓW.

A w/w sa w swiecie Arkadii.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Herenvarno »

Łuk, oraz sposobnosc postrzelania z niego, tez jest...
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Obrazy w Arkadii?

Post autor: Deli »

Konie i magia też są. :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
ODPOWIEDZ