Głupie/dziwne zgony.

Forum Logi i Opowieści.
Awatar użytkownika
Dalan
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2013 15:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Dalan »

Jestem pewien, że każdemu z nas przydarzyły się takie sytuacje, więc czekam na Wasze opowieści :)

Nie mam konkretnego loga z mojej sytuacji, ale mogę ją krótko opisać.

Expie sobie w najlepsze na gobasach pod Nuln, jest dość późno, a ja już po kilku piwach. Zachciało mi się jeszcze jednego piwa, więc zostawiłem postać walczącą z 2 gobasami, wróciłem po 1 minucie, grupa się rozrosła do 3 gobasów i hobgoblina, a ekran zaprosił mnie do czytania opisu śmierci :)
"Nothing is true, everything is permitted."
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Werbat »

alias s scatak <3
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Luin
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2010 17:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Luin »

Za moim, zdaje się, pierwszym podejściem do Arki nie miałam pojęcia, gdzie expić i nie znałam nikogo, kto mógłby mnie choć trochę wprowadzić, więc postanowiłam zacząć od zabijania wiewiórek w lesie na północ od Nuln... niestety długo to nie trwało - zabiłam jedną wiewiórkę, przyszedł hobgoblin i mnie sklepał. :D
"His eyes were cold. As cold as the bitter winter snow that was falling outside. Yes, cold and therefore difficult to chew..."
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Asandra »

Walczę sobie w najlepsze ze szkieletami na bagnach, kiedy nagle rozsypuje się zbroja płytowa. Ja jestem ranna, ale szkielet jest już ciężko ranny. Myślę sobie "Wygram bez problemu". 8-)
A skąd! :(
Awatar użytkownika
Talhar
Posty: 38
Rejestracja: 27 maja 2014 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Talhar »

Miałem nieprzyjemność być wszamany przez bulwę dwukrotnie ;) Najpierw z zaciekawieniem przyglądałem się co tak bulgocze i jak szybko mnie pożera. A drugi raz, kiedy wróciłem po rzeczy, to nadal zaraza była głodna i szybka ;)
Da się w ogóle poskromić to paskudztwo samotnemu podróżnikowi? :D
Awatar użytkownika
Galaeron
Posty: 24
Rejestracja: 23 cze 2011 17:22
Lokalizacja: Gdynia

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Galaeron »

Z tego co już gdzieś na forum wyczytałem to nawet z zawodem nie jest to łatwe.

Jednak niech ludzie bardziej doświadczeni wypowiedzą się w tej sprawie :)
"Milcz i uspokój sie, mój wrogu. Mą ręką kieruje Przeznaczenie, a ty nie splamisz honoru, ulegając potężniejszemu przeciwnikowi."
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Gerdia »

Tup tup traktem, oczywiście bez zbroi, bez broni w dłoni ... w realu pilny telefon, trzeba coś szybko zrobić ...
Wracam na arkę, a tu pożarł mnie wilk :)

I za każdym razem myśl, że może trzeba zrobić w końcu biipa na atak ... naaah ;)
Aż do następnego zgona na wilku.

G. :roll:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Dalan
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2013 15:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Dalan »

Isthar, droga między Oxen a Kocimpolem, lece sobie z "idź" nagle jakieś rozwidlenie, coś tam wklepałem jakiś kierunek znalazłem się na polu z wilkami i dzikimi psami, byłem już nieco zmęczony i nie zdołałem im uciec. Podziękowania dla pewnego półelfa, który pomógł mi odzyskać to co zostało ze mnie na polu. Od tej pory jakos mniej przychylnie patrzę na psy w RL :P

PS. Znajomość traktów albo chociaż czytania mapy flawless. Czas okiełznać mappera :)
"Nothing is true, everything is permitted."
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Ravald »

Dalan pisze: Od tej pory jakos mniej przychylnie patrzę na psy w RL :P
Bana dostaniesz za mieszanie swiatow :P
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Głupie/dziwne zgony.

Post autor: Isil »

Ostatnio moja Isia miała okazję zezgonic już jakiś czas temu... Nadepnęła na stopę strażnikowi w Bodrogu. HEHEHE. :?
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
ODPOWIEDZ