Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Czy noszenie rękawic coś daje? Nosze jedna parę już dość długo i nie zauważyłem, by dawały jakieś bonusy. Nie niszczą się, więc nie wyparowują ciosów. Może zmniejszenie szansy na wytrącenie? Nie wiem.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gruer »

Praktycznie nic za wyjątkiem bodajże jednego miejsca gdzie trzeba je mieć z przyczyn praktyczno-technicznych :), a poza tym fajnie wyglądają.
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vandarel »

witam pytanie odnosnie ghouli

:D czy ta trucizna zabija i czy da si to jakos wyleczyc itp jakby ktos mi wytlumaczyl na co uwazac itp . prosze o PW z goru dzieki
Erkhart
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2014 11:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Erkhart »

re: Vandarel

Ta trucizna została zrobiona po to, żebyś Ty jako gracz mógł podczas gry spróbować sobie z nią jakoś radzić. Pytania o takie rzeczy na forum to trochę oszukiwanie, nie sądzisz? ;-)

Jest pewnie parę rzeczy na arce które są zupełnie niezbalansowane i jedyne co ze sobą niosą to frustrację ze strat jakich przysparzają, ale uwierz mi na słowo - to nie jest jedna z nich (aczkolwiek bądź czujny i uważaj na to co Twoja postać robi i jak się zachowuje "pod wpływem").
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vandarel »

zdradzi mi ktos jak moge sie dostac na bagna do ghouli ?

wchodze widze rozwalony most i koniec
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vandarel »

Erkhart pisze:re: Vandarel

Ta trucizna została zrobiona po to, żebyś Ty jako gracz mógł podczas gry spróbować sobie z nią jakoś radzić. Pytania o takie rzeczy na forum to trochę oszukiwanie, nie sądzisz? ;-)

Jest pewnie parę rzeczy na arce które są zupełnie niezbalansowane i jedyne co ze sobą niosą to frustrację ze strat jakich przysparzają, ale uwierz mi na słowo - to nie jest jedna z nich (aczkolwiek bądź czujny i uważaj na to co Twoja postać robi i jak się zachowuje "pod wpływem").
mi chodzilo ze nie bylo tak ze 1 strzal i zabija mnie trucizna dlatego pytam
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Merkava »

Jeśli to te bagna co myślę, to może nie trucizna, ale są tam rzeczy (np ożywieńce) że 'jeden strzał i zabija' - nie każdego, ale postać na Twoim jak mniemam poziomie tak. Trucizna natomiast o ile 'sama w sobie' jest niegroźna, to może sprawić że sobie zrobisz krzywdę pod jej wpływem. Ale i tak polecam, jeśli masz odwagę, sporo z nią zabawy. :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

"Proszę o PW z góry dzięki". Może jeszcze mamy przyjechać i Ci narysować?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vandarel »

" WERBAT " - Po co te glupie odzywki , swiadczy to tylko o twoim braku wychowania jakos innym to nie przeszkadza , a skoro nie masz nic do powiedzenia to sie nie udzielaj
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

I po co było się reklamować na kwejku, jebanej dzidzie i innych takich stron dla bezmózgów :(
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ