Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Orm
Posty: 17
Rejestracja: 15 mar 2014 12:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Orm »

Mówią do ciebie, ale w drukh-eltharin. Musisz umieć się z nimi porozumieć lub znać na pamięć ścieżkę postępowania. Już parę lat minęło odkąd byłem w tym obozie i doszły mnie słuchy, że być może teraz również trzeba wykonać dodatkowo jakieś zadanie.
Niemniej na porozumienie się z druchii są sposoby. Ale wydaje mi się, że jest to na tyle ciekawe pochodzenie, że podawanie na tacy rozwiązania zdecydowanie nie wchodzi w grę.
Kiedyś być może na to wpadniesz, może ktoś ci na ircu lub gadu zdradzi sposób. Ale na forum - wierzę - że nikt się o to nie pokusi. Warto się o to postarać samemu.
Powodzenia! :)
Mugi
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2013 15:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Mugi »

Czyli mówiąc wprost - nie znając języka zwyczajnie sobie nie poradzę? Wydawało mi się, że pochodzenia miały być skonstruowane tak, by każda postać, niezależnie od umiejętności i poziomu, mogła je zdobyć jako element swojego tła.
Orm
Posty: 17
Rejestracja: 15 mar 2014 12:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Orm »

Druchii to pochodzenie specyficzne. Można powiedzieć, że na wpół elitarne. Nadmienię, że zanim weźmiesz pochodzenie, to nigdy nie znasz tego języka, którego pochodzenie uczy.
Subiektywnie uważam, że niezwykle poprawnie to pochodzenie zostało stworzone. I dobrze, że nie fruwa nam po świecie kilkudziesięciu elfów z Naggaroth. ;]
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dhorw »

Mugi pisze:Czyli mówiąc wprost - nie znając języka zwyczajnie sobie nie poradzę? Wydawało mi się, że pochodzenia miały być skonstruowane tak, by każda postać, niezależnie od umiejętności i poziomu, mogła je zdobyć jako element swojego tła.
O niektore wyznaniowki trzeba sie postarac.Trzeba na szczescie miec lvl takze (ulryk, zoladek, wyznaniowki chaosu). Umy niekoniecznie.
Przy okazji... powodzenia tym, ktorzy chca miec wyznaniowke Khorne'a :)

Edit: z pochodzeniowek faktycznie tylko druchii jest takie.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2014 21:04 przez Dhorw, łącznie zmieniany 1 raz.
Orm
Posty: 17
Rejestracja: 15 mar 2014 12:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Orm »

Dhorw pisze:O niektore wyznaniowki trzeba sie postarac.Trzeba na szczescie miec lvl takze (ulryk, zoladek, wyznaniowki chaosu). Umy niekoniecznie.
Przy okazji... powodzenia tym, ktorzy chca miec wyznaniowke Khorne'a :)
Pytanie było o pochodzeniówkę a nie wyznaniówkę.
Co do Khorne'a czy też innych bogów z tego panteonu - z własnego doświadczenia wiem, że dla chcącego nic trudnego :) (inna postać, inne czasy)
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Maylinne »

Orm pisze:Nadmienię, że zanim weźmiesz pochodzenie, to nigdy nie znasz tego języka, którego pochodzenie uczy.
No bez przesady, przecież języków można się również nauczyć.
Orm
Posty: 17
Rejestracja: 15 mar 2014 12:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Orm »

Maylinne pisze:No bez przesady, przecież języków można się również nauczyć.
Owszem. W przypadku zmiany pochodzenia. Nie spotkałem osoby, która uczyła się np. Reiklandzkiego przed wzięciem swojego pierwszego pochodzenia z Nuln... o.O
Mugi
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2013 15:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Mugi »

Mi w każdym razie trzy godziny kręcenia się po obozie wystarczą, dosyć. To już nie te lata by siedzieć w wolną niedzielę i wpisywać 1500 komend w nadziei, że być może któraś chwyci. Wrócę w wolnej chwili z wyuczoną znajomością języków i zobaczę czy coś to da.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Iluandile »

@Mugi - istnieje też pierścień magiczny, który pozwala zrozumieć Drukh-Eltharin. Sądzę, że na Arce możesz się łatwo dowiedzieć, gdzie go znaleźć.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Gość

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gość »

Jak dobrze rozumiem trenujac okreslony zawod trener po wyidlowaniu 5h w grze co tydzien przyznaje pule treningow. Ile tygodni zajmuje ukonczenie zawodu AJ?
ODPOWIEDZ