Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gość

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gość »

Bargor: Z tego co wiem to wykidajło jest tylko przy ognisku na południe od Mahakamu, a więc w Ishtar.

Wytrenuj sobie maksymalnie ocenę przedmiotu i jakie tam umiejętności jeszcze potrzeba, to tak na oko będziesz mógł oceniać przedmioty. Jeśli chodzi o bronie, to wpływ ma też poziom umiejętności walki tą bronią. Logicznie rzecz biorąc, gdy się podpijesz, to ciutkę się obraz rozmywa; ma to też zastosowanie w Arkadii, więc uważaj przy ocenie, czy przypadkiem procenty Ci w głowie nie latają.

Radziłbym nie pytać o to gdzie są najlepsze bronie/zbroje - to łatwo możesz zbadać na Arkadii. Poproś kowali o <pokazanie> tych rzeczy, które wyrabiają.

Luin: Na ArkaWiki masz wypisane chyba wszystkie miasta, w których można przekłuć uszy, nabazgrać sobie coś na członkach ciała, czy ufarbować włosy.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Rafael »

Merkava pojechal bezczelna reklama, ale faktycznie te rzeczy w ich sklepach trafiaja sie niezlej jakosci, chodz przeplacic trzeba czasem ze hej :P

Jesli chodzi o kowali to dobrym wyznacznikiem najczesciej jest cena, jesli wykucie czegos kosztuje sporo, to pewnie jest niezle. Oczywiscie najlepsze bronie/zbroje zdobywa sie i to nie raz w sporej druzynie, ale na poczatku przygody z arkadia powinny starczyc rzeczy od kowali.

No i zelazna regula, o takie rzeczy naprawde dobrze zapytac na arkadii, doswiadczeni gracze na pewno sie orientuja jakie fanty sa dobre i jesli akurat gdzies nie leca, to wiekszosc pomoze, moze nawet sypnie zlotem, albo zabierze ze soba i pokaze ciekawe rzeczy :)

Pozdrawiam
R.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gerdia »

Maylinne pisze:A tatuaże są w Athel Loren, jeśli dobrze słyszałam.
Nie tylko, w Oxenfurcie też.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Hunrim »

Merkava pisze:1. Druchii:
Pochodzeniówka druchii ma charakter 'elitarny' o tyle, że praktycznie niemożliwe jest wzięcie jej bez conajmniej średniego ogarnięcia w świecie (choćby takiego by zrobić sobie znajomości). Nie będę tu oczywiście spoilował szczegółów, ale nie jest to pochodzeniówka dla osób które chcą mieć fajny usmiech a o Mrocznych Elfach nie wiedza nic, ani takich co wczoraj założyły swoją pierwszą postać na Arce.
Natomiast jeśli ktoś jest zdecydowany, to nie jest problemem popytać w świecie gdzie można takowego Mrocznego gracza spotkać, jestem pewien że niejeden z nich pomoże rodakowi (jeśli zapewni mu się odpowiednią motywację, stosowną do pochodzenia)
Bzdury waść opowiadasz. Nie ma czegoś takiego jak pochodzeniówka elitarna. I dlaczego niby to elfy miałyby ją mieć? Ja jestem mahakamczykiem i nie czuję się choć trochę mniej elitarny od jakichś tam mrocznych elfów, a niemal każdy wie jak moje pochodzenie zdobyć. W wiadomej części ciała Wam się poprzewracało.
Finmor

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Finmor »

Nie rozumiesz słowa 'elitarny'. Nie jest tożsame z 'lepszy'.
Po prostu ze wszystkich dochodzeniówek mrocznym elfem najtrudniej zostać, co jest pewna bariera na nowych graczy. Z ich punktu widzenia może to pochodzenie być elitarnym. Oczywiście dla obeznanych graczy bez znaczenia.
Bargor
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2014 14:23

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bargor »

Dziękuje bardzo! - Oczywiście dalej popytam w grze.
Urgon

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Urgon »

witam szukam tego juz wspomnianego trenera dla wykidajly. ludzie mi mowia ze jest w awerheim. ale nie znalazlem go. jest w imperium trener tego AJ? czy tylko w istar. dobrze zeby wypowiedzial sie ktoa kto jest pewny..
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Einholt »

Jak wspomnialem Ci juz na Arkadii trener wykidajly jest w mahakamie, na poludnie od twierdzy craag ros. Bylem, trenowalem. Strona bedzie pomocna: http://mudy.republika.pl/
Bargor
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2014 14:23

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bargor »

No to zadam kolejne - co mi tam ;)

Gdzie moge znalezc gradacje poziomow oceny broni i pancerza - ma ktos liste tego? ;) Niestety pomoc Arkadyjska nie pomogla - a szkoda.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gruer »

Wpisz w grze komendę : poziomy. Wszystko tam jest czego potrzebujesz.
ODPOWIEDZ