Zmud pomoc

Forum techniczne Arkadii.
Herk
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2010 12:12

Re: Zmud pomoc

Post autor: Herk »

Herenvarno pisze:Mam zapytanie do procedury " #mes "

Czy da sie podczas jednej sesji zmieniac tlo dla boxa message?
(...)
O ile mi wiadomo - nie. Możesz próbować kombinować z #WIN, ale to bardziej skomplikowana sprawa, gdyż po pierwszym użyciu musiał byś skonfigurować właściwości poszczególnych okien (ich wielkość, rozmieszczenie), a po wykonaniu skryptu/zatwierdzeniu, wywołać zamknięcie okien lub ich wyczyszczenie #CLR <nazwa_okna>
Koloru samych okien nie zmienisz, jedynie poprzez %ansi() kolor ich zawartości. Możesz również pokombinować z ustawieniami kolorów dla danego okna.

Herk.
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Zmud pomoc

Post autor: Kari »

Nie ma ktos uzyczyc jakiejs ogarnietej aktualnej mapki i paru triggerow? ^^ Wlasnie sciagnelam zmuda i chcialabym po prostu na tym grac, nie zaglebiac sie gdzies daleko i bezproblemowo rozrozniac sytuacje x.x

Nikt sie nie podzieli z biedna Kari mapa? ;_;
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Zmud pomoc

Post autor: Aika »

@Kari: Polecam oficjalnego klienta, ma kolorki, mapke i inne fajne rzeczy. Wiem, Ze nie takie bylo pytanie, ale ale! \koniec reklamy

Edit dol: Clear your cache, cookies and hosted app data. whatbrowser.org
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014 21:02 przez Aika, łącznie zmieniany 1 raz.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Zmud pomoc

Post autor: Kari »

Aika pisze:@Kari: Polecam oficjalnego klienta, ma kolorki, mapke i inne fajne rzeczy. Wiem, Ze nie takie bylo pytanie, ale ale! \koniec reklamy
A ja go nie polecam, bo laguje w cholere na tym komputerze i malo co go nie wyrzucam co 30 sec przez okno. -.-

A gdyby nie to, ze jestem informatycznym ulomem to jakos bym przerobila mapke wakahiko i dorzucila tam x.x

@edit up: Thanks you Captain Obvious, I do it yesterday. //Przepraszam za te nerwy ale od pol dnia ciagle lagi mam i w grze tylko mi machaja, szturchaja i pytaja czy w porzadku ._. Nie da sie grac z takimi lagami, 0 reakcji na czas.
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Zmud pomoc

Post autor: Merkava »

A na zmudzie śmiga? Może problemem jest łącze a nie klient?


edit: Jeśli stwierdzisz że to faktycznie kwestia klienta, sprawdź cmuda. Ściągnij trial z oficjalnej strony, jak podejdzie i też będzie ładnie działać, podzielę się skryptami + napisze Ci ci zechcesz, w miarę moich skromnych umiejętności. Do zmuda nie ma co się przyzwyczajać, nie jest już rozwijany i z nowymi systemami operacyjnymi nie współpracuje, cmud to jego następca.
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Zmud pomoc

Post autor: Kari »

Merkava pisze:A na zmudzie śmiga? Może problemem jest łącze a nie klient?


edit: Jeśli stwierdzisz że to faktycznie kwestia klienta, sprawdź cmuda. Ściągnij trial z oficjalnej strony, jak podejdzie i też będzie ładnie działać, podzielę się skryptami + napisze Ci ci zechcesz, w miarę moich skromnych umiejętności. Do zmuda nie ma co się przyzwyczajać, nie jest już rozwijany i z nowymi systemami operacyjnymi nie współpracuje, cmud to jego następca.
Na zmudzie smiga jak Veyron <3 Raczej to wina obciazania komputera przez przegladarke i wymagajacego oficjala ._. Sprawdze dzis cmuda ^^
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Zmud pomoc

Post autor: Merkava »

Radzę zaczynać od wersji 2.X, do niej są dostepne cracki, jeśli nie zdecydujesz się na zakup (oczywiście polecam opłacenie licencji i korzystanie z wersji 3.X, raz że jest odbugowana, dwa że twórcy należy się rekompensata za pracę jaką w to włożył). Na sronie Zugga jest z tego co kojarzę dostępna wersja 2.37, wystarczy nie zezwolić na aktualizacje.
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Zmud pomoc

Post autor: Kari »

Merkava pisze:Radzę zaczynać od wersji 2.X, do niej są dostepne cracki, jeśli nie zdecydujesz się na zakup (oczywiście polecam opłacenie licencji i korzystanie z wersji 3.X, raz że jest odbugowana, dwa że twórcy należy się rekompensata za pracę jaką w to włożył). Na sronie Zugga jest z tego co kojarzę dostępna wersja 2.37, wystarczy nie zezwolić na aktualizacje.

Gdyby mnie bylo stac na takie rzeczy to bym kupila. Tak czy siak dziekuje za zaoferowana pomoc, dzis prawdze czy sie jakkolwiek odnajde wewnatrz, a jutro jakbys chcial to moglbys mi pomoc ^^

No, koniec juz zbednego spamu.
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Thork
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2010 00:34

Re: Zmud pomoc

Post autor: Thork »

Merkava pisze:A na zmudzie śmiga? Może problemem jest łącze a nie klient?


edit: Jeśli stwierdzisz że to faktycznie kwestia klienta, sprawdź cmuda. Ściągnij trial z oficjalnej strony, jak podejdzie i też będzie ładnie działać, podzielę się skryptami + napisze Ci ci zechcesz, w miarę moich skromnych umiejętności. Do zmuda nie ma co się przyzwyczajać, nie jest już rozwijany i z nowymi systemami operacyjnymi nie współpracuje, cmud to jego następca.
Cmud posysa, a zmud bezproblemowo chodzi na (prawie, bo nie wiem jak z vista, bo nigdy nie mialem) kazdym windowsie.
Herk
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2010 12:12

Re: Zmud pomoc

Post autor: Herk »

Kari pisze: (...)
Gdyby mnie bylo stac na takie rzeczy to bym kupila.
(...)
Only 97 PLN!.
Jak sobie przeliczysz to więcej w miesiącu wydasz na niepotrzebne pierdoły.

Herk.
ODPOWIEDZ