Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Thorffin »

Odnoszę wrażenie, że ten komunikat resetuje lub chwilowo niweluje wzięcie paczki z innego obszaru.

Np. nie możesz wziąć paczki w Rinde? Weź w Wyzimie.

Nie dam sobie jednak niczego uciąć za tę teorię.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gleanevall »

Ograniczenie działa na zasadzie: jeżeli w ciągu ostatnich A minut wziąłeś w tym okręgu B paczek, to nie dostaniesz nowej. Bez obrazy, ale to łatwo sprawdzić i nie pisać byle domysłów.
Erkhart
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2014 11:53

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Erkhart »

Równie dobrze ograniczenie mogło działać na zasadzie: jeżeli w ciągu A minut weźmiesz w okręgu B paczek typu X, to to nie dostaniesz nowej typu X (a to, że nie możesz wziąć paczki typu Y, Z jest błędem systemu). Albo: jeżeli w ciągu jednej sesji logowania weźmiesz B paczek, to C. Albo: Po pobraniu B paczek (niezależnie od częstotliwości) musisz odczekać Q czasu (I wszystkie te systemy zachowują się na pozór identycznie). Wymieniać dalej? Bez obrazy, ale większość rzeczy na mudzie można relatywnie łatwo sprawdzić, ale po to chyba jest ten temat, żeby nie tracić czasu na takie bzdury?

Swoją drogą możnaby tu przenieść temat porad dla graczy z forum wieści, bo takie pytanie już tam padlo, za to ja nie wpadłem na to żeby użyć opcji szukaj kiedy to podforum ma ledwie kilka prawie pustych tematów.

re: dol
Okay, wybacz. Bez odnośników @imiennych ciężko wyczuć do kogo adresujesz post, naturalnie jakoś odebrałem, że do autora nowego wątku.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014 01:13 przez Erkhart, łącznie zmieniany 1 raz.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gleanevall »

No to odpowiedziałem ci na pytanie, a o domysłach było już do Thorffina. Nie ma się co tak spinać.
Hawartian
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2014 09:34

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Hawartian »

Witam, czy któryś z was prawil sie w pracy gornika ? Prosil bym o odpowiedz lub PW. Pozdrawiam Hawartian.
Awatar użytkownika
Quantyl
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014 15:10

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Quantyl »

Jestem pewien, że ktoś tak. Pytaj śmiało. :)
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Rotkiv »

Czy istnieje mozliwosc naniesienia herbu u rzemieslnika ktory wyrabia sygnety, na istniejacy juz pierscien wykonany pod Tretogorem?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Haern »

Nie.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Herenvarno »

A skoro juz przy temacie pierscieni.
Jak to wyglada na dzien dzisiejszy?
Czy jest mozliwosc odcisniecia z pierscienia z takowym herbem swego "znaczka" na:
a) dokumencie?
b) w wosku?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Finmor

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Finmor »

Tak.
ODPOWIEDZ