Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Nie no, zakładałem sytuację 'normalną', to jest bez 'mistrzowskiej oceny obiektu'. Kupiec nadal formalnie jest zawodem elitarnym, także tego.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Nargond pisze:Gram od roku i dotąd nie spotkałem zakonników, a nawet nie widziałem żadnej notki wzywającej do walki z Chaosem, spisanej przezeń.
Spotkałem się natomiast z notką Osadników, która konkretnie wzywała do działań przeciwko mutantom.
Wynika z tego, że Osadnicy, którzy przecież nawet nie są z tej domeny, bardziej przeciwdziałają Chaosowi, niż Zakon.
Pomijajac wszystkie pozostale aspekty tego rozumowania to notka byla autorstwa Lesnego Kregu, a nie Osadnikow i wpisywala sie w paronastoletnia tradycje notek Lesnego Kregu, klubu imperialnego.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Terenes, usunąłem wpis, racz zauważyć.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ayenne »

Nie ze chce ciagnac na sile temat, ale nie zgadzam sie z notka Najwyzszego co do trollingu a propos tego erpega itd.
Wiele rzeczy widzi sie zupelnie inaczej jak sie zaczyna na arce, gra na arce, potem sie gra tu i tam itd. Autopsja:) Czesto tez zapomina sie jak to jest...
I nawet jesli to byl ktos kto chcial zamieszac to czasem dobrze jest przeczytac i zastanowic sie chwile jak jest i jak sie teraz podchodzi. Mysle, ze
nikomu z nas to nie moze zaszkodzic:)
Pozdrawiam.
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Oj on nie chciał zamieszać. Po prostu jest przyzwyczajony do hardcore RP i tego szuka w mudach ;)
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hiof »

Witam. Chciałem sobie wykuć zbroje płytową w zakonnej kuźni, nie tej na podzamczu. Niestety nie mogę przejść przez most. Oddałem broń, a po wypiciu dwóch łyków krasnoludzkiego spirytusu, odwaga wskoczyła mi na poziom odważny. Mimo to, przy próbie wejścia na most wyskakuje mi taki komunikat:

Wejscie na most silnie bronionej twierdzy nie jest najlepszym pomyslem.

O co chodzi?
Czy kuźnia zakonna o którą mi chodzi nie oferuje już usług dla zwykłych podróżników?
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Einholt »

Gildie sa pozamykane, a ow kowal znajduje sie na terenie gildii wlasnie. Nie dostaniesz sie chyba, ktos dopisze Cie do obrony.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Temat zamykamy. Jego role przejmuje osobne forum.
Zablokowany