Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhorw »

Przyzwoite pieniadze... hmm... Jakos mi ciezko w to uwierzyc. Do tego varieno to tilea.

Chociaz (zapewne minimalne) sa jakies przyrosty sily przy tej robocie
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Dhorw pisze:Chociaz (zapewne minimalne) sa jakies przyrosty sily przy tej robocie
Zajmujesz sie celowa dezinformacja, czy cos ci sie pomylilo z jakas inna gra?
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhorw »

Terenes pisze:
Dhorw pisze:Chociaz (zapewne minimalne) sa jakies przyrosty sily przy tej robocie
Zajmujesz sie celowa dezinformacja, czy cos ci sie pomylilo z jakas inna gra?
Jestem pewien, ze jak zaczynalem gre elfem kilka lat temu to byly przyrosty za to.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Dhorw pisze: Jestem pewien, ze jak zaczynalem gre elfem kilka lat temu to byly przyrosty za to.
Mylisz sie. Jesli nie potrafisz zaakceptowac wiedzy duzo bardziej doswiadczonych graczy to przemysl prosze ten problem sam:
Czy na Arkadii istnieje przyrost cech, czy jedynie przyrost EXPa przekladajacy sie wzrost poszczegolnych cech ustawionych podczas medytacji?
Czy nie slyszales nigdy o problemie rozstawu cechu poszczegolnych rasach? Stosunku bojowe/mentale? Czy np. niziolki nie moglyby w ten sposob "wykoksac sie" daleko poza przewidywania swojej rasy?

Czy znasz jakakolwiek powtarzalna rzecz poza walka (i noszeniem do urny) ktora jakkolwiek wplywa na cechy postaci?
Barag
Posty: 14
Rejestracja: 16 sie 2011 11:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Barag »

Ojej, facet dlugo nie gral i pomylil Vattgherna z Arkadia.

"Jesli nie potrafisz zaakceptowac wiedzy duzo bardziej doswiadczonych graczy ..." brzmi jakbys wypowiadal sie w tym temacie zeby podbudowac sobie ego.

Pozdro
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhorw »

Terenes pisze:
Dhorw pisze: Jestem pewien, ze jak zaczynalem gre elfem kilka lat temu to byly przyrosty za to.
Mylisz sie. Jesli nie potrafisz zaakceptowac wiedzy duzo bardziej doswiadczonych graczy to przemysl prosze ten problem sam:
Czy na Arkadii istnieje przyrost cech, czy jedynie przyrost EXPa przekladajacy sie wzrost poszczegolnych cech ustawionych podczas medytacji?
Czy nie slyszales nigdy o problemie rozstawu cechu poszczegolnych rasach? Stosunku bojowe/mentale? Czy np. niziolki nie moglyby w ten sposob "wykoksac sie" daleko poza przewidywania swojej rasy?

Czy znasz jakakolwiek powtarzalna rzecz poza walka (i noszeniem do urny) ktora jakkolwiek wplywa na cechy postaci?
Masz racje.

Po prostu mi sie wydawalo. Moze z czyms to pomylilem :)

Przepraszam za dezinformacje.
Venen
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2014 20:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Venen »

Czy jest jakis limit na zdobywanie reptuacji z paczek? Roznioslem od groma najdrozszych paczek jakie moge a nadal mam:
Jestes uwazany za naprawde wiarygodna osobe, w zwiazku z tym moge powierzyc ci prawie kazda przesylke

I sie dratewka plugawa ruszyc w gore nie chce. Czy jest jakis limit, podobnie jak z ticzerami zawodowymi, ze trzeba poczekac X czasu?
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

Jest limit. Ty masz przedostatni poziom. Nos dalej i w koncu wskoczy. Wtedy tez pracownik poczty zaoferuje ci rog pocztyliona, ale pamietaj... jesli wezmiesz rog, a potem go wyrzucisz to reputacja spadnie. Przynajmniej tak bylo jakis juz spory czas temu.
Venen
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2014 20:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Venen »

Rotkiv pisze:Jest limit. Ty masz przedostatni poziom. Nos dalej i w koncu wskoczy. Wtedy tez pracownik poczty zaoferuje ci rog pocztyliona, ale pamietaj... jesli wezmiesz rog, a potem go wyrzucisz to reputacja spadnie. Przynajmniej tak bylo jakis juz spory czas temu.
Wyrzucic? Bedzie jako kufel biesiadniany ;)
Dzieki za informacje, a z innych pytan ile trzeba czekac zeby znowu moc trenowac u ticzera zawodu?
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

Wydaje mi się że aby dostać róg na poczcie A, musisz 'wyexpić' jakiś nieniski poziom reputacji na poczcie B należącej do tego samego 'terytorium geograficznego'. Czyli jeśli masz ta reputacje w Novi to ponoś trochę paczek z Oxenfurtu i nabij tam reputacje podobną a wtedy wróć do Novi i dociągnij do rogu.
Tak mi się kieeeedyś obiło o uszy, może się mylę.
Zablokowany