Do Rafgarta odnosnie kasacji

Forum wieści z Arkadii.
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Do Rafgarta odnosnie kasacji

Post autor: Trooph »

Prosze o niewypowiadanie sie osob niezwiazanych z tematem

Chodz i o postac imieniem Zummber,
Jest to moj bliski znajomy i razem gramy w arkadie praktycznie od 14 lat.
Ostatnio wrocilismy do gry po poltorarocznej przerwie, Zummber to nowa postac ale nie second, poprzednie postaci zostaly usuniete wraz z jezdzcem apokalipsy i to dawno temu..
Nie przynalezy on do zadnego stowarzyszenia nie jest znany, w zasadzie gramy sobie w naszej malej kompanii nie mieszajac sie w zadne konflikty tego swiata...

Czy jest jakis konkretny powod dla ktorego ta postac wraz z kontem zostaly usuniete w z piatku na sobote?

Prosze o odpowiedz gdyz owy znajomy jest zawieszony w takiej "pustce nicosci" nie wiedzac co ma zrobic, Czy tworzyc nowa postac i zaczynac od nowa czy ma zakaz grania w arkadie i kazda postac z nim powiazana bedzie kasowana...
Pozdrawiam
Trooph
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Do Rafgarta odnosnie kasacji

Post autor: Garar »

Witaj!

Wiem, że mam zakaz wypowiadania się, ale mam dwie uwagi:

1. Czy wiesz na pewno, że to Rafgart go skasował? Są jakieś logi? Może to mg.

2. Próbowałeś napisać list do mg? To zazwyczaj przynosi lepszy skutek.

Garar
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Do Rafgarta odnosnie kasacji

Post autor: Trooph »

Oczywiscie!
Zummber zrobil to juz w sobote rano kiedy probowal sie zalogowac na postac/konto.
Ten post jest skierowany do Rafgarta gdyz jest on najbardziej aktywnym wizem na tym forum, a niestety nie udostepnia on opcji by wyslac mu PM.
Wiec licze ogromnie na jego pomoc, lub chociaz kontakt na PM by moc cokolwiek przekazac Zummberowi.
Jest to niezreczna sytuacja, powinien byc chociaz mail z powiadomieniem za co lub chociaz informacja przy probie logowania.
A tak "czeski film"

Pozdrawiam
Trooph
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Do Rafgarta odnosnie kasacji

Post autor: Garar »

Hej!

To ja od siebie mogę trzy rzeczy napisac:

1. Niech twój kolega, on, nie ty, napisze list na arce do MG. To jest ważne. Na miejscu czarodziei, nie udzielał bym informacji innym osobom.

2. Niech on, z emaila, do którego konto na arce, należy, email na: arkadia@arkadia.rpg.pl

3. I ja zawsze jak dostawałem "w papę" od czarodziei, to wiedziałem dlaczego.

Powodzenia i cierpliwości
Garar
ODPOWIEDZ