Wyjasnienia

Archiwum zamkniętych tematów.
Kirana
Posty: 21
Rejestracja: 01 sie 2012 11:25

Wyjasnienia

Post autor: Kirana »

Dobry wieczor.
Powstrzymywalam sie od napisania tej notki, ale przed chwila, uswiadomil mi ktos, ze powinnam to zrobic.

Chcialam zapytac Czarodziejow, dlaczego moja postac oraz konto zostaly usuniete?
Dostalam pewnego razu ultimatum od pewnego czarodzieja - przestrzegalam go, nie lamalam zasad, nie robilam nic, niezgodnego z regulaminem.

To, ze w realnym swiecie, bylam zona kogos, to nie znaczy ze tak jest dalej.

Rafgarcie, dales mi ultimatum, pod pretekstem przyznania sie, ze jestem kims, kim nie jestem - cytuje: Inaczej nigdy nie zagrasz wiecej w Arkadie.

Potraktowana zostalam nie fair, tak uwazam - niech kazdy mysli, co chce, ale kasowanie postaci oraz konta, gdzie nie zlamalam ZADNEJ zasady, jest smieszne.

Moze inni gracze uwazaja, ze ja to ktos inny, to ich problem. Jestesmy drosli, a ja poczulam sie w tym momencie jak dziecko, bez zadnych wyjasnien, bez zadnych ostrzezen, kar, skarg, usunieto mi konto.

Podczas mojej ostatniej rozmowy z Rafgartem dostalam wytyczne:
Przyznanie sie do kogos, kim nie jestem pod grozba bana oraz kasacji
Zakaz kontaktow z Mutantami Chaosu
I przyznanie sie do bycia kims, kim nie jestem.

Dziekuje wszystkim, za swietna zabawe, dziekuje tym, ktorzy dali mi szanse...

Edit:
Jesli ktos chcialby porozmawiac ze mna, od dzis jestem na ircu, aczkolwiek nie wiem po co - nick - Katrinaaaaa, skoro inni moga - to ja tez...
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Wyjasnienia

Post autor: Grothan »

Nie martw sie Kirano, to nie pierwszy taki raz. Administracja ma pod tym wzgledem paranoje, nawet zasluzonych czarodzieji spotyka podobny los. Ale o tym sie zwyczajnie nie mowi.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Wyjasnienia

Post autor: Einholt »

Z kim bede teraz miecznikow ubijal? Szkoda. Pozdrawiam.
Illudil
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2013 14:09

Re: Wyjasnienia

Post autor: Illudil »

Z tego co wiem jesteś z Wrocławia, wpadnij dzisiaj na zlot to Tawerny pod Kilem, pogadasz z wizem/zami i może wszystko wróci do normy :)
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Wyjasnienia

Post autor: Thorffin »

Marylke skasowali, Jasko chodzi wolno. Tego nie zrozumiesz.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Wyjasnienia

Post autor: Terenes »

Nie mam pojecia o co chodzi i raczej nie chce wiedziec zbyt duzo na ten temat, ale zwykle jak sie pisze listy otwarte (albo zaklada na publicznym forum tematy z tytulem "wyjasnienia") to w ten sposob by byly one zrozumiale dla szerszego grona czytelnikow. Takie pisanie "ktos, ktos, kogos", aluzje i niedopowiedzenia bardzo zle wplywaja na odbior calosci.

Albo chce sie wspolgraczom arkadyjczykom cos wytlumaczyc, albo nie.
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Wyjasnienia

Post autor: Garar »

Zgadzam się z Terenesem, to co napisałaś to nie są wyjaśnienia, tylko płacze. Rozumiem, że chcesz zwrócić uwagę na swój problem, ale ta notka bardziej miesza niż coś wyjaśnia. Wklej wszystkie logi, wyjaśnij i wtedy może coś kolektywnie poradzimy, co jest mało możliwe, bo nie możemy wpłynąć na wizow, ale przynajmniej będziemy wiedzieć o co chodzi.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Wyjasnienia

Post autor: Loptak »

Czyli tak:

Skasowali Cię bo:
- Byłaś czyjąś żoną i już nie jesteś.
- Ponieważ Rafgart zmusił Cie do przyznania się do bycia tym, kim nie jesteś. (Duże pole dla wyobraźni!).
- Ponieważ inni uważają że jesteś tym kim nie jesteś. (a do bycia kim Cię zmusił Rafgart?)

Masakra! Gówno z tego wszystkiego zrozumiałem.

A jeśli wiz zakazuje kontaktów z mc (czyli postaci z postaciami na arce) to chyba coś nie halo, bo każdy powinien swobodnie kierować swoją postacią. (Ale zapewne i tak źle zrozumiałem co tam napisałaś) :lol:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Wyjasnienia

Post autor: Sigard »

Obrazek
Zablokowany