Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Cóż, o tyle o ile w przegraną 5 na 6 moge jeszcze uwierzyć, tym bardziej że założenia taktyczne się nie sprawdziły przez błąd (przynajmniej moim zdaniem), to w 8 (!!!) zgonów na gryfie!? :)
A takie zdarzenia jak wiedźmy - gdzie wlazł patrol z egzekutorami i blokiem na pociętych graczy, czy kościany - który się zrespił w czasie padu łącza prowadzącego, się zdarzają i nic się na to nie poradzi.

Naprawdę, szczerze gratuluje, bo moim zdaniem dokonaliście niemożliwego i prawie na pewno nikt już nie powtórzy tego 'osiągnięcia' :D
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Raglak »

Po pierwsze nie bylo osmiu zgonow, jak widac plotka potrafi wiele rzeczy wyolbrzymic. Po drugie, jak sie idzie na npca, ktory potrafi postac wiele przeszedl zabic z dobrego stanu (a wczoraj sie tak zdarzylo dwa razy), to trzeba sie liczyc z tym, ze beda zgony. I to wlasnie glownie postacie na doswach/wiele wczoraj padly w ten sposob z lekko/dobrego. Ot, ryzyko wliczone w takie wyprawy.

A tak na marginesie, topik sie nazywa podziekowania dla graczy i naprawde grupka frustratow, ktorzy musza sobie odreagowac swoje ostatnie 'przeblyski' (5 zgonow w gorach, 3 zgony od mc na banitach itp.) i postarac sie arkadyjczykom znalezc za wszelka cene jakis inny cel z ktorego mogliby sie posmiac, jest dosyc... dziecinne. Jak mowie, u nas wszyscy sie dobrze bawili (jeszcze raz podziekowania) i nie bardzo sie ktokolwiek przejmuje tym, ze wielki taktyk Zurwen uwaza ze zlamilismy. Bo to w koncu o zabawe w tej grze chodzi, a nie o opinie wielkiego taktyka Zurwena i kapitana Tipiego (podbudowalo sie troche ego?). Jak dla mnie EOT.
Awatar użytkownika
Viliander
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2009 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Viliander »

Ja byłem ósmym zgonem. Można by starać się o nagrodę Darwina :) Wyszedłem od smoka po winko i spotkałem naszego nieszczęsnego gryfa, który już dalej nie puścił.

A komentując całość zajścia... Za dużo brawury, za mało pracy u podstaw.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Cochis »

Hehe Oj Raglak Raglak a ze mnie sie smiales ze daje sie prowokowac ;)

Coz moze zlamilismy, pewnie mozna to bylo rozegrac inaczej, z pewnoscia z mniejszymi stratami. Trudno mowic o wielkiej taktyce gdy z mobem walcza 2 osoby i zgony wynikaja glownie z literowki, laga albo pecha.
Jest jeszcze kilka powodow takiego obrotu sprawy ale po co opisywac na www wszystko jedno jest pewne ... ziola dzialaja poprawnie i w kwestii korzystania z nich (zarowno taktyka jak i dzialania operacyjne) nie mozna nam nic zarzucic.

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za udzial w zabawie.
C.

edit: Ot to to. Viliander dobrze napisal, coponiektorych ponioslo przy okazji ;)
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Krot

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Krot »

O wypraszam sobie! wcale mnie nie ponioslo, 'ja jom ubijeee, ghhhadzine!' :)
Pozdrawiam tych ktorzy przez moje lenistwo i niechec do ganiania po traktach maja teraz duzo frajdy widzac jak co 20 minut skacza postepy :)
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Tipi »

Eh, kompletny brak dystansu do siebie czy gildii.
To bylo powiedziane jajem, z lekkim uszczypnieciem i tyle.

Gryf jest popieprzonym enpecem, kompletnie lamiacym zasady wizow ze postac 'na wiele powinna spokojnie robic wiekszosc rzeczy' :)
Ja ostatnio na mocnym kawale, wszedlem na gryfa. Odrazu na wejscie mnie ogluszyl, odrazu gdy sie dalo wyszedlem dostajac b ciezko z plecy.

Takze chill out.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Cochis »

No chyba nie potraktowales wszystkiego co napisalem powaznie Tipek.
Prawda jest taka ze mozna bylo zrobic pare rzeczy lepiej ... duzo lepiej. I bez wzgledu na to jak bardzo jest popieprzony npc to i tak jest latwiejszy od graczy bo jego zachowanie mozna przewidziec, graczy juz nie.
Zurek zaczal to poczulismy sie w obowiazku ripostowac, zeby pokazac ze tez na forum zagladamy ;)
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Gniot »

Bo ten etat powinny wyciagac ogry i krasnoludy a nie cienkie bolki z twardym na widzial :D

Pozdro KG


p.s.
chwile mnie nie ma i zaraz jakies zbiorowe samobojstwa :cry:
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Vinzt »

A ja i tak mam nadzieje ze znowu ta flaszke obalimy tym samym skladem, ale tym raze zaczniemy od zakretki a nie od denka! i basta! :D

Jesio raz podziekwania dla ekipy!


V.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Cóż, na zakończenie. Ja też sobie zażartowałem i to raglak wyjechał z armatami.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany