Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Mikkel, zadania sobie zostaw, Ci co twierdzą, że się nie opłaca, tak naprawdę nie próbowali, ja tak. Co prawda nie miałem kilkunastu niebotów w jeden dzień, bo nie miałem tyle zadań zostawionych, za dużo zrobiłem wcześniej, ani akurat nie robiłem wyścigów, ale prawie trzy zrobiłem jednego dnia, a dwa następnego, co jest niewykonalne zwykłym ekspem, to tez dobra metoda oderwania się od wyjątkowo nudnego ekspienia na wysokich poziomach.
Kelebros
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2014 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kelebros »

Czy obecnie poziom "niejedno widział" jest tym samym co "widział to i owo" przed zmianami, czy w ogóle nie ma co porównywać?
Strasznie się przez to gubię bo raz że cechy jakby szybciej skoczyły mi w górę a z drugiej strony poziomy nazywają się totalnie inaczej niż kiedyś.

Druga sprawa. Można należeć do dwóch zawodów AJ naraz ?
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gurren »

1. Najlepiej nie porównywać do starych warunków, zwłaszcza że teraz masz do tego cios specjalny i średnia siła postaci dzięki niemu wzrosła. W każdym razie dojście do "bardzo doświadczonego" nie powinno być większym problemem i jest to obecnie taki standardowy poziom, z którym można już biegać i na pk i w ciekawsze miejsca świata.

2. Nope.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gryzak »

Hunrim pisze:Mikkel, zadania sobie zostaw, Ci co twierdzą, że się nie opłaca, tak naprawdę nie próbowali, ja tak. Co prawda nie miałem kilkunastu niebotów w jeden dzień, bo nie miałem tyle zadań zostawionych, za dużo zrobiłem wcześniej, ani akurat nie robiłem wyścigów, ale prawie trzy zrobiłem jednego dnia, a dwa następnego, co jest niewykonalne zwykłym ekspem, to tez dobra metoda oderwania się od wyjątkowo nudnego ekspienia na wysokich poziomach.
Hmm cos w tym jest... dzieki uprzejmosci kupcow i ich sklepu za psie pieniadze kupilem gwiazdke co nie przetrwa i chociaz wiem ze sporo expa ucielo przez to ze nie zdobylem sam to na dobrym poziomie znaczne byly. Za ta kwote co wolali to bylo warto :)
Co oznacza ze pare niebotow na tych "wiekszych" zadankach da sie uzyskac i na wysokim poziomie. Moze nie kilkanascie ale i tak warto.
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

O jaki cios specjalny chodzi? Ten cały atak z zaskoczenia? Czy w ogóle mowa o ciosie specjalnym zawodu AJ? Bo na nic takiego się nie natknąłem. Bardzo ciekawi mnie cios specjalny AJ zielarza. ;)

A w kwestii zadań - no to się za nie wezmę i zobaczę, co mi z tego przyjdzie.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Walcząc od czasu do czasu zadajesz silniejszy cios z nieco innym opisem. To jest cios specjalny, którym dysponują wszyscy. Kiedy dostajesz zawód masowy możesz trenować specyficzny dla niego cios specjalny, który zastępuje ten GP. Każdy trenowany cios jest silniejszy od tego GP (no, może poza słabo wytrenowanym wytrącaniem).

edit styl
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

I specem legiona (takie mam odczucie).
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Rafgart pisze:Sila speca legionisty bez trenowania umiejetnosci jest rowna specowi ogolnodostepnemu. Przy 60% jest wiec juz sporo silniejszy.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Przy max. broni w zawodzie (mloty) i specu na perfect mam inne odczucia porownujac do straznika gorniczego - pisze o subiektywnym odczuciu, bo do statystyk nie mam skryptow :P
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Deli: chyba już najwyższa pora zmienić zawód.
Zablokowany