Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Kelebros
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2014 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kelebros »

Tylko wiesz, w momencie kiedy w grze jest 50 graczy ciężko trafić na kogokolwiek. A jak już się na kogoś trafi to pozostaje pytanie czy ryzykować rozmową czy odpuścić i iść dalej :/

a tak BTW to mam dziwne wrażenie, że tłukłem lata temu z Tobą szczury w novigradzie :P
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazog »

po prostu miales pecha do graczy. Sam dobrze wiesz, ze kazdy czlowiek jest zgola inny w realnym swiecie.

jezeli sobie nie radzisz z podstawami mysle, ze mozesz nagiac lekko zasady i wyslac golebia do mnie badz napisac list. wytlumaczenie da sie skminic :) "duchy powiedzialy" czy cos.
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Kelebros
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2014 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kelebros »

Z mechaniką sobie radze :) Problemy sprawia mi przypomnienie sobie niektórych zadań i ogrom świata :) Dziś pół godziny starałem sobie przypomnieć gdzie leżała Błękitna Wstęga a ogra nad jeziorkiem i tak nie znalazłem :P
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Polecam http://mudy.republika.pl/Arka/index.swf zanim nie zbudujesz własnego mappera.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

a tak BTW to mam dziwne wrażenie, że tłukłem lata temu z Tobą szczury w novigradzie :P
Nah, to raczej nie byłem ja - pierwszą postać stworzyłem chyba trochę ponad rok temu, potem długo nie grałem. Więc "lata temu" raczej odpada. :)

A żeby nie było nie na temat: zielarze nie mają emocji? :( Nie w sensie "są bezdusznymi, zimnymi draniami" oczywiście. Łotrzykiem mam emotki po wpisaniu gzpomoc wypisane, a zielarzem?
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulf »

Mikkel pisze:A żeby nie było nie na temat: zielarze nie mają emocji? :( Nie w sensie "są bezdusznymi, zimnymi draniami" oczywiście. Łotrzykiem mam emotki po wpisaniu gzpomoc wypisane, a zielarzem?
No to napisz - jaki problem?
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Wyrażam po prostu swoje zdziwienie, że nie ma - ktoś powyżej napisał, że zawody mają emocje, a tu wychodzi, że nie wszystkie. I owszem, napiszę - jak się bardziej wciągnę w granie Panem Ziółkownikiem. :)
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Chyba do wszystkich zawodów emocje pisali sami gracze :)
Mikkel pisze: A wspomniany spis emocji pochodzeniówek byłby bardzo fajny.
Spisy emocji niektórych pochodzeniówek są na Wiki. Z pewnością nie wszystkimi gracze będą chcieli się dzielić.
Mikkel pisze:Które pochodzeniówki są fajne? Pytam dla osoby potencjalnie zainteresowanej grą.
Pytanie trochę bez sensu. Co kto lubi :) Mnie chyba najbardziej podobał się klimat zerrikańskiej.
Kelebros pisze:Tylko wiesz, w momencie kiedy w grze jest 50 graczy ciężko trafić na kogokolwiek. A jak już się na kogoś trafi to pozostaje pytanie czy ryzykować rozmową czy odpuścić i iść dalej :/
Jak najbardziej zagaduj. Nikt Cię raczej nie zje. Poczytaj ?zasady, bo podejście się trochę zmieniło.
Kelebros pisze: W Gildiach dalej bufonada i trzeba poświęcić życie prywatne, żeby móc przynależeć do jakiejś Gildii ? :) O Zawodówkach nawet nie mówię bo tam żeby się dostać to w ogóle najlepiej być 100% czasu online a i tak nic nie jest pewne. A może się coś zmieniło i teraz łatwiej ?
Większość graczy zestarzała się razem z grą i mają własne życie, więc tu też sporo się zmieniło. Nawet w dawnych zawodówkach.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maylinne »

Ta rada, żeby napisać emocje dla zielarza jest nie do końca trafiona. W banku opisów od dawna wisi sporo emocji tylko coś nikt nie chce tego zakodować.
Kelebros
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2014 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kelebros »

Jeszcze mam jedno lamowate pytanie. Wydaje mi się czy doświadczenie szybciej leci a o pieniądze łatwiej w grze teraz?

Zatrzymałem się na etapie kiedy poziomy doświadczenia wyglądały mniej więcej tak.
żółtodziób, niewiele widzial, niewiele wie o świecie, widział to i owo, niejedno widział....
Na niejedno trzeba było pracować nie raz pół roku jeśli ktoś nie znał zadań i opierał się na expieniu na snotlingach i gremlinach. A tutaj gram od dwóch dni i już krzepki i już doświadczony. Hoho :D Wizowie to uprościli czy po prostu zmieniły się oznaczenia i w tym momecie dalej jestem miernotą chodzącą i żebym się nie dołował to zmieniono opisy?

No i analogicznie z kasą. O kasę teraz łatwiej czy wszystko jest po prostu droższe?

Wracając do tego doświadczenia. Z racji że sporo się zmieniło i sporo nie pamiętam. Istnieje gdzieś jakaś tabelka, dzięki której będę mógł się zorientować mniej więcej na jakim poziomie które expowiska odwiedzać? Nie chciałbym ponieść nędznej śmierci z rąk wcześniej wspomnianego snotlinga albo nie wykorzystać zadań ze skavenami w nuln.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Tak BTW serce rośnie, że po tylu latach w dobie tylu różnych gier multiplayer mudy żyją i są rozwijane :D
Zablokowany