Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Grothan pisze:Csii, ma sporo racji. I tu mnie zastanawia jedna rzecz, po jaka cholere forum nie pozostalo anonimowe jak wczesniej, tylko podpisujemy sie swoimi graczowskimi imionami? Teraz pierda nie mozna puscic na forum, zeby nie uszlo to niczyjej uwadze i nie przelozyl sobie tego na arke. Jak to sie ma do nie mieszania swiatow drodzy wizowie? Skoro wyrazamy tu swoje opinie rozdzielajac gre od forum, czemu umozliwiane nam jest lamanie zasad muda?
Jak to ma sie do mieszania swiatow masz napisane w regulaminie forum. Zarowno przypisanie konta na forum do postaci jak i konta mudowego maja swoje wady i zalety, podobnie jak brak anonimowosci.
Umozliwiamy wam lamanie zasad muda juz sama mozliwoscia logowania na niego. To czy je lamiecie zalezy juz tylko od was.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na magów

Post autor: Paulie »

"Podaj swoje imie:" zniknelo na stale z prompta przy logowaniu, czy to jakas usterka chwilowa?

I druga sprawa - odlozylem trzydniowego magika przed dzisiejsza apokalipsa do skrzyni. Mial informacje, ze przetrwa "dlugo".

Trzy godziny temu:
Paulie wklada jedna sztuke.
Ostatnio:
Jedna sztuka usunieta.

To tez jakies celowe dzialanie?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Grothan
Moze wiaze sie to z wieksza odpowiedzialnoscia? Wiem ze w dzisiejszych czasach internetu panuje moda na bycie anonimowym bo wtedy mozna mowic co sie chce bez zadnych konsekwencji. Mozna kogos zwyzywac, obrazac, obrzucac stekiem klamstw i pomowien bo i tak nikt nam nic nie zrobi bo jestesmy anonimowi. I tak sie taplamy w takim fajnym rynsztoku. Boisz sie podpisywac swoim imieniem arkowym? To moze przestan grac?
Turan
Posty: 31
Rejestracja: 12 lut 2009 22:51

Re: Płacze na magów

Post autor: Turan »

Bardzo dziękuję Rafgartowi za szybką i rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam!
Auger
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2009 09:27

Re: Płacze na magów

Post autor: Auger »

Rafgarcie, nie wiem czy ktos juz to proponowal...

Czy mozliwe jest, apropo ostatnich zmian z automatycznym wyswietlaniem zmiany stanu zmeczenia, liczby hp, many aby gracz otrzymywal komunikat np. "Wyleczyles sie w pelni", "Twoje sily mentalne powrocily w pelni" itd. W obecnej sytuacji nadal nie wiadomo czy hp naladowaly sie juz maksymalnie w "sloiczku" :|
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Dać palec... :P
Auger
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2009 09:27

Re: Płacze na magów

Post autor: Auger »

Szanowny Haernie,

To nie do konca tak. Ale skoro mamy juz takie ulatwienie to moznaby je udoskonalic. W koncu jako ludzie wiemy czy jestesmy w pelni sil czy nie ;)
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

A ja mam pytanie.
Jest jakis racjonalny powod, dla ktorego magicznych rzeczy ktore nie przetrwaja nie mozna schowac do depozytu? Do skrzyni roznego rodzaju spokojnie, a do depo nie :(

Pozdrawiam

Re: dół

Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013 18:28 przez Rafael, łącznie zmieniany 1 raz.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Rafael pisze:A ja mam pytanie.
Jest jakis racjonalny powod, dla ktorego magicznych rzeczy ktore nie przetrwaja nie mozna schowac do depozytu? Do skrzyni roznego rodzaju spokojnie, a do depo nie :(

Pozdrawiam
Z powodów technicznych.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na magów

Post autor: Werbat »

Bardzo dzięki za nową opcję. U mnie akurat działa keepalive system-wide, ale dużo znajomych z windowsami pytało, jako mogą zaradzić.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany