Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Mikkel

Re: Drobne pomysly

Post autor: Mikkel »

Dałoby się może uniezależnić możliwość sprzedawania ryb w Dunkelbergu k. Nuln od tego, czy Adam Fischheandler akurat został zabity przez orki? Bo wychodzi na to, że przez 90% czasu go tam nie ma i ryb się nie da sprzedawać. Paczki temu NPCowi też się zanieść prawie nigdy nie da - bo akurat jest zajęty byciem martwym. Nie wiem, może dałoby się przenieść skup ryb poza zasięg orków? Rozwiązałoby to obydwa problemy...

Mam to zgłosić na MUDzie? Bo sam nie wiem...
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Grothan »

Ktos z magow pisal ze tego typu zazalenia/uwagi powinny byc kierowane na arce, bo to jednak czytaja:)
Dorin
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2013 15:30

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dorin »

Skoro na statku da się <ob widok> aby ocenić pozostałą długość podróży, to może równie dobrym pomysłem jest <ob widok> na każdym z pomostów/przystani, tak aby np. zobaczyć na horyzoncie zarysy statku. Taka mała myśl. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ilane »

Czy w gzpomocy mogłaby się pojawić informacja odnośnie tego, do jakich szkoleń możemy wrócić? :)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Drobne pomysly

Post autor: Paulie »

Emocja poklep [kogo] [gdzie] [jak]. (potencjalne miejsca: po policzku/po plecach/po glowie/po ramieniu/po tylku/po udzie/po dloni)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Bloom
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2013 17:49

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bloom »

Wpadlem ostatnio na pewien pomysl, ktory moglby odrobine zalagodzic zlosc i smutek po zgonie. Moznaby wprowadzic blizny, slady po zlamaniach czy inne deformacje na ciele, ktore tworzylyby sie w zaleznosci od ilosci straconego podczas zgonu expa. Postac stara, doswiadczona, ktorej zdarzylo sie pasc na wysokim poziomie otrzymywalaby dodatkowe opisy, oddajace przez jakie pieklo juz w zyciu przeszla.

Bloom.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Drobne pomysly

Post autor: Buluar »

Plomiennowlosa szczupla elfka poryta szramami i bliznami, bo gra od 5 lat?
Dla mnie bomba, pytanie tylko co na to elfka?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Mikkel

Re: Drobne pomysly

Post autor: Mikkel »

Kurde, dobry pomysł! Ponury świat niebezpiecznych przygód w końcu, z chęcią bym dorobił postaci parę szram na ryju. :D Acz nie w tak drastyczny sposób, to że tylko za zgon te bliznyto trochę dziwny pomysł. Poza tym popieram, fajne.
Bloom
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2013 17:49

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bloom »

Buluar: fakt, masz racje. Pomysl musialby zostac dosc mocno rozbudowany. Mozna na przyklad znajdowac lub otrzymywac "pamiatki" podczas pobytu w zaswiatach, ktore da sie przyjac lub odrzucic. "Pamiatki" bylyby charakterystyczne dla ras/plci/stowarzyszen.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

Zerżnięte z Gena.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ