Aktualnie potrzebne opisy

Bank opisów Arkadii.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Grothan »

oj komus sie nudzi
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Merkava »

Abstrahując od tego że parę razy groziłem wysłaniem opisów ale nie miałem weny do ich stworzenia, pytanie:

Jeśli teoretycznie miał bym przygotowane opisy NPCy/questa/pracy, do kogo i w jaki sposób je słać? Mówię o zawartości przekraczającej "zgłoś pomysł", a zawierającej informacje które nie powinny być publiczne na forum (potencjalny game content). Najlepiej żeby to był kontakt do osoby która lubi i chętnie zakoduje coś co uzna za ciekawe, i nie odpuści tylko dlatego że NPC różnie reaguje w zależności od tego jaki język ma ustawiony gracz zadający mu pytania.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Haern »

Zgłoś pomysł na Arkadii z linkiem do pliku tekstowego wystawionego gdzieś na necie.
(Nowe questy prawie na pewno nie będą powstawały w bliżej określonej przyszłości)
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Merkava »

Haern pisze:Nowe questy prawie na pewno nie będą powstawały w bliżej określonej przyszłości.
Przez quest rozumiesz zadanie dające doświadczenie, czy też każde zadanie, nawet gdy nagrodą jest przedmiot/zmiana stanu obiektu/dostęp do miejsca lub sklepu/satysfakcja?
Eidur
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2011 19:46

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Eidur »

Dlugi solidny bechter


Mimo ze pozbawiona jakichkolwiek zdobien czy dodatkow zbroja sprawia solidne wrazenie. Niewielkie, metalowe plytki ktos pieczolowicie i dokladnie polaczyl kolcza plecionka w dlugie, pionowe rzedy. [Piec na piersi, piec na plecach i po dwa rzedy z kazdego boku.] Calosci dopelniaja wykonane z tejze samej plecionki krotkie rekawy, fartuch i stojacy kolnierz.



To kursywa, mozna dodac gdyby opis byl za krotki, w oryginalnym zamysle mialo byc bez tego.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Werbat »

"Z tejże samej"? Co to za konstrukcja? Nieudolny sztuczny archaiizm?

"Z tej samej", po prostu. KISS - keep it simple. stupid ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Eidur
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2011 19:46

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Eidur »

http://pl.wiktionary.org/wiki/ten%C5%BCe
rodzaj żeński: taż, tejże, tejże, tęż, tąż, tejże
- ucz sie jezyka Werbat, bo najwyrazniej nie znasz go az tak dobrze jak Ci sie wydaje.


Ethel - bardzo mi smutno ze Ci sie nie podoba moj opis, ale Twoj post to przynajmniej konstruktywna krytyka, w ktorej proponujesz lepsze rozwiazanie, a nie czepialstwo :)
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013 14:44 przez Eidur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Werbat »

Ależ ja nie imputuję, że zaimek 'tejże' nie istnieje. Ja się śmieję z wykorzystania go w tym zdaniu. To tak, jak na siłę pisanie 'iż' zamiast 'że'. Wygląda głupio.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Ethel »

Eidur pisze:Dlugi solidny bechter


Mimo ze pozbawiona jakichkolwiek zdobien czy dodatkow zbroja sprawia solidne wrazenie. Niewielkie, metalowe plytki ktos pieczolowicie i dokladnie polaczyl kolcza plecionka w dlugie, pionowe rzedy. [Piec na piersi, piec na plecach i po dwa rzedy z kazdego boku.] Calosci dopelniaja wykonane z tejze samej plecionki krotkie rekawy, fartuch i stojacy kolnierz.



To kursywa, mozna dodac gdyby opis byl za krotki, w oryginalnym zamysle mialo byc bez tego.
Ja przeczytalam, nie spodobalo mi sie, wiec napisalam wariacje na ten sam temat ;-))

Prosty, pozbawiony wszelkich zdobien pancerz wykonano z nieduzych, zelaznych plytek, ktore polaczono kolcza plecionka tak, by zachodzily na siebie niczym luski jakiegos gada. Setki drobnych, zelaznych oczek tworza krotkie, oslaniajace ramiona jedynie do polowy rekawy, sztywny, stojacy kolnierz i opadajacy do polowy ud fartuch. Zelazo, z ktorego wykonano zbroje, pieczolowicie poczerniono, tak, by nie odbijalo najlzejszych nawet refleksow swiatla.


edit: taki mam zamysl, zeby wprowadzac chociaz w tej czesci forum zdrowe nawyki konstruktywnej krytyki ;> buziaki!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Sivlaryan »

Witam,

Poszukuje osoby, która napisze dla mnie kilka opisów instrumentów muzycznych średniowiecznych takich jak lutnia, flet czy inne. Może być po kilka sztuk. Dodatkowo prosiłbym razem z instrumentami emocje z nimi związane i opisy gry na nich. Wygląd opisów może zależec od jakiegoś czynnika.

Oraz poszukuje osoby, która w swej niezmierzonej chęci napisze kilka prostych utworów. Po szczegóły proszę żeby zgłaszać się na PM. Jeśli ktoś nie chce publicznie udostępniać opisów instrumentów, można również słać PM'a.

Z góry dziękuje,
Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
ODPOWIEDZ