Kasacja.

Archiwum zamkniętych tematów.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Kasacja.

Post autor: Veiro »

Szanowna administracjo i mg, to ze was nie lubie i zawsze wam to okazuje tutaj na forum, jak najbardziej kwalifikuje sie do bana. Ale za co zostala skasowana moja postac na arce?

Nie to zeby mi zalezalo jakos szczegolnie, bo i nie ma na czym, ale pomieszaly sie wam chyba swiaty. No i ciekawe jest to ze tu nadal moge sie wypowiadac pod moim nickiem. Ciesze sie ze macie wladze w gierce skladajacej sie z literek a nie w realnym swiecie.

Reasumujac, .... wam w buzie.
Nie pozdrawiam.

V.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Kasacja.

Post autor: Trfog »

Dobrze Ci tak pacanie. HAHAHAHA
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Kasacja.

Post autor: Ulik »

Kod: Zaznacz cały

- nie chcielibysmy wyciagac konsekwencji na Arkadii za tresci zamieszczane na Forum, cos takiego moze miec miejsce tylko w wypadku lamania na Forum zasad Arkadii lub w przypadkach, ktore uznamy za absolutnie beznadziejne, a dana osobe za szkodliwa i niepozadana

Regulamin forum.
Gość

Re: Kasacja.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

- cenimy sobie wartosc jaka jest wolnosc slowa, wszystkie wypowiedzi uzytkownikow nie lamiace regulaminu i zasad Arkadii, jakkolwiek by byly krytyczne, nie beda moderowane
też regulamin forum
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Kasacja.

Post autor: Ulik »

One nie były krytyczne, one były chamskie. Jest dość spora różnica między "Nie podoba mi sie co zrobił Ulik i uważam to za głupie", a "Ulik to *** *** *** "
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Kasacja.

Post autor: Merkava »

No i "nie będą moderowane" a nie "nie będziemy za nie kasować". ;)
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Kasacja.

Post autor: Loptak »

Veiro:

Lepiej weź wyciągnij jakąś naukę z tej sytuacji, a nie brnij dalej w szambo.
Główna zasada każdej gry to wzajemny szacunek. Ty niestety przegiąłeś, ponieważ Twoje notki były chamskie i obraźliwe.

Pozdrawiam
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Kasacja.

Post autor: Bam »

Veiro pisze:Szanowna administracjo i mg, to ze was nie lubie i zawsze wam to okazuje tutaj na forum, jak najbardziej kwalifikuje sie do bana. Ale za co zostala skasowana moja postac na arce?

Nie to zeby mi zalezalo jakos szczegolnie, bo i nie ma na czym, ale pomieszaly sie wam chyba swiaty. No i ciekawe jest to ze tu nadal moge sie wypowiadac pod moim nickiem. Ciesze sie ze macie wladze w gierce skladajacej sie z literek a nie w realnym swiecie.

Reasumujac, .... wam w buzie.
Nie pozdrawiam.

V.
Yo, ogarnij, że to jest piaskownica wizów, do której my przychodzimy się pobawić ze swoimi zabawkami (postaciami) i jak któregoś z nich zdenerwujesz to wyrzucą nie tylko Twoje zabawki (postacie) ale i Ciebie (ban).

Moja rada jest taka, że jak chcesz znów zacząć pykać w tą gierkę to staraj się grać głównie na arce i olej forum, bo jak widzisz nie tylko Ty podchodzisz emocjonalnie do literek, wizowie też =)
Endless learning the basics...
Obrazek
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Kasacja.

Post autor: Khazog »

i zostaly po starym veirze tylko wspomnienia... i temblak :)
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Kasacja.

Post autor: Gniot »

Na zdrowie Veiro.
Szkoda czasu na pierdy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany