Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Gerdia »

Morholt, widać musisz jeszcze poćwiczyć zabijanie na śmierć ;)

A żeby nie było OT:
Dziękuję za łatanie nam dziur, mimo, że w ogólnym spojrzeniu na sprawę jest to syzyfowa praca.
Ja to widzę i doceniam! :roll:

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Janis
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2010 01:42

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Janis »

Podziękowania dla czarodziejów za kawał dobrej roboty! I że Wam się chce!
Gryffith
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010 06:09

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Gryffith »

Czolko,

Czarodziejom:

Gigantyczne podziekowania za niespodzianke jaka nam sprawiliscie!

Mialem mozliwosc obserwowac szal radosci paru mieszkancow/mieszkanek wywolany juz samym powodem przywolania jezdzca, a rekacja po tym co zastalismy na miejscu N I E D O O P I S A N I A. Niby tylko literki ale ile z nimi emocji leci...
Serdeczne "dzieki" ze nas nie porzuciliscie.

Mieszkancom:

Wam z kolei podziekowania naleza sie za prace wlozone w kazdy z projektow i ze nie przestaliscie wierzyc w nasz nowy dom!

Gorace wysciski osobom, ktore ze szpachelkami biegaja teraz po naszym nowym domku i lataja wszelkie dziurki, przesuwaja scianki by moc wepchnac wiecej lozek, wybijaja okna zeby nie trzeba bylo sie przeciskac do pokoju obok. No i prostuja "fa.rure" zeby dalo sie tanczyc na stolach :D (nie moglem sie powstrzymac by tego nie dopisac)

Pozdrawiam i jeszcze raz ogromne DZIEKI wszystkim.
Gryffu
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Veiro »

Pol-Szyszki w koncu zostaly przerobione, czyli cos zaczyna sie dziac i isc w dobra strone.

Tez podziekuje, zeby nie bylo ze tylko wrzucac potrafie.

Dziekuje.
Veiro
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Loptak »

Następny neutralny przystanek (ala ckn, którego każdy niestety chce bić:() dla secondów stoi otworem?:P

Dzięki za 100 lokacji, w sumie niczego...
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Płacze na magów

Post autor: Nobia »

Lepsze neutralne PE niż OHM broniący Mahakamu przed KM.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Pytanie do Wizów / Płacz*

Czy Nieśmiertelnym choć przez myśl przechodzi wprowadzenie do gry jakiegoś artefaktu wspomagającego regeneracje many?
Ja wiem, że wszyscy są uber wypasionymi mentalistami i każdemu na wszystko many wystarcza, ale to nie zmienia faktu, że dysproporcja wspomagania hp względem mp jest ogromna.

Czy aż takim naruszeniem balansu świata byłoby wprowadzenie 1 (słownie: jednego) np. płaszcza, amuletu, bransolety, która/y przyspieszałby regeneracje many?
Skoro są przedmoty zużywające mane do regeneracji mp, to można to odwrócić - zużywanie hp do szybszej regeneracji mp.


Pozdrawiam,
G. :twisted:

* niepotrzebne wykreślić
** Oświadczam, że zapoznałam się z notatką Zurwena o charytatywnej pracy Wizów i chęci niezbędnej do kodowania. Dlatego poprostu grzecznie pytam :roll:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Veiro »

Gerdia, ja walcze maczugami a co za tym idzie jedynym magicznym orezem
jednorecznym dla mnie jest bulawa ktora zre mane w uj. Przyjdz do mnie, ja Ci sprzedam "reagent" ktory regeneruje mane za jedyne 150 zyla od woreczka. Az wstyd plakac o takie pierdoly :P.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013 03:48 przez Veiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Veiro »

No i przy okazji, pytanie do MG. Dlaczego mamy od zayebania magicznych mieczy, sztyletow i drzewcow, a jednoreczny mlot zostal zapewne gdzies przeniesiony, maczuga jest jedna, toporki sa dwa?

Nie wiem co wami powoduje, ale ogarnijcie sie. Bo w obecnej sytuacji to wyciaganie magikow daje wiekszosc zabawy tym ktorzy juz potrafia grac w arke.

I tylko nie opowiadajcie mi bajek o dragu ktory zamienia sie w kazda bron, bo nie kazdemu sie chce chodzic przez miesiac po 1000 lokacjach zeby miec do niego dostep. To zostawcie swoim ziomalom z irca czy czegos tam.

P.S.
Przeszedlem te tysiac lokacji, ale nadal sram na wasz drag.
Mysle ze wiecie gdzie mozecie sobie go wsadzic.


A no i dajcie mi bana, tylko nie kasujcie tego posta.

Pozdro 600 V.
Veiro
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2013 18:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Veiro »

Chcialem edytowac mojego posta, bo nie zaznaczylem ze nie interesuja mnie odpowiedzi przydupasow jak Khristoff czy jemu podobnych, ale juz nie moglem bo zostal zablokowany. Prosze o odpowiedz kogos kto ma na to wplyw.

Dziekuje.
Zablokowany