Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Raglak »

Deli: nie, na banitach zgon byl przez moja glupote, mialem kolczuge. I padle od 3 ciosow, nie od jednego. Mowie o kolejnym zgonie, juz po odrobieniu tego od trolla. Tylko ze ten drugi byl w pelnej plycie, na alko i jeden cios. O ile pierwszy byl z glupoty, to drugiego nie mialem szans uniknac. Ktos tak po prostu zakodowal npca. I ciekaw jestem Ropuk, czy ty tez masz taki zgon na koncie i na takim lvlu jak ha mialem, skoro mowisz ze kazdemu sie to zdarzylo.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Ropuk?
Ja wiem o conajmniej jednym jego zgonie na jakims kosmicznym lvlu w bajkowym stylu.
Podobnego kalibru co Twoj - spokojnie moglibyscie sobie przybic piatke.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafael »

Zurwen pisze:Brakuje opisów broni, bo inaczej takich NPCów byłoby więcej ;)
Nie chce mi sie wierzyc, a przynajmniej nie do opcji nr 1

Nie mowie na ta chwile o wielu npcach, bo to pewnie musialy by byc jakies tereny/expowiska/miasta a to faktycznie nie takie hop siup, ale o tym zeby ta bron byla losowa u tych npcy ktore teraz ja maja. Jesli naprawde nie ma opisow 5 broni, po jednej dla kazdego rodzaju to na BO dac topic czy nawet tutaj i mysle ze znajda sie w max 1 dzien.
Nie wiem jak jest to przyciete, ale tak czy innaczej to ze jest to tylko sztylet to zbyt mocno faworyzuje jeden zawod.

R.

Ps. Co nie zmienia faktu ze uwazam ta zmiane za bardzo mocno pro PK i wybitnie nie trafiona
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Buluar pisze:Ropuk?
Ja wiem o conajmniej jednym jego zgonie na jakims kosmicznym lvlu w bajkowym stylu.
Podobnego kalibru co Twoj - spokojnie moglibyscie sobie przybic piatke.
Zgon z wielce 'bo nie usłyszałem beepania zmuda' sie liczy?

Rafael - oczywiscie wziales pod uwage, ze zeby w pelnis prawnie dzialac nozownik musi byc w lekkiej albo bez zbroi, najlepiej po nocy, etc?
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Raglak jeśli jesteśmy przy zgonach, na które nie mamy wpływu, to zaprosiłbym cię 2/3 lata temu do Brokilonu. Pamiętam do dzisiaj moment, kiedy od razu po wejściu na lokacje (gdzie wcześniej mnie w ogóle w tym lesie nie było, nic mnie nie biło, byłem w świetnej kondycji i totalnie happy z życia na już srogim zwiedził) z driadami dostałem, jak z dobrego autoataku Arafa, trzy strzały... W serce, w oko i...... w oko.

Pozdrawiam z tego miejsca zbugowany las, wizów i wiewiórki mające tam safe locka.

EDIT: Coronius nie muszę ci chyba mówić, że lepiej się biję graczy w lekkiej zbroi?
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Haern »

Trucizna ze sztyletu Xaviera została po prostu bardzo umiejętnie wykorzystana przez graczy, i trafiła na nieprzygotowanych na to przeciwników. Ale poza tym nie jest specjalnie groźna, siejecie straszną panikę.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Larius: wez napisz to zdanie poprawnie, bo nie wiem jak rozumieć.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Larius »

Haern pisze:Ale poza tym nie jest specjalnie groźna, siejecie straszną panikę.
Jak zabicie 3 osób w jeden dzień, w tym ogra na srogim lvlu, bo się przestraszył nie czyni tej trucizny groźną to może lepiej każdemu dać szarże, która ma minusy, niż opcje zatrucia przeciwnika, aby ten nie mógł się przez dłuższy czas ruszyć.

Coronius... Właśnie zastanawiałem się czy zrozumiesz o co mi chodziło. :D

Chodziło o to, że gdy masz lekką zbroję to o wiele lepiej bijesz przeciwników. Ale dla mnie argument, że nożownik musi mieć lekką zbroję jest nietrafiony. Nożownik w lekkiej zbroi to idealny zawód do zabijania graczy.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Niby w którym momencie lepiej bije? Lekka nie daje zadnych bonusow.
Testy mi pokazaly, ze czy expie w ciezkiej czy w lekkiej zbroi mam taka sama predkosc postepow (tylko w lekkiej mnie bardziej poniewieraja).

A co do trutki: generowala panike od zawsze. Podczas testow jakos w 2009 roku udalo mi sie spanikowac drugiego gracza. Myslisz, ze Throg mialby wieksze szanse przezycia gdyby biegal na oslep w lewo i prawo?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Paulie »

Miuosh pisze:
Raglak pisze:(btw jest jakiś nowy bilans?)
http://www.nuln.pl/
Na razie słabo to wygląda, ale może się rozwinie. Wpadaj, obrzucimy się błotem i będzie git ;)
Powrocil tez stary, logizarki. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany