Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Bam »

Gruer pisze:Niezaleznie od wszystkiego, placzu o szarze na ktorej nikt nie padl od pewnie roku albo i poltora oprocz rycerzy ktorzy sie dzieki niej przekrecili kodowanie takich zabawek (i podkreslam to z cala stanowczoscia dla 1 ze stron czy w ogole dla kogokolwiek) jest powaznym naduzyciem i brakiem wyobrazni. Gra solo w tym momencie dla wiekszosci z nas nie bedzie miala sensu bo dzieki temu kretynskiemu wynalazkowi chwila i nie jestesmy w stanie nic zrobic.
O to, to.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ilane »

Hihi. Zakon płacze. Tak trzymać wizowie!
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Tharr
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2013 18:27

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Tharr »

1 akcja i placz, jak nas okladaja szarza nascie lat to jest ok.
Jak beda cofki i zmiany to ja poprosze o wycofanie szarzy.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

O co chodzi? Przecież to globalna zmiana, a nie w tym sztylecie. I to była już jakiś czas temu.
Psuje komuś grę? Bez obaw zaraz obetną, skoro zakon niezadowolony. :mrgreen:
Przynajmniej przekonaliście się jak to jest jak przeciwnik dysponuje zabawką unieruchamiającą.
A tak tak - nieprzyzwyczajeni. Do szarży wszyscy przywykli, więc jest spoko.

Ale ogólnie miejsce na tego typu płacze z powodu niepowodzenia w pvp jest na bilansie. Jest ładny, nowy.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013 12:49 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Daggerro »

Ervyl:

Powtarzam, ogarnij sie. Nie mowimy tutaj o zadnej nowej broni ani zadnym skavenskim wynalazku tylko o sztylecie, ktory na arkadii jest dostepny od niemalze zawsze i ktory nie ma w sobie nic co laczyloby go z ciemnymi mocami.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Loptak »

Jak zwykle musicie się żreć między sobą?

Tu nie chodzi o to, że gracze wykorzystują każdą możliwość uprania innego gracza, czy to za pomocą debilnej szarży, czy idiotycznej trutki (jak widać nie liczy się fajna walka, a jedynie frag).

Chodzi o podejście wizów do graczy i anonsowanie zmian w mechanice muda.

Na ten przykład ktoś z b.dużym lvlem padł na demonie w Shaer.

Czyste psucie zabawy graczom.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Daggerro »

Loptak:

Alez ja sie nie zre. Frag jest celem walki i nie wmowisz mi, ze jest inaczej.
Jesli chcesz fajnych walk to nie wychodzcie na nas 5 w 8 bo przeciez wtedy nie ma piekna tylko kazdy kombinuje jak moze.

Stun jest zdecydowanie za dlugi, dodatkowo jest to tylko mozliwosc dla nozownika... ale sama idea mi sie podoba. Wprowadzenie globalnych trucizn, nakladanych na bron i majacych rozny efekt, moim zdaniem byloby to fajne.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Coronius »

Z tego co wiem wczesniej tez ktos padl na tym demonie i byly z tej okazji cofki. Moze pora cos zglosic?

Daggerro: czemu tylko dla nozownika? Kazdy moze walczyc sztylem i liczyc, ze trutka wejdzie.
Tharr
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2013 18:27

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Tharr »

Zadaj sobie pytani ile ludzi przez te wszystkie lata przestalo grac przez ta zjebana szarze, ku uciesze garstki faworyzowanych ludzi. Jakby kosmiczne umy na poziomach doskonale nie wystarczaly, sa tacy co sobie dopomagaja auto szarza zeby szanse na ucieczke juz wogole zminimalizowac do zera. To jest dopiero tupet.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Loptak »

Daggerro:

Ja czerpie większa przyjemność z fajnych długich walk bez fragów, niż z zabicia pojedynczego gracza całą hordą. Nic nie wmawiam, każdy gra jak lubi:)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Zablokowany