Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Vailen
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2009 21:47
Lokalizacja: Op

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vailen »

Nie rozumiem czemu wszyscy rozkminiaja te notke w kategoriach "placzu na forum". Lepiej siedziec cicho i olewac tego typu zachowania? Nie chodzi tu o zadne pioruny czy inne obcinanie umow bo to nie jest znaczace wykroczenie, ale jednak JEST. Zenujace zachowania nie poganiane w zaden sposob beda uchodzic plazem i stawac sie czyms powszechnym, a tego chyba wszyscy nie chcemy.

pozdrawiam V.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Za to wszyscy chcemy super kontroli na kazdym kroku. Co mozna robic, co mozna mowic, kogo mozna zabic... a oczywiscie wszystko w rekach nieomylnego grona MG stosujacego rozne kary dla roznych graczy za to samo. Bo tak!
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grrid »

Homerofe, myslalem ze wiekszego IQ mozna sie spodziewac po tobie...

Jesli ktos robi 'chlew' i robi go na wlasnym podworku nikomu to nie przeszkadza to niech robi, jednak jesli ktos robi chlew publicznie i uzywa tym podobnych prostackich tekstow nie majacych zwiazku z klimatem to juz nie to jest to tylko jego sprawa. Psuje gre innym.
Mg nie bedzie karac za 'zjebanie' jakiegos szczuraladowego przez 'wilka morskiego'. Nie bedzie karac za ostro wydawane rozkazy do rekrutow przez dowodcow itd. Oni potrafia rozroznic wulgaryzmy osadzone w klimacie od prostoty i wspoczesnego 'nurtu'.
Jednak jesli (a znajduja sie tacy ktorzy chca sie tak pobawic) ktos seciem czy nie seciem robi autentyczna wioche to takie fakty napewno beda sobie do jego konta odnotowywac. I wg mnie to ma na celu odpowiedz MG.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Grrid ale cala ta chamska prowokacja opiera sie na prawdziwej akcji z gry, robienie chlewu to jedno ale wyciaganie brudow dla tlumow to juz zupelnie inna bajka, a kary ktore sie pojawiaja sporadycznie, wybiorczo i dziwnie nierowno - to temat rzeka.

Gracz X rzucil tekst o praniu "w powietrze", a na lokacji stal schowany gracz Y - chwile pozniej pojawia sie wielka rozprawa o chamach, prostakach, karaniu i braku rpg. Kazdy sie zaslania klimatem albo szuka odciagaczy uwagi jak pojawia sie wazny problem z ktorym nic sie nie robi od lat. W kazdej gildii ludzie sobie robia jaja dla odprezenia i jakos wielkiej sensacji nikt nie robil. Teraz sie mam pilnowac ze wszystkim? to juz nie bedzie gra tylko oboz przymusowej pracy...
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grrid »

Co do tych kasacji, trudno sie nie zgodzic.

Jednak co do pilnowania sie, odprezenia itp: owszem mozna to robic, ale tak jak mowie: na wlasnym podworku. Jesli zrobisz to w gidlii/na statku to nikt tego poza toba nie uslyszy, jesli bedziesz tak sie zachowywac idac traktem czy gdzies expiac musisz sie liczyc z tym ze ktos moze byc ukryty/przejsc akurat w tym momencie traktem itp...
Chcesz zachowac jakis poziom to tego po prostu nie rob nie majac pewnosci 'bezpieczenstwa' (nazwijmy to ta)'. Na arce zdarzaly sie niesmaczki, kiedys zdarzylo mi sie ze w mojej obecnosci inny bezdomny zapytal MCkow wycinajacych KK o licencje... Mialo byc to odebrane jako zart, pewnie tak bylo ale osobiscie uwazam te tekst byl bardzo nie na miejscu. Watpie jednak zeby ktokolwiek wtedy, czy nawet teraz takie cos zglosil. To cale zglaszanie ma sie tyczyc naprawde chamstwa.
W dodatku, ten tekst nie byl skierowany w powietrze takie okreslenie musialo byc rzucone w czyims kierunku.

edit:
O dzieki Eric;-)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009 14:18 przez Grrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Eric

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eric »

Grrid chamstwa ;-)
Moklok
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2009 23:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Moklok »

swojego czasu na jakimś tam moim sekondzie straciłem całe umy za wydrapywanie bluzg na murze więzienia w Maliborze i wierzcie należało mi się jeszcze tam pewnie wisi kto, gdzie i kogo rucha na arce , i kto kocha kogo ;] cała godzinę bluzgi drapałem ;]
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Shakal »

No to z pewnoscia powod do dumy :/
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ank »

Grrid pisze: Jesli ktos robi 'chlew' i robi go na wlasnym podworku nikomu to nie przeszkadza to niech robi, jednak jesli ktos robi chlew publicznie i uzywa tym podobnych prostackich tekstow nie majacych zwiazku z klimatem to juz nie to jest to tylko jego sprawa. Psuje gre innym.
.
Jak wiec skomentujesz fakt ze na wyprawie 5 mckow jeden z nich w pewnym momencie powiedzial magiczne slowa "Ja pier****"" Gdzie nie bylo nikogo poza czlonkami jego druzyny, nikt nie zostal nawet zapytany czy tym slownictwem czuje sie urazony a wizowie w ciagu jednej chwili transneli go i ucieli mu umy.
Stay tuned for 80 years of crap
Awatar użytkownika
Tuargan
Posty: 41
Rejestracja: 14 lut 2009 19:12

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tuargan »

Sunird pisze:A ze siedliszcze nie jest siedziba jakiejkolwiek gildii to nie moj argument, tylko wizow, ale to stanowisko zmienia sie w zaleznosci kto i o co pyta :) Jest to na pewno twor specyficzny i na pewno rowniez nie jest dokonczone jego kodowanie.
jesli nie jest siedziba nie powinno miec obrony.
ODPOWIEDZ