Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

Ilengrim napisal:
Witam.

Chcialbym zapytac o jedna sprawe. Mianowicie chodzi mi o wulgaryzmy w świecie arkadii.
Nie mam nic przeciwko przeklinaniu na Arkadii, ale czy takie teksty:

- mezczyzna-> Zenek widzialem Twoja stara jak prala w rzece.
- mezczyzna-> Zenek widzialem Twoja stara jak prala w rzece, brzydsza nawet od Ciebie.
- mezczyna krzyczy: matka zenka ma wasy na klacie

I wiele, wiele innych.

Chcialbym sie dowiedziec jak administracja zapatruje sie takiemu zachowaniu? Czy nalezy zglaszac mg takie przypadki?

Pozdrawiam.
Ahahahahahaha!
Co za płacz!

Ty Ilek to co mam was po tyłkach całować w czasie walki (czyt. w czasie szukania niewidzialnych) ?
Przecież nie bluzgamy was na forum, czy w rl (gdzie możemy sobie piwko spokojnie wypić, jeśli skończyliście 18lat), tylko właśnie tam gdzie jesteśmy po dwóch stronach barykady.

Niektórzy to rozkładają człowieka na łopatki.
Czy uważasz, że w czasie bitew, walk naprawde nikt nikogo nie bluzga, po to by wyprowadzić przeciwnika z równowagi? Czy myślisz może, że gdy biją się np. muty z zakonem to po każdym mocniejszym ciosie przepraszają kolegów, że bili zbyt mocno?
Co ty się ku* w elfke pocztową bawisz?

Kończę już, bo same brzydkie słowa przychodzą do głowy.
Mam tylko nadzieję, że jak mnie wiz jebnie piorunem to też poźniej ładnie przeprosi 'że za dużą dziure w kolczudze wypalił'.

Ps: Pamiętaj, że słowo przykładowego zenka też mnie obraziło, wiec podpierd***sz też swoich.


Edit:
Trochę mi to przypomina polskich polityków. Jeszcze trochę i będą banowali całe gildie za 'Mowisz do xxx: Spiepszaj dziadu!'

Pozdro dla komanda
V.
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Awatar użytkownika
Ilengrim
Posty: 27
Rejestracja: 05 mar 2009 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilengrim »

Sa granice dobrego smaku. Na uspokojenie proponuje pic duzo melisy. Pomaga.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

Dzięki nie skorzystam!

Jeśli ów zenek czuje się urażony to niech napisze list temu, który powiedział coś o jego mamie, albo niech wyjdzie z ukrycia i gościa odeśle do przodków.
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Chyba nie odrozniasz klimatycznych obelg, od zenujacego kopiowania wspolczesnych (na dodatek bardzo prymitywnych). Pokaz mi chociaz jedna ksiazke/film w klimatach fantasy/dark fantasy, gdzie ktokolwiek chcac obrazic wroga mowi do niego 'twoja stara pierze w rzece' lub cokolwiek podobnego.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

A tam, mógł powiedzieć "twoja stara tkwi w tofifi" i to byłby hardkor! :mrgreen:

Nie no rzenła. Rozumiem, że czasem kogoś może ponieść i pojechać ostrzejszym bluzgiem, ale teksty z "twoja stara" to z deka Kpina. Takie zachowanie moim zdaniem zasługuje na pouczenie, ale nie na pioruna, czy jesio co gorszego.
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

hyhyhy

a od kiedy Arkadia jest filmem/książka fantasy/dark fantasy ?
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

Niech wstawią na żenady, ale żeby od razu z płaczem do wizów?
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Arkadia pretenduje do bycia gra w klimacie fantasy. Jesli dla ciebie jest klejkiem bez grafiki, to gratulacje. I zeby nie bylo 'ty psi synu' czy nawet ' kurwi synu' byloby jak najbardziej na miejscu i w klimacie. Teksty o twojej starej sa po prostu zenujace. I lamia zasady:
Zachowanie graczy

Arkadia jest mudem roleplayowym, utrzymanym w konwencji hard fantasy.
Oczekuje sie, ze zachowanie graczy bedzie utrzymane w tej samej konwencji.
Jesli gracz nie jest w stanie roleplayowac sam, jestesmy w stanie to
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Shakal »

V:

Ale patrz jaki efekt. Wystraszyl Cie. Ogolnie tez uwazam, ze teksty "Wylaz chuju z lasu" czy "Klata twojej starej" po prostu nie pasuja do konwencji. W konwencji moze byc gra, moze byc ksiazka, komiks, wiec argumentowanie ze gra to nie ksiazka/film tylko swiadcza o tym, ze chyba nie wiesz w co grasz.
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinseth »

Raglak:
Pisałem niech dadzą na żenady.

Shakal:
Wiem w co gram, ale akurat w tym miejscu podpieranie się książką czy filmem jest nie na miejscu, ponieważ nikt w książce nie napisze takich tekstów! Ciężko pojąć, że książka jest pisana po to by jak najwiecej osob ją przeczytało? Jak ktoś wypisze takie teksty to mu powieść ocenzurują do noweli ;D

btw. to nie ja krzyczałem o jego matce, ale słyszałem


Edit:
Dla mnie żenada jeśli będą zgłaszać takie pierdoły.
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
ODPOWIEDZ