Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Le w praktyce i w teori uzurpuje sobie prawo do Loren. Ja chce sobie wyciagac jednorozce bez strzal w dupie. Skora jednorozca jest bardziej wyjatkowa niz sztylet.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Lesne Elfy sa wyrzucane automatycznie z gildii za atak na npca z Loren.
W takim kierunku bedzie tez na pewno zmieniany Brokilon.

Jesli ktos jeszcze chce sie zajmowac sprawami innych gildii, to zapraszam.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Jako ze komando ma zakaz dotykania driad, nie widze zadnego problemu.

Pozdrawiam.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

Wiesz jak to jest Ulavie z tymi zakazami. Juz przezywalismy smierc Sigmarity z rak strazy za mutacje, ogry w ohemie itp. itd. - niektore rzeczy lepiej kodowo zrobic, bo potem Ci nawet zrodlowa literatura nie pomoze.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Eve »

Nie pamiętam czy padło pytanie a skoro "jesteśmy" przy temacie - czy coś stoi na przeszkodzie, żeby powołać ponownie do życia Przyjaciół Brok? Nie znam powodu zniknięcia.

edit:
Mhm. To uzupełniając - dałoby się przywrócić PB dla nieludzi, o ile się wymyśli tak, żeby nie było nadużyć?
Ostatnio zmieniony 10 lip 2013 15:35 przez Eve, łącznie zmieniany 1 raz.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Naduzycia(tak mi sie wydaje).

Buluarze, czytalem kiedys jakas ksiazke z WH. Zdaje mi sie ze tam jakis zakonnik mial mute. Zdaje mi sie? Czy to byl jakis kaplan czy wysoko postawiony "dobry" gosc? hymhym.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Buluar »

W srodowisku duchownych dosyc czesto spotyka sie odchyly od normy, szczegolnie w kierunku Slaanesha!

Edit:

Zeby nie byl zupelny OT. Co z tymi magikami?!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Evandeil »

Ulav : Loren to gildia a SC ma teren gildiowy nie w Bokilonie o ile sie orientuje. Ty mozesz wyjmowac sztyl a my nie mozemy zabic jednorozca bo wylatujemy z auto.
O ile dobrze pamietam to przyjaciele zostali zamknieci dokladnie za to co teraz robi Ulav i jego kemedianci.
Obrazek
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Einholt »

re Ulav
Tak mial, ba nawet zostal demonem i przywodca armii chaosu.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ulav »

Evandeil: Pierdolisz. My mamy moze 1/4 magikow z broka. Osada i wks ciagle je wyjmuja. Wizowie przyznali nam Brokilon jako teren z ktorego mozemy wyganiac, to to robimy. No coz, placzcie sobie. Pewnie zaraz wizowie, zeby was uspokoic nam cos upierdola.

Moja rada, bo widze ze kolejni uposledzeni maja trudnosci z prowadzeniem polityki na arce, nie na forum: Macie problem, ze zabraniamy lazic po broku, wypowiedzcie wojne.
Zablokowany