Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Raglak »

Buluar pisze:Widac skomplikowane, bo przez lata chocby zawod miecznika w najmach mial taka wycofke i nikt nie wpadl na ten spisek!

Co do wycofki to wystarczy zrobic ograniczenie, ze ohm aby jej uzywac nie moze prowadzic. Wtedy kolegom ohemom zostanie rydz, ktory jest lepszy przeciez niz nic, a oszustom utrudni sie zycie.
Oczywiście, że ktoś wpadł, nagminne było prowadzenie na expa idlerów przez miecznika. Jako ktoś kto był kiedyś w KG powinieneś o tym wiedzieć (no chyba, że twoja notka to była ironia).
Tak samo było w starym zawodzie rycerza. Nie bez powodu usunięto miecznika, a rycerzowi przy przerabianiu zawodu zabrano wycofki. Ówczesny AoB argumentował to w ten sposób, że wycofywanie jest zbyt przegięte. Jeżeli było zbyt przegięte dla zawodu elitarnego, to w sumie nie mam pojęcia jakim cudem dano to parę lat później legioniście, który jest zawodem masowym. :) Widocznie teraz ktoś poszedł po rozum do głowy :)
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Deli »

Mieczników w starym KG było mało - tylko Ci, co prowadzili, brali tę profesję - tak to głównie pikinierzy plus kilkunastu pałkarzy - taka specyfika combo speca.

Wtedy expowiska nie były tak wymagające, walka w szyku u mobów nie istniała praktycznie (a przynajmniej nie w takiej formie jak teraz).
Kilka lat później pod tym względem Arkadia poszła do przodu - więc i AoB (zakładam że tak było) stwierdziło, że można dać zawód, który może "uporządkować" bałagan z zasłonami.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gość

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gość »

Raglak: czy wspomniane wycofki działały tak samo, jak wycofka legionisty?
(którą zresztą zawód dostał w miejsce formacji bojowej, bo stała się bezużyteczna po otwarciu zawodów)


edit:
Raglak: pytam, bo coś mi świta, że tamte były grupowe i nie wiem czy dobrze świta :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013 13:47 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Raglak »

Ropuk: Nie wiem czy wycofka legionisty coś testuje, pewnie walkę w szyku, stara wycofka nie testowała. Z drugiej strony nie było wtedy też przełamywania zasłon, wystarczyło jeszcze raz wpisać "zabij xxx", żeby znów zaatakować osobę, która się wycofała.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gothrin »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak szybko upadnie stary dobry erpeg w świecie Arkadii. Erpeg również w formie planowanego rozwoju postaci, pokonywaniu przeszkód i radości z osiągniętego celu. Czytając te płacze dochodzę do wniosku, że koniec nadejdzie szybko.

Dlaczego?

Kilka argumentów:

Kod: Zaznacz cały

Jeśli ktoś ma co 15 minut i 47 sekund jeden postęp, będąc na poziomie swoje przeżył to jest słaby, bo powinien mieć w 8 minut i 16 sekund

Kod: Zaznacz cały

Rozkazywać dokładnie do 15 sekund nawet jak nie ma po co. na wszelki wypadek zawsze warto

Kod: Zaznacz cały

Wskazywać jako cel ataku, patrzeć morderczo, opiekuńczo, walczyć w milczeniu, bez słowa, bez emocji, patrząc jak w obraz w oczy prowadzącego, klepiąc F1

Kod: Zaznacz cały

Korsarz lepszy od Partyzanta, bo ma +20 respektu na dzielnicy.

Kod: Zaznacz cały

Partyzant skutecznie doskakuje co 6 - 12,5 sekundy, co w porównaniu do wytrącenia strażnika co 2 - 4 sekund wypada słabo. Koniec końców, po obliczeniach i ircowych konsultacjach ch**j z tym, ogr w gildii skrytobójców z zawodem fanatyka też da radę, prawda? 
Jeśli manczkinowanie na arkadii to dla kogoś frajda to trochę współczuję i - w sumie - jednocześnie gratuluję wytrwałości.

Ja się nie dziwię, że Wizowie muszą robić tego typu ruchy jak obcięcie wycofki, balansowanie świata 1:1 skoro gracze za wszelką cenę szukają luk, ukrytych ficzerów, wyższości jednego nad drugim...

Ok, a teraz możecie już po mnie śmiało jechać.

Chyba muszę przestać zaglądać na forum, bo tracę resztki nadziei.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013 20:46 przez Gothrin, łącznie zmieniany 1 raz.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Gniot »

Re up:
Kazdy gra jak lubi. Mnie nie przeszkadzaja rpgujace elfki* na poczcie to dlaczego komus innemu ma przeszkadzac ostro expiacy ludek albo gosc podniecajacy sie roznicami w sile speca/umow. Z drugiej strony to dopieszczanie arki zaczyna byc irytujace troche. Idealu nie zrobicie ale dazac do tego skutecznie zniechecicie kolejnych paru* graczy do gry w tego muda.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Janis
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2010 01:42

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Janis »

A ja tak z innej beczki - dziękuję za to, że dodaliście emocje powiązaną z modlitwą do Wielkiego Słońca, ale...


Czemu kosztem TAŃCA? :<

Jeśli byłaby możliwość wykonywania z powrotem tego tańca, byłoby po prostu bosko.

Janek
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Haern »

Błędy/pomysły zgłaszamy na Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Werbat »

Hihi, spinacie się cztery czy tam pięć stron, takie pierdolenie o szopenie słodkie. "Proszę Administrację o przemyślenie" - wyborne. Załóżcie osobny topic z żebrolajkami "jak będzie sto osób to Hakon wróci i przypakuje".

Bonusowo, pozdro dla Avika za
Avik pisze:[...]posiada jakiś klawy wzór według, którego siła[...]
Jednak nauczanie w tym kraju nie poszło całkowicie w las - nauczyli, że przed 'który' się stawia przecinek, to stawiają _zawsze_. Made my day, a to był słaby day, także dzięki i pozdro, Avik.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Rork

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rork »

Błędy, czy wstawki z języka obcego są większą ujmą dla poprawności języka?
Zablokowany