Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sivlaryan »

Paulie pisze:I postac subiekta, ktora ma darmowe statki.
Przyjmowanie do gildii postaci, która kiedyś się starała/była w niej, a została skasowana czy coś nie jest niczym nowym. Nawet niektórzy pod innymi imionami wracają!

Oczywiście nie mówię, że tak powinno być, ale są przypadki, w których tak jest. (nie, nie zdradzę jakie to przypadki ani nie podam przykładów)

Siv.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2013 03:20 przez Sivlaryan, łącznie zmieniany 1 raz.
POWER OF FRIENDSHIP
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Komentarze do logów

Post autor: Feril »

Raglak

Moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Mialem na mysli tlumaczenie czyjegos zachowania na forum, nie zas twoja postac.Legalt, z tego co widze, nie rpguje na forum. Wrzucil loga czegos, co w najlepszym wypadku jest zenujacym zachowaniem osob stojacych u wladzy jakiejs gildii, w najgorszym zas wykorzystywaniem mechaniki muda, do czego sama szefowa stowarzyszenia sie przyznaje, powolujac sie na 'powod' wyrzucenia z gildii.

Co wiecej, zdaje sie ze Legalt (choc nigdy go nie spotkalem), podjal uprzednio proby wyjasnienia sprawy na Arce i starl sei z republika kolesiow, ktorzy kadza sobie, a potem tym kadzeniem wzajemnym chwala na forum i prezentujac jakis primitywny poziom rpga, ktory zas nastepnie probuja obronic na forum

Co do przyjmowania do gildii starych postaci, Silvaryan ma slusznosc i wlasciwie nie widze jak z tym mozna walczyc. Tak bylo od poczatku Arkadii i nie wyobrazam sobie, jak cala gildia ma rznac na sile glupa. Jednoczesnie trzeba rozgraniczyc jakie dzialania wyrzadzaja wieksza szkode. Przyjecie kogos do gildii, kto w niej juz uprzednio byl, czy bezpodstawne wyrzucenie postaci w oparciu o przeslanki nie majace nic wspolnego z rpgiem. Jedno jest wzglednie neutralne, drugie niszczy gre danej osobie.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Grothan »

Boldegarze...
OGIEŃ :mrgreen:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do logów

Post autor: Torgen »

Oj tam daleko nie trzeba tez szukac. Ja po kasacji postaci potem zalozylem nowa o tym samym opisie i imieniu i histori. Oczywiscie pojawilem sie wsrod KGKSow i dlugo nie czekalem zeby do ZT sie dostac. Kwiestia moze tego jakimi osobami jestesmy.
Sivlaryan pisze:
Paulie pisze:I postac subiekta, ktora ma darmowe statki.
Przyjmowanie do gildii postaci, która kiedyś się starała/była w niej, a została skasowana czy coś nie jest niczym nowym. Nawet niektórzy pod innymi imionami wracają!

Oczywiście nie mówię, że tak powinno być, ale są przypadki, w których tak jest. (nie, nie zdradzę jakie to przypadki ani nie podam przykładów)

Siv.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

Do Mokloka:

To, ze obecnie Twoja postac sila i wygladem przypomina zebraka z Nuln nie oznacza, ze niedobre ogry wybacza Ci przeszlosc.
Jesli chcesz z nia zerwac to zalatw to odpowiednio na Arce, a jesli rpgowe zalatwienie spraw Cie przerasta, to idz grac w lola.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Moklok
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2009 23:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Moklok »

ok
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

Nie przepraszaj, tylko graj na arkadii, a nie na forum.
Doceniam, ze dostrzegles swoj blad.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gniot »

Teraz OK zabija za brak rpga... strach sie bac.
Moklok ubili Cie i zglowy kazdy kolejny frag to bedzie nekanie.

Wybaczanie przeszlosci... jaka stawka jest 10 zgonow czy wiecej dla Mokloka.
Tak z ciekawosci pytam.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Moklok
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2009 23:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Moklok »

Ja wszystko rozumiem , ponad 4 lat nie grałem no i nie byłem przygotowany na to że mentalność graczy się aż tak zmieniła na to że ktoś mnie zbije na tym poziomie z tymi umami bez przynależności do gildi i to we trzech nawet nie uciekałem... Serio byłem baaardzo zadziwiony gram już szalone literki od kilkunastu lat i myślałem że to żenada. Inaczej 1 bym uciekał 2 nie umieszczał bym na tego wszystkiego na forum bo to nie żenada tylko rzeczywistość
To są spadkobiercy , Korisa Opala i Kalrega
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Grothan »

Chciałeś chyba powiedzieć Morowaka ;)
Zablokowany