Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Suvi
Posty: 45
Rejestracja: 07 mar 2011 00:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Suvi »

Bam pisze:
Cale twoje cialo jest umazane w zakrzeplej krwi i blocie z areny, powodujac, ze niemilosiernie cuchniesz, a twoja skora swedzi cie i lepi sie od brudu.
To normalne, że ten zapach nie znika ze zgonem?

Paulie pisze:Zglos blad.
Zrobione.

Swoją drogą po pewnym czasie bałem się ze umrę przez ten zapach, bo cały czas się nasilał, no i umarłem, a śmierdzę dalej :(
A z wody skorzystac probowales? Czy zabicie sie wydawalo sie rozsadniejsze?
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Suvi pisze:
Bam pisze:
Cale twoje cialo jest umazane w zakrzeplej krwi i blocie z areny, powodujac, ze niemilosiernie cuchniesz, a twoja skora swedzi cie i lepi sie od brudu.
To normalne, że ten zapach nie znika ze zgonem?

Paulie pisze:Zglos blad.
Zrobione.

Swoją drogą po pewnym czasie bałem się ze umrę przez ten zapach, bo cały czas się nasilał, no i umarłem, a śmierdzę dalej :(
A z wody skorzystac probowales? Czy zabicie sie wydawalo sie rozsadniejsze?
;)

Skorzystałem już po zgonie, który sam w sobie nie był celowy, ale jednak zdziwiło mnie, że nawet po nim ten zapach nie znika, to spytałem.

Teraz jestem ciekaw o co chodzi z tym ukrywaniem się/ujawnianiem kogoś.
Endless learning the basics...
Obrazek
Andacanvar
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2012 18:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Andacanvar »

Dobrze widzę, że moja ulubiona (i jedyna) mapka padła? :(
Mam nadzieję, że nie na długo.

http://mudy.republika.pl/Arka/index.swf

e. Nieważne, już działa :D
Amirez
Posty: 68
Rejestracja: 25 lut 2011 21:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amirez »

Jak dlugo mozna rzebywac na listach sciganych i czy mozna sie jakos od tego wykupic?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Zalezy jak bardzo narozrabiales. Za morderstwo jednej jakiejs wiesniaczki stosunkowo szybko sie znika.
Mozna sie wykupic, ale podobnie jak w rilu, musisz znalezc skorumpowanego urzednika no i miec gruba koperte.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Buluarze, z tą kopertą to strasznie ciężko, na żadnej poczcie nie zechcieli sprzedać.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

Rafgart pisze:Uszkodzenia i rdza na broni wplywaja na jej skutecznosc (wielkosc zadawanych obrazen). Zalezy to rowniez od typu obrazen (najbardziej wplywa na sieczne, najmniej na obuchowe), wiec w sumie jest zbyt skomplikowane, by dawalo sie w sposob zrozumialy opisac w ocenie przedmiotu.

Rozumiem ze skomplikowane. Czy w zwiazku z tym moznaby podac jakis szczegol odnosnie spadku skutecznosci? Np. ze uszkodzona bron traci nie wiecej niz iles tam procent skutecznosci, albo ze od jakiegos poziomu zniszczenia jest praktycznie bezuzyteczna.
Corso
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2013 14:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Corso »

Jaką umiejętność należy trenować aby móc wycinać skóry z zabitych zwierząt ?
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

Lowiectwo.
Ajka

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ajka »

Jeśli weźmiesz AJ przepatrywacza wycinasz różne skóry (więcej niż z treningu łowiectwa w gildii). Ale walczysz drzewcówką.
Zablokowany