Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Bam pisze:Może ktoś z Was posiada te linki jeszcze. Szukam chyba tematu o nazwie "Jak pisać podania?" i zdaje się, że kiedyś był tutaj: http://archiwum.twoj.net/index.php?showtopic=16334 , ale teraz widać tam tylko jakieś 4-5 średnio ciekawych notek. Chciałbym przejrzeć też stary bilans zgonów ten z przed paru lat jeśli jeszcze gdzieś leży na serwerze i ktoś ma link do niego. Jeśli macie gdzieś przypadkiem linki do tych dwóch rzeczy to bym prosił.

/e: Archiwum opowieści już znalazłem jakoś sam, więc prosiłbym tylko o link do starego bilansu jeśli leży gdzieś jeszcze na jakimś serwerze.
Poradnik Peewe jest na stronie Nastmara:
http://www.smajal.pl/inne/pobierz

Na istniejącym bilansie wiszą zgony od początku 2009 roku. Starsza wersja raczej się nie zachowała.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2013 21:13 przez Adelmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Bam pisze:Szukam chyba tematu o nazwie "Jak pisać podania?"
Do Ogrzej Kompanii nie pisze się podań! :P
Ogre!
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ethel »

ale chyba zawsze mozna je, no nie wiem, narysowac? ;-))
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Coronius pisze:Starego bilansu nie ma. Może Pablo ma gdzieś kopię, ale to może.
Tego właśnie szukam, bo chciałem przejrzeć trochę starszą historię pvp arkadii. Jedyny serwer, który znalazłem powiązany z plikami Pabla to ten: http://gonzo.umcs.lublin.pl/~pkarczma/download/ , ale bilansu tam nie ma, mimo, że chyba nawet tam wisiał przez moment. Tak czy inaczej będę wdzięczny za link do tego starego bilansu! ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Godrick
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2011 10:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godrick »

Ogólnie Arkadia dzisiaj laguje, czy tylko ja mam problem z łączem?
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Godrick pisze:Ogólnie Arkadia dzisiaj laguje, czy tylko ja mam problem z łączem?
U mnie ping 48, więc w normie i raczej bez lagów.
Endless learning the basics...
Obrazek
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Na niektórych łączach jest dzisiaj bardzo nie ok. Tak bywa od jakiegoś czasu.
Thaer

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thaer »

Rafgart pisze:Uszkodzenia i rdza na broni wplywaja na jej skutecznosc (wielkosc zadawanych obrazen). Zalezy to rowniez od typu obrazen (najbardziej wplywa na sieczne, najmniej na obuchowe), wiec w sumie jest zbyt skomplikowane, by dawalo sie w sposob zrozumialy opisac w ocenie przedmiotu.
Dzięki za info.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

(hm, podwójny post jakimś cudem)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2013 19:41 przez Bam, łącznie zmieniany 1 raz.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Znów kilka pytań:
1) czy jest jakaś stronka na której jest podane jaki typ obrażeń zadają które potwory? Skoro widać przed czym chroni zbroja i jaki typ obrażeń zadaje jaka broń chciałbym być pewien jak najlepiej się bronić przed ghoulem, golemem czy zombim, które to broni nie dobywają. (chodzi mi o prawdziwe informacje a nie przybliżone tzn. ghoul/zombi pewnie cięte, golem pewnie obuchowe)
2) czy zwiększenie depozytu bankowego oprócz objętości skrzynki zwiększa również liczbę możliwych do posiadania rodzajów przedmiotów? Depozyt zwiększyłem raz i widzę, że jest granica 25ciu aktualnie. A nie mam pojęcia czy wcześniej ta granica była mniejsza czy nie, co za tym idzie nie wiem czy rozważać kolejne jego powiększenie
3) czy zioła także znikają ze sklepów zielarzy tak samo jak sprzęt z lokacji i z pozostałych sklepów?
4) czy ktoś wie jak długo trzymają się takie zioła w woreczku zanim wyschną ze starości? Zastanawiam się czy jest sens zaopatrzyć się w większą ilość jeśli nie będę jej musiał używać

Domyślam się, że wszystkie te rzeczy mogę sprawdzić na arce sam, ale raczej nie będzie to przełomowym odkryciem, zatem jeśli ktoś zna odpowiedzi na powyższe pytania to z góry dziękuję ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Zablokowany