Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Mardock
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2013 21:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mardock »

czy krasnoludzka broda moze zmalec, jesli nie logowalem sie przez ok 3 miesiace? czy jest to blad i powinienem zglosic?
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Bam pisze: I jeszcze jedno... Czemu jak sprzedam coś u sklepikarzy (miecznik/zbrojmistrz) w Nuln, nie mogę tego odkupić? Tzn. ten towar nie jest dostępny. Zaszły jakieś globalne zmiany w ostatnich 3-4 latach, o których nie doczytałem? (przebrnąłem dopiero przez pierwsze 71 wieści, a tam nic o tym nie było)
Rafgart pisze: Mechanizm znikaja sprzetu z lokacji zostal rozszerzony na wszystkie lokacje oraz przyspieszony. Bedzie on uruchamiany okolo 10 minut po dostaniu sie przedmiotu na lokacje, o ile nie ma na niej zadnego gracza. Poki jakis gracz jest na lokacji, to nic nie zniknie.
Znikac beda zbroje, bronie, ubrania, monety, kamienie, skory, miesa, ryby, przedmioty do palenia (fajki itp) oraz resztki po cialach.
Nie beda znikac pojemniki, wiec jesli ktos chce zmagazynowac na jakis czas wiecej przedmiotow, to nalezy je umiescic na przyklad w plecaku.

Zmiana ta jest wymuszona coraz wiekszym obciazeniem Arkadii - Apokalipsy musza byc przeprowadzane czesciej niz kiedys.
Poza tym ma ograniczyc mozliwosc skladania na jednej lokacji setek przedmiotow oraz zapychania sklepowych magazynow, przez co standardowy asortyment jest niedostepny.
viewtopic.php?f=4&t=194
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Mardock pisze:czy krasnoludzka broda moze zmalec, jesli nie logowalem sie przez ok 3 miesiace? czy jest to blad i powinienem zglosic?
Jakiś czas temu był problem i krasnoludy z krótszymi brodami się budzili albo z gorszymi klamrami. Zgłoszenie błędu pomogło.
Mardock
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2013 21:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mardock »

napisanie na forum pomoglo;-) gra i trabi
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Co nie oznacza, że należy takie rzeczy załatwiac na forum - błędy zgłaszamy na Arkadii.
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aveth »

Czy istnieje jeszcze szansa, że podanie o zmianę opisu postaci zostanie rozpatrzone na korzyść składającego podanie?
Chodzi o zmianę jednego z przymiotników na inny spośród standardowych (dopuszczalnych na etapie tworzenia postaci).
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

@Aveth
Po 100 dniach można spokojnie składać podanie, tylko niestandardowych mieć nie można.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aveth »

No to jeszcze trochę muszę pograć.
Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nazira »

Mam pytanko... czy jest możliwość odciśnięcia pieczęci na laku? Teoretycznie jest taka opcja ale czy są jakieś ogólnodostępne przedmioty które można odciskać? Niby mam pierścienie które: "Przypominajacy sygnet zdobiony jest jedynie wygrawerowanym na jego powierzchni wizerunkiem smoka" czy "Zdobi go miniaturowy herb, przedstawiajacy weza" i parę innych z czymś na powierzchni, co jak dla mnie dałoby się odcisnąć na pieczęci, ale nie chcą współpracować ;).
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Kod: Zaznacz cały

odcisnij sygnet na pergaminie
Zdecydowanym ruchem odciskasz xxx yyy sygnet w laku, pieczetujac pozolkly zwiniety pergamin.
Ale nie wiem, czy to specyfika itemu, czy każdy może swoje.
Zablokowany