Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Archiwum zamkniętych tematów.
Bushi
Posty: 19
Rejestracja: 15 lut 2009 07:34

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Bushi »

Chcialbym, zeby komenda zglos tak dzialala. Szczegolnie, ze kiedy jako Przewodnik Stowarzyszenia zglosilem juz trzy zapytania odnosnie stowarzyszenia. W sumie czekam kolo miesiaca na jakas odpowiedz. Niestety nigdy takiej na arkadii nie dostalem.

Dlatego ciesze sie, ze Silk poruszyl temat na forum, bo przynajmniej wiemy na czym stoimy.

Pozdrawiam.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Zurwen »

Przywódca stowarzyszenia może pisać listy do opiekuna gildii, więc to jest preferowany sposób komunikacji. Jeżeli nie wiadomo kto jest opiekunem a ma się jakąś sprawę, można pisać do MG albo zgłosić błąd z prośbą o informację o opiekunie.

Niemniej jednak żadne zgłoszenie nie jest ignorowane. Nie należy jednak oczekiwać odpowiedzi, bo nie jest to narzędzie służące do dyskusji między graczami i czarodziejami a, jak sama nazwa wskazuje, do zgłaszania błędów/pomysłów/innych rzeczy.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Torgen »

To ja zabawie sie w adwokata diabla.
Tak to czytam i wydaje mi sie ze kilka osob zapomnialo ze arka jest gra darmowa dobrowolna. Co za tym idzie nikt nie siedzi na pelnym etacie i nie koduje po 8h dziennie itd (chodzi o wizow). Juz czytajac notki Rafgarta mozna wysnuc wnioski ze roboty maja duzo a rak do pracy malo. I robia to chyba w wolnym czasie. Wiec takie teksty typu 'Napisalem 3 zapytania i nie dostalem do tej pory odpowiedzi' to chyba nie do tej gry. Chcecie usprawnic strone kodowa to sie zwizujcie i zacznijcie kodowac/pomagac w kodowaniu. Ja sie na kodowaniu nie znam inaczej juz dawno bym zostal wizem.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Haern »

Kodowania, jak wszystkiego, można się nauczyć, Torgenie!;)
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Silkathas »

Torgen pisze:To ja zabawie sie w adwokata diabla.
Tak to czytam i wydaje mi sie ze kilka osob zapomnialo ze arka jest gra darmowa dobrowolna. Co za tym idzie nikt nie siedzi na pelnym etacie i nie koduje po 8h dziennie itd (chodzi o wizow). Juz czytajac notki Rafgarta mozna wysnuc wnioski ze roboty maja duzo a rak do pracy malo. I robia to chyba w wolnym czasie. Wiec takie teksty typu 'Napisalem 3 zapytania i nie dostalem do tej pory odpowiedzi' to chyba nie do tej gry. Chcecie usprawnic strone kodowa to sie zwizujcie i zacznijcie kodowac/pomagac w kodowaniu. Ja sie na kodowaniu nie znam inaczej juz dawno bym zostal wizem.

Torgen... Wydaje mi się, że Ty z kolei zapomniałeś się pisząc powyższe słowa... zresztą kiedy widzę Twoje posty, najczęściej mi się nasuwa taka myśl "Oto koleś, który od kilku lat na Arkadii ma wszystko co mu trzeba (zasłużenie czy nie) i nie potrafi już patrzeć na tę grę z innej perspektywy" i dzisiaj daje mi oraz polelfom z PE poradę, która jest warta dokładnie nic. Wypchaj się taką poradą Torgen, szczerze.
Bez rozeznania się w sytuacji dorzucasz swoje 3 grosze,o które nikt nie prosił

Nikt nie zapomniał o niczym, a już na pewno nie o darmowości gry i tym w jaki sposób ona powstaje. Mnie osobiście zmęczyło czekanie (a czekałem, bo pracowano nad tym, dopóki mieliśmy opiekuna) szefostwo gildii bez konkretnych informacji z góry, konkretnie nie mogło na moje pytania o to co z PE odpowiedzieć. Tak conajmniej od 3-4 lat.(pierwsze sygnały o przerobieniu były oczywiście wcześniej) W końcu mnie strzyknęło i napisałem zapytanie, Rafgart odpowiedział, sytuacja do kitu, wyjść brak.
(nie, nie chcę się wizować)
Nie mamy opiekuna, nowi wizowie nie zajmują się Nami... przypuszczam, że dlatego nie odpowiadano na pytania Bushiego.
.

@ Terenes - urwałem dyskusję, bo tutaj nie ma ona sensu. Po 3 moich notkach widzę, że prócz jednego posta od Rafgarta na którym mi zależało, znalazło się kilku bywalców forum, którzy nie na temat, lub czepiając się niewiadomo czego i po co przelali swoje myśli na ekran.
Pomysły, założenia, ba - nawet większość opisów jest gotowa. Dużo półelfów nad tym pracowało, nie potrzebujemy porad - jak pisać, czy co ze sobą zrobić. Nie szukamy porad jak kontaktować się wizami - jak widać powyżej, mój sposób zadziałał. Szukaliśmy informacji , kiedy można się spodziewać , przeróbki , dostaliśmy ją. I jest smutno...

re down : Powodzenia w wysyłaniu PM'ów do Rafgarta.
Nie pisze za często na forach. Nie znam ich wszystkich zasad. Mówienie typom, którzy piszą w danym temacie, bo wydaje im się, że wiedzą co w trawie piszczy, żeby nie pisali - pewnie nie ma większego sensu. Jednak jak na pytania do wizów odpowiadają inne osoby niż adresaci... a na tym forum chyba kilku osobom się wydaje, że z racji stażu GRANIA mogą odpowiadać w imieniu wizów, to odpisuje, że nie - dziękuję.
Poważny do końca nigdy nie jestem, ale postaram się na przyszłośc , żeby było mniej głupawo Buluar.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013 14:57 przez Silkathas, łącznie zmieniany 1 raz.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Buluar »

Re up.

Jak sie pisze na forum internetowym, to nalezy sie liczyc z tym, ze odpowiedziec moze kazdy z uzytkownikow owego forum. Jesli masz zamiar kierowania notki tylko do konkretnej, jednej osoby, to wynaleziono cos takiego jak prywatna wiadomosc.
Reasumujac, poczytaj w internecie sobie, jakie sa zasady korzystania z forum internetowego, nim zaczniesz wypisywac jakies glupkowate notki.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Rafgart »

Macie syndrom krabow w beczce. Jak tylko komus zalezy, to od razu wszyscy musza po nim jechac. A przeciez to wizowie sa zli!
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Deli »

Zgadzam się z opinią Rafgarta o wizach.
Są źli.

Zwłaszcza dla postaci o dużym stażu.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Rennz »

Deli pisze:Zgadzam się z opinią Rafgarta o wizach.
Są źli.

Zwłaszcza dla postaci o dużym stażu.
I dla tych, których nie lubią |-:
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Elander »

Bushi pisze:Chcialbym, zeby komenda zglos tak dzialala. Szczegolnie, ze kiedy jako Przewodnik Stowarzyszenia zglosilem juz trzy zapytania odnosnie stowarzyszenia. W sumie czekam kolo miesiaca na jakas odpowiedz. Niestety nigdy takiej na arkadii nie dostalem.

Dlatego ciesze sie, ze Silk poruszyl temat na forum, bo przynajmniej wiemy na czym stoimy.

Pozdrawiam.

Polelfy nie maja aktualnie aktywnego opiekuna. Zglaszana sprawa jest nam znana, ale niestety aktualnie sytuacja nie moze ulec poprawie.

Elander
Zablokowany