Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Archiwum zamkniętych tematów.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Hunrim »

??

Poza tym tylko pytam - jeżeli ktoś odczytał złośliwość w tym pytaniu, to była niezamierzona. Przeczytałem wątek, który został zamknięty z dwa lata temu i pytam się tylko co z tamtymi deklaracjami.
Gość

altdorf

Post autor: Gość »

a co z tym altdorfem? ktos go bedzie konczyl? jest mnustwo dodatkow? i mozliwosci na pewno tez. a ponoc juz ktos zaczal..
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: altdorf

Post autor: Coronius »

Urgon pisze:a co z tym altdorfem? ktos go bedzie konczyl? jest mnustwo dodatkow? i mozliwosci na pewno tez. a ponoc juz ktos zaczal..
Po świętach.

A jako, że Werbat nie może się zalogować na forum: poprawna forma to mnóstwo.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Goldfinger »

O Altdorf niedawno pytano i było dementi jakoby miasto owo było kiedykolwiek w stanie lepszym niż powijaki, więc nie ma mowy o kończeniu a raczej o robieniu całkowitym praktycznie.
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Fantaji »

Wiem, że to już pewnie jakiś czas temu, ale jakoś nie było wcześniej okazji, żeby się upewnić. Bardzo dziękuję za poprawienie fartucha górniczego!

Edit: Jednak się pospieszyłam, krzyk przez ścianę dalej nie działa jeśli nie ma przekopanego przejścia pomiędzy nimi. Ale przynajmniej wszystkie emocje już działają, to zawsze coś i i tak za to dziękuję.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Redaan »

Przyłączam się do podziękowań za ostatnie zmiany, a zwłaszcza rozszerzona kondycję. Tylko pytanie po co nagle zlikwidowano informację wskazującą w kogo idą moje ciosy. Już nie trzeba było skryptować, wystarczał zwykły regexp i było czytelnie. Jeśli to nie stanowi problemu prosiłbym o przywrócenie tej informacji.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Rafgart »

Nie wiem o jaka informacje chodzi. Nic nie bylo usuwane.
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Redaan »

Cóż po większym grzebaniu okazało się, że to jednak wina klienta (nie wyświetlił informacji). Zatem przepraszam, że narobiłem ciut zamieszania.
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Silkathas »

Rafgarcie, widze, że czasem odpowiadasz, stąd moje pytanie :

Co z tymi Połelfami ?
Kiedy się podepnie, to o co walczą i co napisały kolejne pokolenia półelfów ze Stowarzyszenia ?
Czy naprawdę nie da się tego zrobić, skończyć chyba ostatnie z niedokończonych/nieprzerobionych Stowarzyszeń na arce i zająć się dalej tym czym się zajmujecie dalej?
Dużo dobrej roboty ostatnio, wliczając ostatnią zmianę z kolorkami, jednak dobre kilkanaście osób z południowych rubieży Ishtar ciągle (od dobrych kilku lat) jest zbywane, zapomniane.
Macie cos w planach dla Nas, czy mamy się dalej bujać jak się bujaliśmy, bez żadnych założeń, zadań gildiowych, z 4 lokacyjną gildią, w mieście gdzie nikt Nas nie chce?

Zaznaczam : proszę o odpowiedź wizów , inne raczej niewiele wniosą, więc darujcie sobie.
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Płacze do Czarodziejów. Komentarze / Przemyslenia.

Post autor: Danthe »

A ja dorzuce pytanie do wizow: Nie moglibyscie pisac nad czym aktualnie pracujecie i co jest nastepne w kolejce?
Zablokowany