Nowe, lepsze placze na Magów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Iluandile »

A ja dziekuje za, juz dosc dawna, ale jednak nadal mi sie podobajaca modyfikacje 'idz'.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Virfana

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Virfana »

A ja tak ogolnie chce wizom podziekowac ot chociazby za to, ze nie skasowali wszystkich graczy tylko cierpliwie z nami wytrzymuja.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Merkava »

Virfana pisze:A ja tak ogolnie chce wizom podziekowac ot chociazby za to, ze nie skasowali wszystkich graczy tylko cierpliwie z nami wytrzymuja.
Aby zalogowac sie na istniejaca postac - podaj jej imie.
merkava

Wystapil powazny blad. Zglos go, opisujac okolicznosci w jakich do niego
doszlo.


Twoj czas uplynal. Zapraszamy nastepnym razem.
Koleżanka się pospieszyła z podziękowaniami...
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Khristoff »

Rennz pisze:Ja także dziękuję.

Chciałbym jednak zapytać czemu takie zmiany nie są nigdzie opisywane, a ludzie muszą się o nich dowiadywać z podziękowań od graczy?

Zgadzam się, bardzo fajnie że następują zmiany typu "wskaz cel ataku", ale czemu gracz nie informowany o globalnych zmianach.....
Nie można by zrobić pod jakaś strony z lista zmian globalnych, albo polecenia na arce ?
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rafgart »

Jesli to jest teraz najwiekszym problemem Arkadii, to moge te komende odlaczyc, az bedzie informacja na wiesciach.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Rennz »

Takimi słowami pokazujesz jak niepoważnie traktujesz kulturalne uwagi graczy - ludzie są wdzięczni za zmiany, ale byłoby na pewno wygodniej gdyby nie trzeba było ich odkrywać przypadkiem samemu. Napisanie notki do 'wiesci' lub na forum nie wymaga w końcu zbyt dużej ilości czasu.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Nazira »

Dziękuję za rozmarzenie! :)
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Ethel »

kurcze, nie wiem komu dziekowac za to 'z rozmarzeniem' - dziesiec lat walkowania tej samej prosby i w koncu komus sie chce, lowe!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Herenvarno »

Ethel pisze:kurcze, nie wiem komu dziekowac za to 'z rozmarzeniem' - dziesiec lat walkowania tej samej prosby i w koncu komus sie chce, lowe!
Ethel, teraz zaczynamy "walkowac" emot pozwalajacy spojrzec komus w oczy :D (np: z miloscia, nienawiscia, czy tez z pogarda)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Nowe, lepsze placze na Magów

Post autor: Merkava »

Dziękuję za informację o spodziewanym czasie prac. Miło wiedzieć z góry czego się spodziewać.
Zablokowany