Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hiof »

Mam pytanie odnosnie gornictwa.

Kiedys wyrobilem sobie umiejetnosc na pobieznie i brazowe spinki.
Wszystko sie utrzymywalo w takim stanie dosc dlugo, do momentu az znow zaczalem fedrowac.
Wraz z pierwszym uderzeniem spinki zmienily sie na mosiezne (czyli gorsze) i umiejetnosc spadla na troche (tak mi sie wydaje, jednak co do spinek jestem pewien).

Wracajac do pytania, czy jesli wyrobie sobie powiedzmy mithrylowe spinki i postanowie juz nie fedrowac to pozostana one tak do konca istnienia postaci?
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Hiof pisze:Wracajac do pytania, czy jesli wyrobie sobie powiedzmy mithrylowe spinki i postanowie juz nie fedrowac to pozostana one tak do konca istnienia postaci?
Tak, spinki spadają tylko przy powrocie do kopania. Swoją drogą szkoda, bo bez sensu, żeby mithrylowe spinki mógł mieć ktoś, kto aktywnie gra, a od roku nie był w kopalni. Przydałyby się jakieś dodatkowe przymiotniki do fartucha informujące o ogólnej sumie zdobytego doświadczenia górniczego (czyli jakie spinki miałaby dana osoba, gdyby nie miała przerw w kopaniu) i spadanie spinek niezależne od tego czy się wraca do kopania czy nie.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hiof »

Nie szedlbym tak daleko.
Fajnie jest cos wypracowac i to miec, szczegolnie ze w gornictwie trzeba sie liczyc z ryzykiem azeby cos osiagnac (um, spinki, monety).
Wedlug mnie powinna spadac umiejetnosc i powinnismy sie o tym dowiadywac na biezaco, a nie wraz z pierwszym od miesiecy uderzeniem w skale. Spinki zas nie powinny spadac w ogole, jednak ich polepszanie sie powinno byc bardziej pracochlonne.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Wyrobienie spinek wcale nie jest takie proste, nie wiem jak teraz ale przez ponad poltora roku od momentu zalozenia klubu tylko jedna osoba takie miala i wbrew pozorom nie byla to osoba, ktora pisala klub ;)
Gamling
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2012 19:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gamling »

Witam.

Czy rzeczywiscie milicjant redanski ma bronie drzewcowe i tarczownictwo, a milicjant halflinski nie ma tarczownictwa przy maczugach?
Czy ani jeden zawod bojowy autojoinowy nie ma walki dwiema bronmi?
Czy jesli wikidajlo ma mniejsza pule umiejetnosci niz rozbojnik to jest silniejszym bojowo zawodem?
Czy oba nie maja tarczownictwa?

Informacje bralem z Arkadiawiki.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Gamling pisze:Czy ani jeden zawod bojowy autojoinowy nie ma walki dwiema bronmi?
Ani jeden nie ma walki dwiema broniami, chociaż większość łotrzyków używa dwóch sztyletów.
Gamling pisze:Czy jesli wikidajlo ma mniejsza pule umiejetnosci niz rozbojnik to jest silniejszym bojowo zawodem?
Niekoniecznie.
Gamling pisze:Czy oba nie maja tarczownictwa?
Nie mają.
POWER OF FRIENDSHIP
Igram
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2012 08:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Igram »

mam pytanie odnosnie smierci.

zabil mnie skaven. o ile po smierci spada doswiadczenie? ile przeba czasu zeby to nadrobić? mam krasnoluda pewnie stapajacego po swiecie, jakie potwory moge ubijać?
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Igram pisze:mam pytanie odnosnie smierci.

zabil mnie skaven. o ile po smierci spada doswiadczenie? ile przeba czasu zeby to nadrobić? mam krasnoluda pewnie stapajacego po swiecie, jakie potwory moge ubijać?
Ja ostatnio padłam na początku niejedno i doświadczenie spadło mi o 8 podcech, a odrobienie zajęło jeden dzień. Polecam snotlingi z okolic Kreutzhofen albo gremliny z Wyzimy. Możliwe, że dla krasnoluda słabsze gobliny też byłyby niezłe.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Beddar
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2012 17:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Beddar »

Kwestia gwarków...
czy limitem przy uczeniu gwarka Wspólnej
jest wiek 50 dni i 'inteligentny'?

Pozdrawiam
B
O Great Captain, all is lost. They tunneled, they burrowed, they trenched.
They sapped the strength of our defenses."
Sorgus, Chronicles of the Quarum Plains
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Gmeralem cos w kliencie teraz sie polczyc nie moge... arka dziala poprawnie czy serwer lezy ?
Dzieki Zurwen.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2013 17:33 przez Gniot, łącznie zmieniany 1 raz.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany