Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Racja, mój błąd.
Igram
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2012 08:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Igram »

witam. gram krasnoludem i jakie cechy najlepiej ustawic do walki? s, wt jako glowne i odwage jako 3 czy lepiej zrecznosc? czy moze jeszcze inaczej? chodzi mi zeby najlepiej sie rozwijac do walki..
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Igram pisze:witam. gram krasnoludem i jakie cechy najlepiej ustawic do walki? s, wt jako glowne i odwage jako 3 czy lepiej zrecznosc? czy moze jeszcze inaczej? chodzi mi zeby najlepiej sie rozwijac do walki..
Do walki druzynowej wytrzymalosc >= sila > zrecznosc
Do walki solo zrecznosc > wytrzymalosc = sila

Odwagi nie rozwijaj. Krasnal ma ją wysoko, łatwo ją podnieść kiedy trzeba, np. alkoholem a poza tym jest prawie bezużyteczna.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Gwadi pisze:Ale w ten sposób pogorszę sobie reputację na poczcie w Redanii, prawda?
Za moich czasów, ale to było daaaaaaawno temu. Reputacja z jednego miejsca nie wpływała na drugie.
Nic nie wiem żeby coś się w tym zakresie zmieniło.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Laszlo »

Tak sie zastanawiam czy na pierwszą postać brać odkrywce, żeby móc poznać świat, czy może od razu docelowy zawód?

I jeszcze takie pytanie.. czym sie rozni w zawodzie masowym etat od bycia w stowarzyszeniu? Na wiki jest to metnie wyjasnione. Przykladowo pisze:
Podstawowym stowarzyszeniem, w którym możemy nauczyć się tego zawodu, jest Stowarzyszenie Gnomich Wynalazców. Nauki można również pobierać u trenera etatowego przebywającego w Jouinard, Michela Detilleux.
Pisze, ze mozna sie nauczyc w SGW, i również u trenera etatowego. Jednak na wiki o etatach pisze, że...
Tak zwany etat to możliwość podjęcia szkolenia w zawodzie masowym uzyskiwana wyłącznie z pośrednictwem któregoś ze stowarzyszeń. Możliwość przydzielenia etatu jednemu ze swoich członków może być uzyskana przez stowarzyszenia na dwa sposoby
Czyli wychodzi na to, że tak czy siak musze być w stowarzyszeniu? W takim razie dlaczego jest to rozdzielone na dwie opcje?
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Podstawowym stowarzyszeniem, w którym możemy nauczyć się tego zawodu, jest Stowarzyszenie Gnomich Wynalazców.
onacza, że jest to zawód stworzony dla SGW i w siedzibie stowarzyszenia znajduje się trener trenujący w tym zawodzie (tylko gnomy z SGW).

Natomiast:
Nauki można również pobierać u trenera etatowego przebywającego w Jouinard, Michela Detilleux.


ten trener daje możliwość nauki tego zawodu wszystkim innym stowarzyszeniom.
W obu przypadkach konieczne jest jednak posiadanie etatu by móc rozpocząć szkolenie.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Laszlo »

Dzięki Ci o wielki!
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Danthe »

Kiedys jak gralem to w malej miescinie na polnoc od Kreutz w tawernie pewien czlowiek potrzebowal pomocy, teraz zagladam tam i go nie ma, czy zostal przeniesiony, czy w ogole juz to zadanie jest nieaktualne?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Powinno być, pewnie coś go zjadło.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Danthe pisze:Kiedys jak gralem to w malej miescinie na polnoc od Kreutz w tawernie pewien czlowiek potrzebowal pomocy, teraz zagladam tam i go nie ma, czy zostal przeniesiony, czy w ogole juz to zadanie jest nieaktualne?
Jak ktoś zrobi zlecane przez niego zadanie to wybiega on z karczmy. Trzeba poczekać aż się pojawi. (Najpewniej po apokalipsie)
Zablokowany