Barbarzyńca!

Forum wieści z Arkadii.
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Musin »

Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Gniot »

Khristoff pisze:Gniot dodaj sobie w podpis: expiarz forumowy, pierwszy odpowiadacz na pytania w temacie których nic nie wie, w skrócie spamer
Krzysiu a co Ty wieszo palkarzu, zboju ... i kolejnych coraz to gorszych odslonach tego zawodu. Moge sie zalozyc o 5 mietkow ze ten zawod to kolejny gniot* ;). Na chwile obecna jezeli popatrzec na rozklad umiejetnosci w masowkach to mamy w miare dobre spektrum a wpychanie czegokolwiek to bedzie dublowanie istniejacych badz tworzenie wlasnie czegos takiego co czerpie z kilku zawodow i jest do kitu. Jak nasz byly zboj i prawdopodobnie barbarzynca.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Carolla »

Re Werbat:
You made my day xD

Re Gniot:
Jak zwykle na temat. A swoją drogą jakiekolwiek by nie były tego efekty trzeba docenić próby poprawy czegoś bezużytecznego. A stany na szczęście są dwa albo coś jest użyteczne albo nie no i jeszcze niestety zostaje duży margines na punkt siedzenia osoby oceniającej.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Gniot »

Sry Carolla ale ja z zawodem zboja meczylem sie dosc dlugo dostalem nawet milego* maila gdzie moje propozycje dotyczace zawodu zostaly skwitowane "nie bedziemy ulatwiac expienia itd" ... teraz z niecierpliwoscia czekam na relacje uzytkownikow* barbarzyncy i ciekaw jestem jak "expienie" ulatwili... Swoja droga mam nadzieje ze opierali sie chociaz troche na porpozycjach graczy i ludzi z tym zawodem.

p.s.
Mam tez nadzieje ze sie myle ... i chetnie oddam te 5 mietkow szczegolnie jednej osobie ktora meczy sie ze zbojem od poczatku.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Haern »

Dobry zawód się zrobił. (ale może jednak nie będę pisał jakie ma umy). Szkoda bloka, skradajek i tropienia, zrobił się mniej ciekawy ten zawód, ale tym nie mniej - z tego co widzę na chwilę obecną, słaby nie jest. A wręcz jest na tyle mocny, że stawiam na obcinkę za jakiś czas ;)

Gniot: odejdź.

edit: re dół:
Słów mi brak.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2012 11:08 przez Haern, łącznie zmieniany 1 raz.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Gniot »

Haernik rozkazy to na arce a nie na forum.
To teraz czekamy na fragi barbarzyncy na "logachzarki".
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Delgar
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2011 19:48

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Delgar »

To sobie, Gniocie, jeszcze poczekasz, patrząc na to, że aktywnych graczy z wytrenowanym zbójobarbarzyńcą można teraz pewnie policzyć na palcach jednej ręki.
Nowy zawód też trzeba sobie na spokojnie ogarnąć, poznać mocne i słabe strony, co starym zbójowym wyjadaczom zajmie trochę czasu. Ale Ty będziesz pewnie pisał za jakiś miesiąc "A NIE MÓWIŁEM?", patrząc na bilans, gdzie nie będzie ani jednego fraga barbarzyńcy. Bo nikomu z max kilkunastu (z czego może dwóch w pełni wytrenowanych) nie uda się go zdobyć.
Nie wiem co umie ten zawód, ale cieszę się, że się góra zainteresowała zbójem. Może to nie ten temat, ale żeby nie dublować postów: dziękuję wizom za fajne zmiany.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Morowak »

Ja wolalem starego zboja, szkoda ze nie zostawili mozliwosci wyboru.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Trfog »

Nowy zawod jest fajny, ale tez mi sie wydaje, ze fajnie jakby obydwa zostały + dac tylko staremu zbojowi wybor mlotow.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Gniot »

Mlotow nie chcieli dac ze wzgledu na granit. Ma ktos moze logi z pierwotnej wersji zboja tej nie przerabianej ? Z tego co pamietam to tam tylko ofens byl = siniaki...tyle ze sial specami jak potluczony :d niestety nie bylo mi dane sprawdzic sily na full umie.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany