Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Laszlo pisze:Osobiscie wole się zapytać na forum i szybko uzyskać odpowiedź
A my 'osobiście' nie, bo TAKIE SĄ TU ZWYCZAJE. Także nie sap już, tylko się dostosuj.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Laszlo »

Ale jak widac, niektorzy z 'was' nie maja nic przeciwko udzielaniu odpowiedzi na takie pytania ;)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Spoko, wychowamy ich :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Fik
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2012 00:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fik »

Nie da sie, bo chodzi o mnie.
Homer, Szikaka, Mruk, Fik, Fux, Pix i setki innych sekondow - nie tylko na 3 litery!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Ciebie można po prostu ignorować, Homerciu ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafael »

Laszlo
Chodzi o to ze o wyjatkowosci Arki (przynajmniej dla wiekszosci graczy), decyduja klimatyczne interakcje z innymi postaciami.
Jak juz ktos tu napisal, jak bys wyerpegowal to na arce, moze to prowadzic do wielu sytuacji, a ta na forum dostajesz sucha informacje i tyle.
To sa porady dla graczy, ale wiekszosc informacji ktore tu uzyskasz to bardziej wskazowki, a nie gotowe rozwiazania (przynajmniej tak powinno byc), juz podawanie informacji o zadaniach jest zabronione odgornie.
Oczywiscie masz racje i zapytanie na forum jest latwiejsze i teoretycznie szybsze, ale czy lepsze?
Zawieranie znajomosci, przyjazni czy zdobywanie wrogow to jest to o co w tej grze chodzi i szczegolnie na poczatku zabawy z Arkadia powinienes sie na tym skupic, a bedzie sie gralo bardzo sympatycznie :)

Raf

Ps. A w duzych miastach jak Novi nie powinienes miec problemu ze znalezieniem kogos do pomocy.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Laszlo »

No tak, jednak do niektorych postaci pytanie o cukier po prostu nie pasuje ;)

Tak nawiasem mowiac mam jeszcze pytanie odnosnie forum. Obecny nick jest postacia nieaktywna (nie skonczylem jej kreować, nie chciałem nosić takiego imienia postaci) i gram z innym imieniem. Powinienem używać tego drugiego konta, czy moge zostać przy obecnym?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Rafgart pisze:- uzytkownicy loguja sie na Forum uzywajac hasla swoich postaci z Arkadii i imienia dowolnej z nich
O tutaj, jakby co.

Generalnie, jak se ciocia winszuje. Dużo ludzi się kampi zakładając postać tylko po nicka na forum. IMHO to głupie, ale skoro można, to można.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Laszlo pisze:No tak, jednak do niektorych postaci pytanie o cukier po prostu nie pasuje ;)

Tak nawiasem mowiac mam jeszcze pytanie odnosnie forum. Obecny nick jest postacia nieaktywna (nie skonczylem jej kreować, nie chciałem nosić takiego imienia postaci) i gram z innym imieniem. Powinienem używać tego drugiego konta, czy moge zostać przy obecnym?
Poczytaj dokładnie ?zasady. Jest tam mowa o ilości kont jakie jedna osoba może posiadać.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re up:
Z tego co ja zrozumiałem on pisze o kontach w znaczeniu forumowym nie jako oddzielne konta do gry :S

fragment regulaminu forum:
- uzytkownicy loguja sie na Forum uzywajac hasla swoich postaci z Arkadii i imienia dowolnej z nich
Zwracam uwagę na słowo klucz - dowolnej :)
Zablokowany