Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Slain »

Hej,

Jest na arce (a przynajmniej było) parę zadań, które niedokończone zapisywały się po wyjściu z gry i można było je dokończyć po ponownym zalogowaniu. W Ishtar jest pewne zadanie związane z czterema monolitami. I teraz pytanie: czy moja postać zapamiętuje po zakończeniu treść zapisów na monolitach czy po każdym ponownym zalogowaniu/apoce trzeba ich szukać na nowo? Niedługo po wczorajszej apoce po stu latach szukania i zatrudnieniu w końcu przewodnika za dość sporą kasę udało mi się znaleźć jeden z monolitów, ale parę godzin temu była kolejna apoka i nie wiem czy się już wieszać czy jeszcze zaczekać.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Merkava »

Raz przeczytasz, pamiętasz całe życie. I tracisz 2k6 punktów poczytalności ;)
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Slain »

Poczytalności przy szukaniu tych kamulców straciłem z 4k20, więc cthulhu już zaciera ręce. Dzięki za info!
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

:? tak sie zastanawiam bo laze sobie sam i siedzialem dlugo na goblinach by expix, ale juz gobliny troche slabe dla mnie , ktos mi podpowie gdzie moge lepiej podexpix oprocz goblinow ?
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Merkava »

Na czymś większym albo silniejszym od goblinów. Spytaj na arce, na pewno ktoś Cię skieruje, albo chodź i szukaj.
Talon
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2012 17:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Talon »

Takie pytanko, czy w Novigradzie można trenować tarczownictwo? Na wiki jest, że tam trenują na max gp ale nigdzie nie mogę znaleźć a chodzę i na każdej lokacji wbijam trenuj i nic a w GP nie można, więc czy w Novigradzie można nadal trenować to tarczownictwo? Chodzi tylko o opowiedz tak lub nie, bo mimo wszystko wiele lokacji jest zamkniętych bądź niedostępnych dla mnie. Pozdrawiam.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Można i to właśnie w gildii, po prostu coś źle robisz.

trenuj - lista dostepnych umiejętności
trenuj <nazwa umiejetnosci> - trenujesz dana umiejętność
Talon
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2012 17:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Talon »

Wedlug arkadia wiki tarczownictwo w Bissingen mozna wytrenowc na 20 a w Novigradzie na 25. Jak wchodze do GP w Novigradzie to nie mam do wyboru tarczownictwa, mam miecze do doszkolenia bo w Imperium mozna tylko maks na 25 trenowac. Wiec nie wiem czy nie zmiejszyli w Novigradzie do 20 albo nie podwyzszyli w Bissingen na 25.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Nie dalej niż pół godziny temu swoim secondem wytrenowałem tam tarczownictwo do 25, czyli coś ewidentnie źle robisz. Jedyna inna możliwość, to masz zawód aj z tarczownictwem i już wytrenowałeś wyżej, spróbuj komendy "trenuj tarczownictwo" w Novigradzie, jeżeli dostaniesz odpowiedź, że nie nauczy Ciebie niczego nowego, to masz pewność , że masz max, ewentualnie w Bissingen podwyższyli i tam już wytrenowałeś.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Duruk »

W Bissingen jest tyle samo co w Novi
Zablokowany