Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

8-) witam a takie pytanko na temat miecznika
gdzie mozna go trenowac ? wyczytalem ze w kompani gryfa
a takze w karczmie na granicy mahakamu i redani
wiec jezeli w tej karczmie tzn ze nie trzeba nalezec do kompani?
i gdzie ta karczma jest dokladnie bo jakos nie moge jej znalesc
z gory dzieki :mrgreen:
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yalom »

Zawody masowe, do jakich należy miecznik, można trenować w każdej gildii. Nie należąc do gildii nie można takiego zawodu trenować. Karczma lezy przy trakcie wiodącym z Mahakamu do Aedirn.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Czy ktoś w ostatnim czasie z powodzeniem zdobywał zawód zielarza? Ja jakiś czas temu założyłem nową postać, żeby poznać trochę grę od tej strony, ale jak na razie nic z tego. Od ponad tygodnia szukam potrzebnego zioła i nic. Oczywiście za pomocą komendy " szukaj ziół " . Stosowałem już różne taktyki, szukałem tylko w okolicach Montlac, potem wszędzie, potem tylko na łąkach, w końcu każdą lokację jedną po drugiej bretońskich terenów zielonych i nic. Próbowałem wiosną, jesienią i teraz zimą, wykończyłem się mentalnie niezliczoną ilość razy i ciągle nic. Mam maksymalne dla gp zielarstwo i spostrzegawczość, spełniam wymagania co do inteligencji oraz rasy u zielarki.Sprawdzałem też wielokrotnie asortyment zielarki, mając nadzieję, że ktoś mający więcej szczęścia, odsprzeda jej potrzebne zioło, ale też nic. Zaczynam podejrzewać, że to jakiś błąd i dlatego pytam czy w ostatnim czasie ktoś dał rade wziąć zawód zielarza?
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

Yalom pisze:Zawody masowe, do jakich należy miecznik, można trenować w każdej gildii. Nie należąc do gildii nie można takiego zawodu trenować. Karczma lezy przy trakcie wiodącym z Mahakamu do Aedirn.

czyli mam rozumieec ze jezeli chce na miecznika , to musze byc w gildii
inaczej moge tylko autojoinowe robic
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Tak masz rozumieć.
I jest to też napisane tu: http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody

PS. Używaj wielkich liter i interpunkcji.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Hunrim: da się.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Hunrim: Da się, ale miałem podobnie jak Ty. Szukałem szukałem szukałem, ale udało mi się znaleźć po długim czasie i po doexpieniu mentali - nie pamiętam na jak wysokie i czy ma to wpływ, czy po prostu to kwestia szczęścia. Tylko nie szukaj tego konkretnego zioła, a ogólnie szukaj ziół. W końcu się uda.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

15 minut około wczesną wiosną. Tereny znajdujące się niemal przy trenerce zawodu.
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Moira »

Powiedzcie mi dobrzy ludzie, czy ustalono może który mamy moment na mudzie względem A. Sapkowskiego? Bo się tu nie mogę doliczyć ;)

Na moje oko jesteśmy przed druga inwazją Cesarstwa na Królestwa Północne, ale czy również przed pierwszą? Czy już jest po bitwie o wzgórze Sodden?
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Na pewno po pierwszej ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany