Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Horwel
Posty: 11
Rejestracja: 08 lis 2012 19:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Horwel »

Dorwałem taką robotę, w której chcą, żebym znalazł kogoś w okolicy miasta Ban Ard. Za cholerę nie mogę tego miasta znaleść, możecie przybliżyć lokalizację? Druga sprawa, chciałbym dostać licencję górnika i nie wime gdzie się o nią starać...
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Horwel pisze:Dorwałem taką robotę, w której chcą, żebym znalazł kogoś w okolicy miasta Ban Ard. Za cholerę nie mogę tego miasta znaleść, możecie przybliżyć lokalizację? Druga sprawa, chciałbym dostać licencję górnika i nie wime gdzie się o nią starać...
Miasto nie jest dostępne dla graczy na Arkadii (tzn. nie jest zakodowane). Gdzie go szukać - poszperaj za tą informacją na necie, nie jest tak trudno dostępna.
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

:twisted: czy mi sie wydaje czy kreutz w jaskiniach sie zmienilo ze snotlingi teraz uciekaja ? przy ciezko rannym :?
Awatar użytkownika
Benantar
Posty: 46
Rejestracja: 12 kwie 2009 00:36
Lokalizacja: Campogrotta

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Benantar »

Horwel pisze:Druga sprawa, chciałbym dostać licencję górnika i nie wime gdzie się o nią starać...
Jeżeli chcesz kupić licencję górniczą to taka jest wymagana na terenie Tilei, poszukaj przedstawicieli pewnej rodziny w Campogrotta.
Natomiast jeśli chodzi Ci o fartuch potwierdzający przynależność do górniczego stanu to popytaj w Twierdzy Carbon.
“I have dined with kings, I've been offered wings. And I've never been too impressed.”
Awatar użytkownika
Foresti
Posty: 15
Rejestracja: 18 sie 2012 09:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Foresti »

Vandarel pisze::twisted: czy mi sie wydaje czy kreutz w jaskiniach sie zmienilo ze snotlingi teraz uciekaja ? przy ciezko rannym :?
To już od bardzo dawna... ale sprawdź na Arce. :)
Horwel
Posty: 11
Rejestracja: 08 lis 2012 19:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Horwel »

Znalazłem już kopalnie w Imperium ale nie mogę znaleźć żadnej w Ishtar? Gdzie można sobie pogórniczyć? Aha z zamierzchłych czasów pamiętam, że kopalnie miały przykry zwyczaj walenia się człowiekowi na łeb, górnictwo to dalej ryzykowny zawód?
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Rzeczy, o które pytasz w grze wie prawie każdy i trochę psujesz sobie zabawę pytając tutaj. Zwłaszcza, że zupełnie nie mają związku z mechaniką muda i można o nich swobodnie rozmawiać. Interakcja z innymi graczami jest jednym z uroków tej gry, naprawdę.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Horwel
Posty: 11
Rejestracja: 08 lis 2012 19:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Horwel »

W sumie racja :) A tak trochę bardziej z mechaniki, jest jakiś sposób na ocenę broni i zbroi? Poza komendą, która nie do końca pokazuje czy sprzęt jest dobry.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Merkava »

Popłynąć do Novigradu, pokazać Kupcowi i niech Ci oceni.

Albo kupić w sklepie Cechowym, wtedy na pewno jest dobry*.

-

*Na potrzeby gp/aj nawet bardzo dobry. Pr0 zgildiowani zawodowcy na codzień biegający z magikami oczywiście uznają go za szmelc.
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<arkadia@arkadia.rpg.pl>:
<arkadia.rpg.pl@arkadia.rpg.pl>:
Czemu nie działają mi te adresy? Już od dawna próbuje wysłać. (moja poczta działa raczej w porządku).

Jak mogę się skontaktować? Chodzi o kasację postaci z mojego konta, więc zgłoszenie nic mi nie da, bo już dostałem wiadomość, że potrzebny jest mail z emaila konta. Pisałem do jednego z wizów na pocztę arkadyjską, z którym miałem kontakt przy innej sprawie, ale zero odzewu.

Help?
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Zablokowany