Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Merkava pisze: Po piąte, Loptak, już to że oceniasz to pod względem ile złota to mu dało świetnie świadczy o Twojej grze.!
Aha :lol: :lol: :lol:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do logów

Post autor: Haern »

Rafgarcie, od kiedy w Wizowie zajmują się oceną RPGa konkretnych graczy, i to jeszcze publicznie?

Żółtek ze 100 złociszy i zbroją to już nie taki żółtek, uważam że zarówno Merkava jak i Fantaji (w swojej długiej notce chyba w innym temacie) mają jak najbardziej racje - bycie nowym raczej implikuje uważanie na siebie i chylenie głowy przed silniejszymi, a nie cwaniakowanie czując się bezkarnym.

Pragnę też zwrócić uwagę na fakt, że wersje wydarzeń przedstawione przez Ajkę i Beliala trochę się różnią (gdzie jest półelfka?). Z czego ja wnoszę, że ktoś tu próbuje coś ugrać fałszując informacje...



edit & OT:
Jako że nie można wysłać PMa do Rafgarta, chciałem go publicznie przeprosić za nazwanie go żałosnym w którymśtam temacie przy okazji dyskusji na temat zmiany wrót u licza w Bogen. Argumenty nieco mnie przekonały.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Masz racje Haernie zółtek ze zbroja i 100 złociszami to nie taki zwykły zółtek, to zółtek ze zbroja i 100 złociszami. ;)

Zasady jasno mówią że zabijanie graczy słabszych od siebie, bez usprawiedliwionej przyczyny jest zabronione i będzie karane.

Jeśli taką usprawiedliwioną przyczyną byłby napad zorganizowany w taki sposób, to arkadia zeszłaby na psy raz dwa.

Przyszła jakaś półelfka i co? Bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby nie zasłoniła kolegi i wprała elfowi na niejedno.

Póki co jest jeden log, przeciwko braku loga.

Co do cwaniakowania. Stawiam że nowy po ataku oblał się potem, dostał palpitacji serca i nie wiedział co robić.

Edit:

Zlotooki dostojny elf rani cie matowa zebata szabla, trafiajac cie w korpus.
'chwilka Pani
Mowisz: chwilka Pani

Też nie rozróżniam u nich płci :lol:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rafgart »

Haern:
Odgrywanie postaci moze byc, przy pewnych warunkach, usprawiedliwieniem dla zabicia kogos. Jesli juz ten log zostal (niestety) upublicznony, to ja staram sie pokazac, co nie jest odgrywaniem, a wiec na pewno nie zostanie uznane za odpowiednia przyczyne dla zabojstwa.

Co do kwestii zoltkow, to jesli ktos ma potrzebe znalezienia sobie slabszych od siebie, by sie przed nim plaszczyli, to niech nie szuka na Arkadii. Nowy gracz ma sie skupic na rozwoju postaci i poznawaniu swiata, dlatego tez jest chroniony.
Oczywiscie ktos moze uwazac, ze powinna byc prowadzona inna polityka i ma do tego prawo. Moze wrecz ja realizowac, na przyklad na Nightalu ;)

Wersje wydarzen roznia sie, ale to w zaden sposob nie wplywa na powyzsze. Nikt tez niczego nie ugra podajac niepelne logi, bo MG ma wlasne, a do tego duzo dodatkowych informacji.

A co do OT to ja staram sie miec dystans do tego co jest pisane na forum. Branie tego wszystkiego na powaznie mogloby sie bardzo zle skonczyc.
Idz lepiej szukac nowych rzeczy w Ishtar, bo to wstyd, ze tyle czekaja.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do logów

Post autor: Zurwen »

Jaki spoiler!
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rafgart »

Dzieciom mappera trzeba pomagac.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do logów

Post autor: Haern »

Ugranie czegoś na forum wśród "opinii publicznej" też może być celem (nie tylko u MG).

Prawda, granie z mapperem znacząco obniża "spostrzegawczość". Ale pozwól, że sam będę decydował, czym się zajmę ;)

edit: No dobra, udało Ci się, zaciekawiłeś mnie. Ale mam nadzieję, że sprawdziłeś swoje informacje i to o czym piszesz nie zostało już odkryte ;)
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sivlaryan »

Belial pisze:Odgrywając mrocznego elfa
Oj Belial, Belial! Na Arkadii Druchii odgrywa się będąc obrońcą starszych ras!
POWER OF FRIENDSHIP
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Rewelacyjna autoszydera, Sivlaryanie, ale to pokazuje, jak elastyczny jest erpegie w połączonych domenach Arkadii, bo zakładam, że te druchii-scoia mają jaką fajną podkładkę fabularna pod swoje postaci, a nie po prostu "chcemy zabijać ludzi ku chwale Khaine'a".

Co do samego loga to mrocznego elfa khainity odgrywającego zwykłego zbója-obszczymurka uważam za słabe. Załóż ogra, człowieka, czy krasnala, jak bawi Cię taka rola.
Nawet jak już jest się dresem szukającym słabeuszy, to w grach jednak czasem odchodzi się od realizmu na rzecz grywalności, np. u nas nie wolno zabijać żółtków. Napaść możesz, pogrozić, poerpegować i koniec (dlatego najlepiej takich nie napadać). Jak typek wykorzystuje swój immunitet i "kozaczy", to zgłaszasz mg (przy okazji to na 90% sekond), ale nadal nie zabijasz.

Ogólnie jednak najlepiej na widok żółtka zapominać o "niedobrym rpg" (krwiożerczego mutanta, tępego osiłka, aroganckiego rycerza, itp.) i mu pomóc. Problem mamy raczej z małą ilością nowych graczy. Fakt, że za "naszych czasów" było inaczej, ale...
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Komentarze do logów

Post autor: Miris »

Ja jako żółtek wolałabym spotkać na swojej drodze krwiożerczego mutanta, tępego osiłka, aroganckiego rycerza, który zostawiłby mnie przy życiu (a może i czym obadrował) dla kaprysu, z politowania, z pogrozą, że mój czas nadejdzie, niż trzy słodkie halflinki z ciastkami (przepraszam halflinki). Chciałabym poczuć mroczny klimat świata. Przypominam, że logi wystawione przez Ulava ściągnęły ludzi przez to, że były to ciekawe, niebezpieczne sytuacje. Oczywiście nie występuję przeciw pomaganiu, sama to robię, ale nie zgadzam się z twierdzeniem że każdy ma na widok zółtka porzucić swój rpg i tulić go do piersi.
Zablokowany