Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sivlaryan »

Coronius pisze:Gwardia w Novigradzie wspiera Cech, wiec dlaczego gwardia w Campogrotta nie może wspierać miłościwie panującego Dona? :D
Bo jesteście tylko handlarzami drewna ;)
POWER OF FRIENDSHIP
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Buluar »

Ktorzy ze srodkow pozyskanych z handlu drewnem moga korumpowac nieuczciwych gwardzistow. ;)
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gerdia »

Od kiedy umowa zlecenia ;) jest przejawem korupcji? :P

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Torgen »

Moze gwardia w Campo nie wie czy obecny Don jeszcze jest Donem czy przypadkiem ktos nie proboje go usunac? I za chwile bedzie nowy Don, a wiadomo jak to w rodzinie, nic nie ginie. Znikaja tylko ci ktorzy popierali poprzednia frakcje. Wiec ja bedac na miejscu gwardzistow za bardzo bym sie nie wychylal z tym wspieranie, bo potem ktos moze mnie wyprzec z miasta, w kawalkach.
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

Sigard pisze:
Aomi pisze:Nawet jeśli nie zgłaszał, to i tak żałosne. Tyle, że jedynie z waszej strony.
Wydaje mi sie, ze osoba z takimi dokonaniami jak Twoje, nie ma moralnego prawa, zeby dokonywac takich ocen. :)
A mnie się wydaje, że osoba która właściwie nie zna mnie nawet na mudzie, nie ma żadnego prawa żeby oceniać moje dokonania.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Miuosh »

Aomi, wieść gminna niesie, że zabiłaś szefa swojego stowarzyszenia kiedy idlował 'pod tablicą' na sejfloku swojej gildii.
Nieco wcześniej przedstawiałaś DŚ Pulpa (wtedy to miało akurat dla niego duże znaczenie). O ile to drugie wydaje mi się po prostu słabe, to to pierwsze jest już, moim zdaniem, szczytem skurwysyństwa i szczerze się dziwię, że osoby z najbliższego otoczenia Twojej postaci to tolerują.
Bardzo bym chciał, żebyś wszystkiemu zaprzeczyła. Mógłbym Cię wtedy przeprosić za pomówienia i dalej grać siebie w literki.
Ogre!
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

I co w związku z tym? Nie rozumiem dlaczego przyczepiliście się teraz czegoś co działo się jakieś 2 lata temu i zostało już stosownie skomentowane. Co chwilę ktoś na naszym kochanym mudzie robi coś niezbyt 'chwalebnego' i każdy może sobie owy czyn skomentować. Co z tego, że kogoś zabiłam kiedyś tam na idlu? To znaczy, że mam już nigdy nic nie napisać na forum? Ogarnijcie się.
Bardzo bym chciał, żebyś wszystkiemu zaprzeczyła. Mógłbym Cię wtedy przeprosić za pomówienia i dalej grać siebie w literki.
Nie będę zaprzeczała, bo to żadne pomówienia. Co do Othisa dzisiaj żałuję, że nie załatwiłam tego inaczej, tylko w pośpiechu i bezmyślnie.
Przedstawienie Pulpa i to, jakie to miało wtedy dla niego znaczenie mam po prostu w dupie (teraz nagle przedstawianie wrogów jest złem?).
:)
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Torgen »

Aomi pisze:
Sigard pisze:
Aomi pisze:Nawet jeśli nie zgłaszał, to i tak żałosne. Tyle, że jedynie z waszej strony.
Wydaje mi sie, ze osoba z takimi dokonaniami jak Twoje, nie ma moralnego prawa, zeby dokonywac takich ocen. :)
A mnie się wydaje, że osoba która właściwie nie zna mnie nawet na mudzie, nie ma żadnego prawa żeby oceniać moje dokonania.

A mi sie wydaje ze notka Sigarda dotyczyla np tes sprawy z Othisem. Bylo walkowane, ale tego sie dotyczy wiec ocenil.
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

Skoro on może, to czemu mnie nie wolno ocenić innej sytuacji? Bo jest święty i nigdy niczego 'złego' nie zrobił? To cholernie ciekawe...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Coronius »

/me rzuca kamieniem
Zablokowany