Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Nie no, lepsze jest Twoje rozwiązanie 'na tacy'.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Trygg pisze:"piracką" przepaskę na oko można dostać w jakimś konkretnym sklepie, czy może u jakiegoś rzemieślnika, który robi też woreczki itd.?

piona


ED. Rzeczywiście świetna rada! Bo gdybyś napisał "jest w sklepie", albo "szukaj u rzemieślników" to popsułbyś mi zabawę, na 100%. Kiedyś próbowałem podpytać o podobną rzecz na Arce - do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi. Większość zapytanych nie miała pojęcia, podpytani Kupcy oferowali konkretny produkt oczywiście za dodatkową opłatą. Więc ludową mądrość "sprawdź na arce" w takich - niepsujących nikomu gry ani rpg - przypadkach, wsadź sobie w tył Kolego.
To nie jest NPC, który jest wymagany do zadania. To nie jest przedmiot, bez którego nie można się obejść w świecie Arkadii. To jest smaczek, wiedza zarezerwowana dla graczy, którzy grają w tą grę długo i zwiedzają Arkadie w poszukiwaniu właśnie takich smaczków. Być może właśnie wasze posty spieprzyły komuś przyjemność z gry, ponieważ szukał tego przedmiotu drugi tydzień i nie chciał wiedzieć z forum gdzie to znaleźć?

edit:

Masz racje, Mimi :D
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012 17:41 przez Sivlaryan, łącznie zmieniany 1 raz.
POWER OF FRIENDSHIP
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Przecież on jest gotów to tutaj napisać (o ile wie).
Wg mnie psuje zabawę wielu odwiedzającym to forum i jeszcze jest z tego zadowolony.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Bez przesady, wiedza o przepasce wielkim tajemniczym smaczkiem. I kto ich niby szuka, dostajesz się do dowolnej gildii i masz wszystko na tacy. A jak ktoś naprawdę takich wrażeń szuka, to jest tyle znacznie mniej oczywistych i ciekawszych spraw niż przepaska, że na pół życia wystarczy. Jeżeli ktoś chce wszystko sam odkryć, to nie wchodzi do tego tematu, co najwyżej korzysta z działu pomocy technicznej.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012 17:44 przez Hunrim, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Wedlug mnie, kazdy gra tak, jak lubi. :) Wiec przestancie sie czepiac.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Nie jestem fanem trzymania wszystkiego w "tajemnicy", ale rzeczy, które nie są ogólnie dostępne i wyróżniają niektórych graczy za ich wytrwałość, zaangażowanie i grę nie powinny być podawane na tacy, na forum.

Nie wchodzić do tego tematu? I zrezygnować z pomocy innym graczom w ich poważniejszych problemach niż "ojej nie mogę znaleźć opaski!" ( :
POWER OF FRIENDSHIP
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

No ale jak to oceniac? Jego cieszy pozbawianie gry smaczkow, poprzez posty na forum, ale jak kogos cieszy zabicie go na arce, to be i trzeba zglaszac?
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Coronius - po pierwsze to mieszasz światy . Po drugie, nikt nikogo siłą nie ciągnie do tego tematu. Dlaczego chcesz za wszystkich decydować, co komu sprawia więcej przyjemności?
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trygg »

Dzięki Hunrimie!

Co się zaś tyczy reszty: Wy z pewnością sami "zwiedzaliście" i "odkryliście" tego NPCa, nie? Nikt na Ircu gildiowym się nie pochwalił, hm?

Obrazek

PS Następnym razem proszę o PMa z ew. odpowiedzią na moje psujące wszystkim grę pytania.

ED. Przerzucaj temat na Hunrima, ehe. Ty zgrywasz oburzonego, więc pytałem czy Ty odkryłeś. Nie interesuje mnie skąd Hunrim o tym wiedział
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012 17:53 przez Trygg, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Trygg pisze:Co się zaś tyczy reszty: Wy z pewnością sami "zwiedzaliście" i "odkryliście" tego NPCa, nie? Nikt na Ircu gildiowym się nie pochwalił, hm?
Ktoś musiał to odkryć, żeby Hunrim dowiedział się od kolegi na ircu i żebyś ty to dostał na tacy, na forum.

re up:

Tak, odkryłem to sam.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012 19:05 przez Sivlaryan, łącznie zmieniany 1 raz.
POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany