Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

nie przyłapałem
w życiu bym was o to nie podejrzewał :evil:
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

Moze po prostu przestaniemy widziec takie patologie jak 'masowe zarcie trawy' przez postacie wszystkich ras/narodowosci/wyznan.

Tacy z was rpgowcy i nie widzicie, ze to srednio wyglada nosic przy sobie stosy ziol? Ktory aptekarz w swiecie arkadii moze sie pochwalic takimi zbiorami?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Jak chodzi o PK, to się nic nie zmieni, bo 5 woreczków wciąż wystarczy, żeby zapewnić sobie nieśmiertelność. Tacy z Was pr0hónterzy i nie widzi, że to dotknie tylko i wyłącznie zielarzy? O tym co się dzieje na PK nie wspominałem ani słowem, więc nie wiem skąd Twój argument. Wystarczyłoby wprowadzić ograniczenia (jak w przypadku deliony) czy jakiś efekt przedawkowania i byłoby po problemie.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Zaraz zaraz yalom... oczywiscie ze dotknie hunterow w koncu po tych zmianach nie bedziesz w stanie obsluzyc* takiej ilosci graczy... niektorzy zostana bez dodatkowych zyc ! :lol:
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Ja nie handluję z hunterami, bo ceny jakie oni oferują za zioła są poniżej godności :P
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

W ogole nie mialem na mysli hunterow, jezeli nosisz przy sobie kilkaset lub kilka tysiecy ziol to jest to dla mnie patalogia.

A co do pk to nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem i nie mam czasu grac:)
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grrid »

Yalom, jako Khazad nie uzywam ziol i sprawa ta mija mnie dalekim lukiem ale z logicznego punktu widzenia: uderzylo sie w zielarzy, bada miec mniej ziol, ale moga podbic cene tego ziola bo bedzie o wiele trudniej je dostac. To mysle ze jest jakims plusem dla nich. Juz nie trzeba bedzie orac 3h by nazbierac 20 woreczkow za (nie znam rzedu wielkosci cen wiec pisze cokolwiek) 5mth. Teraz beda 40 minut zbierac 5 woreczkow ktore tez sprzedadza za 5mth.

Uderzy to generalnie w ziola zarowno w zielarzy jak i odbiorcow (beda musieli wiecej placic za ta sama liczbe ziol)

re down: Rozumiem.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2009 18:03 przez Grrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Daggerro
Kilka tysięcy ziół waży 30-40 kilo. Wedle czasu arkadyjskiego zbiór tych ziół trwa kilka tygodni/miesięcy i odbywa się na ogromnym terenie. Gdzie tu patologia?

Grrid
Jak pisałem wyżej nie handluję z graczami. Zbierając zioła do skupu jestem w stanie zarobić 100 mithryli w dwa dni (sprawdzone). Jeśli ceny dziurawców wzrosną na tyle, że pozwoli mi to przebić ten wynik to może zacznę handlować i z graczami.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

[quote="Yalom"]Daggerro
Kilka tysięcy ziół waży 30-40 kilo. Wedle czasu arkadyjskiego zbiór tych ziół trwa kilka tygodni/miesięcy i odbywa się na ogromnym terenie. Gdzie tu patologia?

Gdybys mial skladzik i gdzies to sobie trzymal to slowa bym nie powiedzial. Rozumiem, ze mozna nosic kamienie, monety, paczki czy inne ciasteczka ale nie kilka tysiecy ziol, ktore narazone sa na wysuszenie, uszkodzenia mechaniczne, ktore pewnie w jakis sposob trzeba pielegnowac a nie wrzucic do plecaka.

Piszesz, ze zarabiales po 100 mth dziennie, pogratulowac determinacji. Trzeba po prostu przelknac i wyjsc z zalozenia, ze inne rzeczy tez zostaly przyciete i lamenty nie pomogly. Mysle, ze skoro do tej pory dawales sobie tak swietnie rade to swietnie odnajdziesz sie w nowej sytuacji.

Pozdrawiam,

D.
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Nie zarabiałem tyle codziennie, bo mi się nie chciało i nie mam po co... Raz dla sprawdzenia tak zrobiłem. A czy sobie poradzę to nie wiem. Jak zostanie tak jak jest to nie będzie mi się chciało. A składzik miałem - w woreczkach w plecaku. Moglibyśmy tak cały rok się przekrzykiwać, ale znacznie już zbaczamy z tematu. Co chciałem napisać to napisałem już w którymś tam rozwlekłym poście. Koniec płaczu, trzeba speca zacząć idlować chyba... Najwidoczniej niepotrzebnie się go pozbywałem...
ODPOWIEDZ